Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ömlik a mosogatógépből a hab, elfogyott a tabletta, ezért folyékony mosogatót tettem bele. Mit tegyek? fórum

Ömlik a mosogatógépből a hab, elfogyott a tabletta, ezért folyékony mosogatót tettem bele. Mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 23. 16:44
Igen, azt és már rájöttem, hogy nem szabad. :) Bár volt már, hogy azt tettem, de nagyon keveset. Akkor nem volt semmi gond.
2010. nov. 23. 16:36
Gondolom most már rá jött ő is.:)))
2010. nov. 23. 16:33

rendes kézi mosogatószert öntöttél bele?


azt nem szabad!!!

2010. nov. 23. 16:16

Felmostam a habot, meg lapátoltam is kicsit a gépből, meg dobtam is rá sót, szóval reméljük nem lesz baj. :) Kipróbálom ezt a Domolt is köszi!

Köszi mindenkinek. :)

2010. nov. 23. 16:09
Én múltkor a húűű, már meg nem mondom rossmann vagy dm-ben vettem mosogatóport géphez, de nagyon jó. Domol a neve. Mi régebben az előmosogatáshoz használtuk (ez alapból egy gyors hideg vizes program, csak nekünk a meleg víz van bekötve a gépbe), de amióta ez megvan, ha nem olyan nagyon zsíros esetleg leégett a cucc, azzal is mosogatok, nagyon jó. És nem egészen 10 ft egy mosogatás.
2010. nov. 23. 16:09
Egy marék só!
2010. nov. 23. 16:02
Ne ijedj meg nincs baja a gépnek. Csak sok mosószert öntöttél a tartályba. Ennyi. Én is jártam már igy folyékony mosószerrel.:))
2010. nov. 23. 15:59

Elfogyott a tabletta, én meg folyékony mosogatót tettem bele. :) :(

Habon kívül lehet valami baja a gépnek?

2010. nov. 23. 15:58
Ömlik a mosogatógépből a hab, mit tegyek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook