Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elhagyott :( fórum

Elhagyott :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
79. syria (válaszként erre: 78. - Hellcat)
2011. jan. 12. 13:29

Hát ez gyorsan megoldódott. :)

Talán mégsem volt olyan nagy szerelem.

2011. jan. 12. 09:37

Sziasztok.Elnézést,amiért így eltűntem,de most mesélek:D elmentem akkor hozzá,de nem volt otthon..vártam rá 2,5 órát de nem jött.Hazajöttem.Onnantól nem beszéltünk nagyon,nem keresett.Egyszer írt,hogy hiányzom neki,de ennyi.

Közben én elkezdtem ismerkedni,de még mindig szerettem.De nem kerestem...gondoltam ha Ő nem lép azok után,hogy könyörögtem heteket,akkor nem alázkodom meg többé és lesz bennem tartás.Közben szerelmes lettem másba,aki első látásra megfogott és nem is értem a mai napig,hogyan,mivel szerettem nagyon az exem,de beleszerettem az új férfiba,és azóta vele vagyok,minden tökéletes:)kicsit ijesztő is,hogy minden ennyire oké,de úgy érzem,15 hónap szenvedés és fájdalom után megérdemlem a boldogságot.Közben az ex nem keresett..egyszer beszéltünk azóta,kiderült,hogy csalt az utolsó fél évben FOLYAMATOSAN,meg még előtte is voltak dolgok..amikor elmentem hozzá és vártam rá,akkor Ő épp egy lánnyal múlatta az időt...szóval amikor ezeket megtudtam,olyan szinten kiábrándultam és megutáltam,hogy arra nincs is szó...felhvítam Karácsony előtt hogy legyen szíves vissza adni a nála maradt holmimat,mire ő ennyit mondott ordítva: anyádnak követelőzzél te büdös kurv@...és letette..nem értem a mai napig miért kaptam ezt,mivel sem őt se egyik páromat sem csaltam meg...sőt...még azok után is szerettem amiket megtett velem...de már nem is érdekel,mert boldog vagyok végre.Ezért mondom akármilyen nehéz is,ne adjatok alább a tartásotokból,mert most jöttem rá hogy mindent ki lehet bírni,nincs olyan szakítás amit nem.Persze ez annak aki épp benne van,nem segít,én is úgy voltam vele hogy belehalok...és tessék:) itt vagyok boldogan és minden rendben..pedig 2 hónapja még a halálomon voltam...és köszönöm mindenkinek aki akkor mellettem állt:)

2010. nov. 26. 16:38
Akkor miért szakítottatok, ha szeretitek egymást?
2010. nov. 26. 13:31
Köszönöm a választ, csak annyira nehéz, főleg úgy, hogy azt mondta még szeret:(ezért nem bírom..ha nem szeretne könnyebb lenne.:(
2010. nov. 25. 23:52

semmiképpen ne gyötörd magad.annak semmi értelme nincsen..próbálj ki mozdulni otthonról ismerkedj szerezz barátokat és így sokkal jobb lesz.:) az élet túl rövid annak h a múlton emészd magad, ha elakart menni akkor menjen majd jön helyette más előbb vagy utóbb. addig élvezd h szingli vagy:D

sajnos engem is hagytak már el nagyon rossz volt. most sem vok túl rajta de megtanultam nélküle élni.. ismerkedek bulizok randizok és élvezem :D elöbb utobb eltalál az amor nyila

2010. nov. 25. 22:35

Sziasztok!Kérlek segítsetek!

Ma szakított velem a barátom.1hete is, csak visszakönyörögte magát, elhitette, hogy hülye volt, meg szeret, meg nem lesz ilyen..és mégis.Nekem csak ő van, barátaim sincsenek, minden nap vele voltam, most meg nincs semmim.Hogy éljem túl?

2010. nov. 24. 16:48

nagyon-nagyon sajnállak.

Nagyon sajnálom magam is. Nem túl vigasztaló lesz amit írok.épp 30 éve hagyott el az, akibe őrülten szerelmes voltam. 2 év mulva férjhez mentem. De nem tudtam feledni. Aztán ahogy öregedtem enyhült a fájdalom. Ahogy viszont 40 éves korom után a házasságom kezdett romlani úgy szakadtak fel a sebek. 3 éve megtaláltam azt a férfit, aki álmaim hercege. Nincs jövője az életünknek. Belehalok, de el kell engednem. 50 éves vagyok, s a 20 éves énem fájdalma sokszorozódik meg. Van amit nem gyógyít meg az idő sem.

Egyet ne tégy, ha szereted ne keress vigasztalódást másnál. Nem fogsz megvígasztalódni.

Szerelmet keress és találj !

2010. nov. 23. 17:13

Na, mi lett?

Elmentél hozzá?

Semmi beszámoló?

Meg vagyok sértve:P

2010. nov. 23. 12:56

groovehouse:szivvel-lélekkel...

:D

2010. nov. 23. 12:54
javasolnék neked egy számot gyorsan hallgasd meg és jobban leszel...mindjárt irom a pontos cimét..
69. Ivettke85 (válaszként erre: 66. - Hellcat)
2010. nov. 23. 12:54
szia megnéztelek és szerintem (mint nő) te egy jó csaj vagy és bárhol találsz magadnak pasit amilyet csak akarsz.gondolj arra hogy ő mit veszitett hogy lelépett.
68. Kék Hajnalka (válaszként erre: 66. - Hellcat)
2010. nov. 23. 12:51
Szia! Ha szeret, nem fogja megkérdezni mit keresel ott..ha mégis, talán csak meg lesz lepve. Mondd el neki, mit érzel, ne szégyelld a sírást, ha látja, hogy komolyan gondolod, és tényleg szeret, nem fogtok tovább egymás nélkül élni. Én csak tudom, volt ilyen szituációm. Menj el hozzá, különben csak azon fog járni az agyad, mit nem tettél meg. Nem kell ide bonyolult dolgot kitalálni.
2010. nov. 22. 16:06

Ezért jó egy olyan dolog, amin tud gondolkodni, ami nem állítja rögtön döntés elé. Mert ezek szerint neki ez kell.

Akkor jó az a papírkás akciód is.

2010. nov. 22. 16:04
jajj nem hárítok légyszi neértsd félre...csak hamostpl elmegyek és ő elvileg 6ig dolgozik és 7 fele érne haza...de ha meg nem?Akkor adtam a szarnak egy pofont:S vagy ha esetleg kiakad h mit keresek ott csak így...lehet csak még jobban rontanék a helyzetemen:S
2010. nov. 22. 15:46

Figyi, én komolyan próbálok segíteni, de csak hárítasz. Csinálj valamit, vagy ne, de ne szenvedj. Ez a lehető legrosszabb, amit most csinálsz:(

Magadnak.

2010. nov. 22. 15:43
sajna nem tudom elhívni mert mindig estig dolgozik...:(
2010. nov. 22. 15:36

Akkor nekem hogy legyen? :) :(


Áthívni hozzád? amúgy a torta szerintem tényleg jó ötlet. esetleg holnapra., vagy elhívni egy kis kávézóba, h találkozzatok, v egy kedves sms-t küldeni neki olyan szöveggel, ami egyértelmű, v venni neki egy bazimeleg zoknit benne egy pici levél, hogy a zokni a törődés jele. Itt a karácsony, a szeretet ünnepe. vegyél fel videora egy bocsánatkérő dalt (magaddal), nem tudom.


passz:(

2010. nov. 22. 15:33
hát nem tudom...egyszerűen semmi ötletem mivel szerezhetném vissza:(
61. 5bfba16667 (válaszként erre: 60. - Hellcat)
2010. nov. 22. 15:32
Akkor venni valami sütit, és gyorsba beleírni valamivel?
2010. nov. 22. 15:31
az a baj h erre már nincs időm:s
59. 5bfba16667 (válaszként erre: 58. - Hellcat)
2010. nov. 22. 15:31

Mint mondtam, Te ismered:)

Esetleg valami sütibe beleírni, hogy bocsi, mint a neveletlen hercegnőben:)


És ott hagyni nála, de eljönni onnan.

2010. nov. 22. 15:30
hát legszívesebben elmennék mire hazaér...de félek kiakadna hogy váratlanul ott vagyok ésőmeg lehet h tökfáradt:spedig szeretnémlátni és személyesen beszélni vele
57. 5bfba16667 (válaszként erre: 54. - Hellcat)
2010. nov. 22. 15:28

Az enyém nem venné észre, főleg ha bánatos. Ő a konkrét dolgokat preferálja, ezért mondtam rögtön ezt.

De ha a Te fazonod nem ilyen, akkor lehet, h bejön.

2010. nov. 22. 15:28
nem akarok nevet írni...csak azth szeretem és hogy bocsásson meg
2010. nov. 22. 15:27
Csak tényleg ne essen az eső:D És ne legyen mindenki számára egyértelmű, hogy kiről van szó, meg mit hogy. Azt a pasik nem szokják szeretni, ha ki van tálalva a magánéletük..
2010. nov. 22. 15:27
szerinted hat ez egy pasira?
2010. nov. 22. 15:27
Akkor hajrá:D
2010. nov. 22. 15:26
hát nem tudom milyen hatása lenne...nagyon vissza akarom őt szerezni...mindennél jobban
2010. nov. 22. 15:26

Akkor rosszul sejtem. Az nincs közel. :(

Hát ha úgy gondolod, hogy bejön ez a papírosdi, akkor a helyedben tuti kipróbálnám:D

2010. nov. 22. 15:25
20 kmre...áh a levél az rá tuti nem hat:S
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook