Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi a mézes sütemények titka? Mi az, ami miatt puha marad (lesz)? fórum

Mi a mézes sütemények titka? Mi az, ami miatt puha marad (lesz)? (tudásbázis kérdés)


29. csehe (válaszként erre: 1. - Mamcili)
2011. jan. 22. 23:50
A titok az, hogy sütés után a levegőn kell hagyni állni, fél vagy egy napot, és utána betenni jól záródó dobozba. Meg persze nem szabad túl sütni. Tudod, nálunk még januárban is isteni a mézeskalács. :)
2010. dec. 5. 10:43

Elfelejtettem írni, hogy aki a fára szeretne akasztani mézeskalács figurákat, inkább másik recept szerint készítse el, mert ez azonnal puha és az is marad.

Régebbi próbálkozásaim eredmény a kukában landolt, a gyerekeim pedig megállapították, hogy a mézeskalács nem nekem való feladat. Azért sem adtam fel,mire aztán rátaláltam erre a receptre. Ez annyira egyszerű, elrontani sem lehet.

2010. dec. 5. 10:34

MÉZESKALÁCS


50 dkg liszt

1/2 ek. szódabikarbóna

17 dkg porcukor

2,5 ek mézeskalács fűszerkeverék

1 egész tojás + 1 sárgája

20 dkg méz

25 dkg margarin


A szárazanyagokat összekeverjük és fészket készítünk a közepébe. A margarint feldaraboljuk, beletesszük a tojásokat és a mézet. Fokozatosan összegyúrjuk. Egy éjszakát hűtőben pihentetjük. A többi a szokásos: nyújtjuk, szaggatjuk, sütjük, írókázzuk.


Én egyszerre csak a felét kezdem kinyújtani és mindig gyorsan kell dolgozni vele, ne ragadjon. Utána a maradék pár percre bekerül a mélyhűtőbe így nem lesz ragacsos. A tepsibe csak sütőpapírt tettem, könnyen feljön róla. Sütési idő kb 6-7 perc volt.

26. kotheo
2010. dec. 4. 23:11

Nagymama receptje! Ki van próbálva 30 éve.

15dkg rozsliszt, 15dkg rétesliszt, 12 dkg porcukor, 2 tojás 2 evőkanál méz, 7dkg ráma, 1 mokkás kanál szódabikarbóna, őrölt szegfűszeg egy jó csipettel, őrölt fahéj kb. 1 csapott kávéskanállal. Összegyúrjuk és állni hagyjuk 1-2 órát szobahőmérsékleten. A sütőlapot kikenem ramaval és megszórom liszttel mindenhol.

A tésztát apránként kisodrom vékonyra (lisztezd be az alját, mert leragad!)Sütőformákkal kiszúrok szívecskéket, fenyőt, virágot stb. mindegyiknek legyen párja - és megsütöm. A sütőlapot csak egyszer kell kikenni. Amikor világosbarna a süti vedd ki a sütőből és azonnal öntsd ki egy tálcára. (Megkeményedik) Amikor mind kisütötted és kihűltek ragaszd össze őket egy kis baracklekvárral. Az egész tálca megkent sütit tálcástól tedd bele egy nylontáskába úgy, hogy ne kapjon sehol sem levegőt. Másnap fincsi lesz!

25. 2104cc91e8 (válaszként erre: 21. - 3f5c70e7b8)
2010. dec. 4. 22:50
Köszönöm, köszönjük a kedvességed ♥
24. Yulcsy
2010. dec. 4. 11:16

Név: Mézes süti

Kategória: Sütemények, édességek

Hozzávalók: 70 dkg liszt

15 dkg margarin

25 dkg szitált porcukor

3 egész tojás

1 mokkáskanál szódabikarbóna

4 bő olvasztott evőkanál méz

mézes fűszerkeverék

MÁZ:

1 tojásfehérje keményre vert habja

20 dkg szitált porcukor


Elkészítés: A mézet felmelegítjük, levéve a tűzről folyamatos kevergetés mellett hozzáadjuk a margarint, a szitált porcukrot, egyenként a tojásokat, fűszereket,majd legvégül a szódabikarbónával elkevert lisztet és jól összedolgozzuk az anyagokat.

Zacskóba tesszük és 24 órát hűvös helyen állni hagyjuk.

Nyújtjuk, szaggatjuk és a tetejét tojássárgájával megkenjük.

Közepes lángon megsütjük.Hamar megsül!!

Tanácsok: Ha a tészta kicsit ragad az összeállításnál tehetsz még hozzá egy kevés lisztet, nem lesz kemény tőle.

Én majdnem egy egész fűszerkeveréket hozzáteszek, de érdemes megkóstolni a tésztát és úgy könnyebb dönteni.

A mázt én több színűre szoktam elkészíteni.Ha ételfestéket teszel hozzá, akkor csak pár cseppet tegyél, ne hígítsa fel nagyon.Kicsit száradni hagyod és már eheted is.

Ez sütés után rögtön puha, de az igazi ízét másnapra hozza ki.Letakarva, zacskóban, vagy fémdobozban tárolom.

Jó étvágyat hozzá!

23. Yulcsy
2010. dec. 4. 11:15

Sziasztok!


Az én mézeskalácsom még sose volt kemény.Mindig finom puha,azonnal fogyasztható.

Mindjárt bemásolom Nektek,vagy a receptjeim között megtaláljátok.

22. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 21. - 3f5c70e7b8)
2010. dec. 4. 10:48

Még annyit, hogy úgy emlékszem, a szódabikarbóna inkább púpos teáskanálnyi volt... :)

Illetve kb. 3-4 hétig nagyon finom volt, de aztán lett egy kellemetlen mellékíze - én igazából dísznek csináltam, nem megenni. :)

2010. dec. 4. 10:45

Nekem ez van, ezt küldtem a többieknek is. :D

Egyszer csináltam (tavaly - idén még nem értem oda), és simán visszapuhult. A méz csúcsminöségü volt, Nagypapám méheitöl. Lehet, hogy ez is számít? :D


Íme:


Hozzávalók:

• 50 dkg liszt

• 25 dkg méz

• 10 dkg cukor

• 12,5 dkg sütőmargarin

• 1 tojás

• 1 kávéskanál szódabikarbóna

• 2,5 dkg kakaó

• szegfűszeg

• fahéj

• A díszítéshez:

• 1 tojásfehérje

• 10 dkg cukor

• Vagy különböző magok: mandula, mogyoró, dió, tökmag, napraforgómag, mazsola, puffasztott rizs, lenmag, szezámmag, darálatlan mák

Elkészítés

A mézet a cukorral felforraljuk, beletesszük a margarint, megvárjuk, amíg kihűl. Ezután beletesszük a tojást, majd hozzáadjuk a lisztet, fűszereket, szódabikarbonát. Jól összedolgozzuk. 2 órára a hűtőbe tesszük alufóliában, hogy meg ne száradjon. Kivéve a hűtőből kinyújtjuk, formákat vágunk belőle szaggatóval. Megsütjük közepesen meleg sütőben, amikor kivettük, díszítjük a cukormázzal. Száradni hagyjuk, egy nap múlva megpuhul.

2010. dec. 3. 22:59

Nem lenne egyszerűbb ide bemásolni a

JÓ RECEPTET :)

Így egyszerűbben és több ember is hasznosíthatná ☺


Köszönet a segítségért ♥

2010. dec. 3. 18:27
Nekem is küldjétek el légyszíves! Előre is köszönöm!
18. ac808a6b30 (válaszként erre: 10. - Cini76)
2010. dec. 3. 18:07
Én is kérem!!!
2010. nov. 25. 07:27
Tavaly én is így jártam ,már majdnem az egészet megették a kutyák ,mikor olvastam,hogy az alma karikáktól megpuhul .Tényleg megpuhult.Idén is ezt a mézest fogom sütni.
16. Gy.Ibi
2010. nov. 24. 21:30

Próbáljátok ki a karácsonyi svéd süteményt.

Pepperkakor a neve.

15. misz
2010. nov. 24. 19:49

Sziasztok! Én is megkaphatnám a puha mézes süti recepteket? Eddig még nekem sem sikerült.

Köszönöm szépen előre is. :)

14. cini76 (válaszként erre: 10. - Cini76)
2010. nov. 24. 14:14
Köszönöm szépen! sok sikert minden mézes süti készítőnek ! :) byby
13. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 10. - Cini76)
2010. nov. 24. 13:24

Küldtem. :)

Az enyémben is szódabikarbóna van.

12. ac808a6b30 (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2010. nov. 24. 13:00
Beteszed egy éjszakára egy fémdobozba, közé vékony karikára szelsz almát.
2010. nov. 24. 12:52
Dobozba kell rakni és mellé almát..garantáltan puha lesz
10. cini76 (válaszként erre: 3. - 3f5c70e7b8)
2010. nov. 24. 12:38
Én kérem szépen ezt a szupi receptet . köszi :)
2010. nov. 24. 12:34
Onmagaban az elv az, ha valamit lezarva melegitesz, puhul. hagyd onmagaban allni lefedve egy-ketnapig, puha lesz. De ha probald csak ki: vegyel egy zsomlet, hagyd megszikkadni, majd tedd bele egy nejlonzacsiba, zard le es tedd a radiator tetejere. rovidesen ujra puha lesz. Nekem mindg bejon, legyen szo betonsutirol vagy kinnfelejtett zsemlerol.
8. Zorg27 (válaszként erre: 7. - Zorg27)
2010. nov. 24. 12:32
Most is éppen azt eszem :) :)
7. Zorg27 (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2010. nov. 24. 12:31
Én szódabikarbónát szoktam beletenni 75 dkg liszhez 2 nagy teáskanálnyit, és 2 nap múlva dobozban tartva isteni puha lesz.
2010. nov. 24. 12:30
Hogy igaz vagy nem nemtudom sohase probaltam.Azt mondjak ted egy nilon zacskoba es vizezz be egy konyhai papirt rakd be azt is a zacskoba hagyd egy napig igy es megpuhul.
2010. nov. 24. 12:16

Szerintem egy jó recept a titok... Aztán pár napot hagyni kell állni - én dobozba szoktam rakni, és

utána megpuhul.

2010. nov. 24. 12:15

Mivel méz van benne, először bekeményedik..de pár nap múlva megpuhul. Bár van olyan receptem is, ami azonnal puha, de az meg később gyorsabban keményedik. Az először kemény, sokáig lesz puha.

Na..hát..ez érthető?:)

3. 3f5c70e7b8 (válaszként erre: 2. - Mamcili)
2010. nov. 24. 12:12
Én tavaly csináltam elöször, és a figuráim egy-két nap után visszapuhultak. Lehet, hogy recept-függö. Ha kéred, bemásolom az enyémet. :)
2010. nov. 24. 12:09

Mézes sütemények titka.


Mi az, ami miatt puha marad (lesz)...


Nekem 3 év alatt nem sikerült megcsinálni ehetőre, ezért lettek belőle díszek... :(

2010. nov. 24. 12:08
Mi a titka!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook