Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lehet-e helyettesíteni a szabadtéri futást otthon helybenfutással (esős idő miatt)? Ugyanolyan hatása van? Erősödik így is mindenem? fórum

Lehet-e helyettesíteni a szabadtéri futást otthon helybenfutással (esős idő miatt)? Ugyanolyan hatása van? Erősödik így is mindenem? (tudásbázis kérdés)


6. L.Niki18 (válaszként erre: 5. - L.Niki18)
2010. nov. 22. 12:13
Oh ezt nem is ide akartam írni! :o)Mindegy segítsen még valaki, adjon tanácsot!
5. L.Niki18 (válaszként erre: 3. - Bichi)
2010. nov. 22. 12:12
Szia! Bocsi, hogy priviben írok! Szerinted mivel erősítsem magam? 2 km-t kell lefitnom kb. 10 perc alatt és a fekvőtámasztól félek, abból jó lenne megcsinálni vagy 11 darabot fél perc alatt. Köszi a tanácsot!
2010. nov. 22. 12:11
Akkor mivel tegyem erősebbé a karomat, milyen gyakorlatokat csináljak meg, hogy november 30-ra legalább 21 fekvőtámaszt csináljak fél perc alatt? :o)
2010. nov. 22. 11:28
Ugyanolyan hatásos a helyben futás is, ha megfelelő intenzitással csinálod. Bár a futás inkább az állóképességet növeli, és nem erősít. 25 kg-mal fekvenyomni nem túl nagy kihívás, már ha egy kicsit is edzett vagy, mert egy kezdő csajnak azért elég sok. Szerintem a fekvőtámasz sem nehéz. Legalábbis nekem... Amúgy ezek inkább a mellizmot, mint a kart erősítik.
2010. nov. 22. 11:14
Ja, és a karomat mivel lehetne erősítenem? (November 30-ra) fekvőtámaszhoz. És szerintetek melyik a könnyebb? Fekve kinyomni 25 kg-ot, vagy megcsinálni a fekvőtámaszokat?
2010. nov. 22. 11:11
Lehet helyettesíteni a szabadtéri futást otthon helybenfutással (esős idő miatt)? Ugyanolyan hatása van? Erősödik ígyis mindenem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook