Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mik a tapasztalatok a Borsmenta teával? Hatásos gyomorproblémákra? fórum

Mik a tapasztalatok a Borsmenta teával? Hatásos gyomorproblémákra? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 22. 11:44

Én citromfű és borsmenta teát szoktam inni felváltva, a citromfűtől jót alszom :)


A bormenta pedig nagyon finom, amiatt ittam néha, és csak most vettem észre, hogy emésztési gondokra is jó. Nagyon gyakran puffad a hasam (görcsölésig elmegy), és már unom a görcsoldókat... Remélem, segíteni fog.

2010. nov. 22. 11:15

Szia!

Én citromfű teát vettem magamnak, mert nyugtató a hatása és stresszoldó, de aztán elolvastam a dobozán, hogy nagyon jó gyomor és bélproblémákra is.Tényleg szuper arra is, csökkenti a teltségérzetet, a gyomorfájdalmat, a bélfájdalmat is.

2010. nov. 22. 10:58
Én is szeretem, még megfázáskor is inni, mert olyankor a gyomrunk is rendetlenkedik kicsit. Egyébként frissen is elrágcsálok 1-1 levelet, mert olyan kellemes.
2010. nov. 22. 10:52
Nagyon jó a borsmenta tea,nagyon jó hatása van!
2010. nov. 22. 10:52
Akinek néha ajándékba veszek azt mondja, hogy azóta rendben van az epéje mióta ezt issza ☺
2010. nov. 22. 10:50
Ha gyomorégésed van, akkor csak rontasz vele a helyzeten. De ha egyéb gond van, akkor jó hatása van.
2010. nov. 22. 10:49
fordulj bizalommal Kissildihez, nagy teaszakértő :)
2010. nov. 22. 10:49
Nekem nagyon bevált. Puffadásra, hasmenésre, az emésztés segítésére.. szuper!
2010. nov. 22. 10:48
Tapasztalat a hatásával kapcsolatban? Segített valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook