Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a véleményetek a bioetanol+benzin 50-50 százalékos használatáról télen és általában is? fórum

Mi a véleményetek a bioetanol+benzin 50-50 százalékos használatáról télen és általában is? (beszélgetős fórum)

2010. nov. 24. 18:43
Garázsban áll, simán indul reggel. Nekem kicsit többet fogyaszt. Eddig 6,1-et, most 6,4-et. Érdekes. egyik hozzászóló szerint jó, másik szerint nem. Ugyanígy vannak vele az autószerelők is:).
2010. nov. 23. 20:41

Fele arányban tankoltam tavasz óta.Nekem kevesebb a fogyasztás,és csak most állok le róla mivel a hidegben nem biztos az indulás.

Magasabb az égése is a bioetanolnak,ezért gyorsabb is.Tavasszal ismét így járok majd.

2010. nov. 23. 20:23
Nekem eddig bejött, jobban megy tőle az autó. Nekünk azt mondta a szerelő, hogy semmi baja nem lesz a kocsinak tőle.
2010. nov. 23. 19:21

több lesz a fogyasztás etanolbol.

tényleg megeszi a gumi alkatrészeket.

és sok auto motorjának nem tesz jot az etanol.

télen nehezebben fog indulni ha nem garázsban áll az auto.

ha nem szereltetsz be semmilyen kütyüt amit ehez az üzemhez ajánlanak akkor a motoron is kell beállitásokat végezni

2010. nov. 23. 19:15
ja és nekünk indulással sincs baj mondjuk jobb télen garázsba parkolni....
2010. nov. 23. 19:14
Párom azzal megy és ö mondta hogyha valamit be épitenek akkor nem semmi baja a motornak.
2010. nov. 23. 19:08
én lehet hinnék az autószerelőnek. :)
2010. nov. 23. 19:06
Mi a véleményetek a bioetenol+benzin 50-50 százalékos használatáról télen és általában is? Az autószerelő azt mondja, hogy az etanol megeszi a gumialkatrészeket. Mit érthet ez alatt? Igaza van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook