Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Görcsoldó: Nidol vagy Mesulid? fórum

Görcsoldó: Nidol vagy Mesulid? (beszélgetős fórum)


15. Roni13
2010. dec. 21. 18:48

Sziasztok!

A barátnőm esküszik rá, amióta issza az oxigénnel dúsított vízet ,megszüntek a menstruációs problémái.

Olvashattok róla az alábbi címen.


[link] gén szifon webáruház

2010. dec. 21. 12:35

Én is remélem!

Neked is Boldog Karácsonyt!

13. Tundeva (válaszként erre: 12. - Nefertiti.)
2010. dec. 21. 12:32
Remélem, neked is beválik :) Szép karácsonyt és boldog új évet!
2010. dec. 21. 09:21

Szia!

Hú tényleg, pedig már nekem is mondta egyszer valaki. Azt tudom, hogy a fogfájásra és a gyulladásos fájdalmakra a legjobb a Cataflam. Van is itthon belőle! Na majd jövő hónapban kipróbálom!

11. Tundeva (válaszként erre: 9. - Nefertiti.)
2010. dec. 20. 15:15
Szia, Cataflamot próbáltad már? Nekem 12 éves korom óta (mióta először megjött)csak ez az egy gyógyszer bírja kordában tartani a görcseimet. Az első 2 évben végigpróbáltam az összes létező görcsoldót, és végül a gimnáziumi iskolaorvos írta fel 14 éves koromban, azóta is áldom érte... Nem mondom, vannak olyan ciklusaim, amikor az első nap nem elég egy szem, és be kell vennem egy másodikat pl este hogy el tudjak aludni, de nekem bevált. Receptre kell íratni egyébként, és nekem pl. fogfájásra is ez a tuti befutó.
10. Tücke (válaszként erre: 9. - Nefertiti.)
2010. dec. 19. 21:41
az gáz.... mért kell a jó gyógyszereket kivonni a forgalomból?
2010. dec. 14. 11:39
Nem hat, mindjárt megpusztulok!!!!!!!!!
2010. dec. 7. 07:06
Gondoltam megosztom veletek, hogy felírattam a Mesulidot. Megyek a gyógyszertárban kiválltani és mondja a nőci, hogy nincs, nem is lesz, nem csak ott, de egyik gyógyszertárban sem, mivel ezt is kivonják a forgalomból. Szóval Nidolt kaptam helyette. Kíváncsi vagyok jó lesz-e, hétvégén letesztelem, ha minden igaz.
2010. nov. 23. 14:07
Nem gond ha vényköteles, a következő mensi előtt eljutok még dokihoz.
2010. nov. 23. 09:12
a MEsulid nagyon jó viszont vényköteles ha jól emlékszem...
2010. nov. 23. 09:09
Köszi a válaszokat. Akkor eddig 2 szavazat a Mesulidra. Nekem a nospa olyan mintha egy C-vitamint kapnák be a görcsökre...
2010. nov. 23. 08:52
jahhh hogy MEsulid az én is kaptam a szülésem után 1 évvel mert folyamatos alhasi fájdalmaim voltak.... félre olvastam.... akkor mesulid mindenféle képpen
2010. nov. 23. 08:51
hát hogy őszinte legyek nem is hallotam ezekről még... én a NoSpa-t használom és nekem beválik bár én 10 alkalomból max 3on görcsölök be és akkor is max 1 napig
2010. nov. 23. 08:39
Mesulidot szedtem (gyulladás miatti görcsökre). Nekem bevált :)
2010. nov. 23. 08:35

Sziasztok!


Mint sok más nőnek, nekem is erős görcseim vannak a menstruáció első pár napjában. Régen Ridolt szedtem, mit azóta betiltottak. Egy ideje Naprosyn-nal próbálkozom, de elég nehezen hat. Most kipróbálnám a fent említett gyógyszereket, de nem tudom melyiket. Esetleg valaki próbálta már őket? Vagy más javaslat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook