Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet Debrecenben fekete hennát venni? fórum

Hol lehet Debrecenben fekete hennát venni? (tudásbázis kérdés)


12. Cippora (válaszként erre: 11. - Xenna)
2010. nov. 25. 11:08
Szerintem neked van gondod,mégpedig az értelmező olvasással,mert a vita az nem ilyen :) és sehol nem látom,hogy csak debreceni véleményét kénéd.Senki nem oktatott ki,te viszont bunkóskodsz olyan emberekkel akik gyakorlatikag segíteni szerettek volna neked.Az ilyet nem értem,de mindegy,sok sikert a fekete hennádhoz meg a testfestésedhez!Meg ha tanultad,akkor miért nem kérdezted meg,meg miért nem tudod?Cső...
11. Xenna
2010. nov. 25. 10:52
Úgy látom sok embernek baja van az értelmezéssel! Nem mondtam, hogy az eredeti henna fekete, alább le is írtam, hogy zöld színű, de mindegy. A lényeg nekem fekete kell és kész! Testfestésre kell és kész! És köszi, de nem tudsz kioktatni, mivel én is tanultam hennát festeni, de tényleg kössz, hogy próbálod nekem megtanítani amit már rég tudok! A lényeg, hogy nekem csak debreceni írjon, aki tudja, hol lehet venni és köszönöm az ilyen vitákat nem kérném!
10. Cippora (válaszként erre: 9. - Emagdi)
2010. nov. 24. 21:12

Valamit biztosan kevernek hozzá,mert a képeken szép fekete.Nekem is csak úgy tetszik,sem a zöldes,sem a barnás árnyalata nem szép.

De olyan szavában aki ezt oktatja,meg ezzel foglalkozik,nem kételkedek.

9. emagdi (válaszként erre: 8. - Cippora)
2010. nov. 24. 21:05

nincs hát, én is ezt mondtam, de nem hiszik el:)


persze ennyi erővel bármilyen színű 'henna' létezhet, hiszen bármilyen színű mesterséges festéket lehet a hennához keverni, pont úgy, mint ahogy feketét kevernek a feketéhez.

2010. nov. 24. 20:59
Nekünk Henna-tanfolyamon azt mondták nincs olyan hogy fekete henna.
7. Xenna (válaszként erre: 6. - Emagdi)
2010. nov. 24. 19:57
Gondolom, mivel tudom, hogy a henna alapból zöld, mivel levelet őrölnek meg. De sajnos én nem találtam még sehol. Az egyik helyen ajánlottak fekete testfestéket, de csillagosan áron és a mennyiség ahhoz képest minimális volt:S
6. emagdi (válaszként erre: 5. - Xenna)
2010. nov. 24. 19:55
értem. akkor biztos fekete festéket kevertek hozzá, attól fekete.
5. Xenna (válaszként erre: 3. - 1fae7c36bc)
2010. nov. 24. 19:54

Szia!

Van olyan, hogy fekete henna már készítve hidd el nekem és nem hajfestésre kell, hanem testfestésre. Tudod olyat akarok mint a tetoválás csak éppen hennával megfesteni, de azért köszönöm mégegyszer!

4. emagdi (válaszként erre: 3. - 1fae7c36bc)
2010. nov. 24. 19:52
azt azért leírhatnád, hogy mitől lesz az fekete, hadd okuljunk már:))
2010. nov. 24. 19:46
el küldöm privobe a címet ok ide nem lehet hirdetni
2010. nov. 24. 19:44

akkor lesz csak fekete, ha a hennával festés után közvetlenül indigóval fested a hajad.

egyébként nincs olyan, hogy fekete henna:)

2010. nov. 24. 19:42

Sziasztok!

Valaki nem tudna nekem ajánlani olyan helyet Debrecenben, ahol fekete hennát lehet venni, de olyan hely is jó ahol alapanyagokat lehet megvenni és abból kikeverni, csak ne natúr színű legyen, hanem fekete. Előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook