Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hallottatok már Szűcs László címzetes vőfélyről (Ináncs)? fórum

Hallottatok már Szűcs László címzetes vőfélyről (Ináncs)? (tudásbázis kérdés)


8. CsillagTM (válaszként erre: 7. - Kiraroli)
2010. nov. 24. 15:57

ja értem!


ha priviben megírnád a vőlegény/menyasszony nevét, akkor wiwen megkeresném őket, h kérdezhessek!

7. kiraroli (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2010. nov. 24. 15:18
jó fej volt, bevonta a vendégeket a játékokba, közönséges?hát kinek mi a közönséges... nem iszik, mert kocsival volt...feladatok: vőlegénytáncoltatás míg a menyasszony átöltözött, tojástologatás, a menyasszonyt kikérte, a szülőktől búcsúztatott, a menyecsketáncot lezavarta, a vendégeket táncoltatta, szórakoztatta, stb...a e-mailt nem tudom mert a menyasszonyt nem ismertem, mi a vőlegény körébe tartozunk. na de hogy neki mi a mailje... a szomszédos villa az ő "nyaralójuk" innen az ismerettség.
6. CsillagTM (válaszként erre: 5. - Kiraroli)
2010. nov. 23. 13:00

mesélnél részletesebben:


- milyen stílusú

- jó fej? határozott? humoros?

- mennyire tolja az alpáribb, közönségesebb vicceket?

- iszik?

- mi volt a feladata?


ilyenek...


esetleg ha elküldenéd priviben a menyasszony méljét, azt nagyon megköszönném! (akkor árat, stb. is meg tudnék kérdezni)

2010. nov. 23. 12:13
végülis csak azt csinálja amit ti megbeszéltek...
2010. nov. 23. 12:12
mikrofon nélkül...
2010. nov. 23. 12:11
voltam idén egy esküvőn ahol ő volt a vőfély!!nagyon jó volt, de annyira hangos, hogy minket már zavart!
2010. nov. 23. 12:09
nagyon szimpatikusnak tűnik telefonbeszélgetés után. érdekelne, hogy tud-e róla bárki bármit...előre is köszönök minden infót!
2010. nov. 23. 12:08
Hallottatok már Szűcs László címzetes vőfélyről (Ináncs)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook