Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Debrecenben Klinikai szülésznőt ajánlanátok? fórum

Debrecenben Klinikai szülésznőt ajánlanátok? (beszélgetős fórum)


8. 8620065b28 (válaszként erre: 1. - Emeni)
2011. jan. 1. 07:41
Bár priviben részletesebben is írtam, de Szutorné Erzsikét ajánlom én is!
2010. dec. 6. 22:23
Mindenkinek köszi,aki hozzászól!
6. 939ac671ac (válaszként erre: 1. - Emeni)
2010. dec. 5. 06:39
Nekem volt fogadott, és bizton állíthatom, hogy mindent megtett, annak érdekében, hogy a klinikai környezetet (gondolom tudod miről beszélek) komfortosabbá tegye. Még szülőszoba látogatásson is voltam. Sokat segített. A neve: HAMZA ANITA. Nagyon türelmes, segítőkész fiatal, de nagyon tapasztalt, és jóban van a dokikkal.... Szólj, priviben, ha érdekel, és megadom a számát.
2010. dec. 3. 14:05
Szia. Én Szutorné Erzsikét ajánlom.
2010. nov. 22. 16:55

Szia!

Köszi. Úgy látom neked is kiscsajod lesz. Sok sikert!

3. Emeni (válaszként erre: 2. - Zsuzsika83)
2010. nov. 22. 15:26

Szia!

Köszi a választ!!! És gratula a gyönyörű kiscsajhoz!! :)

2. zsuzsika83 (válaszként erre: 1. - Emeni)
2010. nov. 22. 15:15

Szia!

Deákné Járó Évát nagyon ajánlom. Nekem őt a választott orvosom ajánlotta, szerintem kérdezd meg te is az orvosod, hogy kit ajánl, mert szerintem nagyon fontos, hogy az orvos és a szülésznő legyen egy hullámhosszon, tudjanak együtt dolgozni, véletlenül se legyen köztük semmi ellentét, mert az rajtad csattanhat esetleg. Szóval szerintem azt válaszd, akit a dokid ajánl! Én így tettem és nem bántam meg.

2010. nov. 22. 15:07
Sziasztok! Debrecenben a Klinikán fogok szülni,orvosom már van.Szeretném,ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat szülésznőkkel kapcsolatban,akár privát levélben is! Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook