Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hideg front-izom fájdalmak? fórum

Hideg front-izom fájdalmak? (beszélgetős fórum)


9. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Makrai.lilla)
2010. nov. 22. 06:30
Ne is mond! Nekem elviselhetetlenül szokott fájni a lábam, mind a kettő egyszerre. Se ülni se állni se aludni nem tudok tőle csak mászkálok mint pók a falon. Éjszaka is rákezd néha nem tudok tőle aludni! :(
2010. nov. 21. 22:20
Nekem teljesen mindegy, hogy hideg, vagy melegfront jön, én mindkettőre érzékeny vagyok!
7. Ata06 (válaszként erre: 5. - Makrai.lilla)
2010. nov. 21. 21:26

Az IGE, IGM az más! Ezt a vizsgálatot nem is csinálják akárhol! Beutalót kell kérni a háziorvostól immunvizsgálatra!

Igen ilyen van nekem is!

2010. nov. 21. 21:17
Nekem is fájnak a lábaim és valószínű,hogy frontérzékenység.
5. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Ata06)
2010. nov. 21. 21:17

ugy tudom volt valamilyen de szerintem az mäs.ez az IG vmi ,vagy az nem az?

hät jah de mondtam h nemvoltilyen bajom ,iden nem,meg ha emlekeztem is anno akkor az par eve volt.de egyebkrent front erzekeny is vagyok.


akkor gonfolom izuleti gyulladast okoz amit mondassz, ez a betegseg.neked is ez van?

2010. nov. 21. 21:15

Az immunvizsgálatot vérből nézik. Kb.: három hét mig elkészül, de akkor sem ártana ennek utána járni!

Az immunbetegség okozhat izomfájdalmakat! Nem is akármilyet!

3. makrai.lilla (válaszként erre: 2. - Ata06)
2010. nov. 21. 21:12

ugy tudom az melyik is? de jo volt.azthiszem.

vagy mire gondolsz??

2010. nov. 21. 20:54

Hát, ennyi idősen lehet, hogy más oka is van!

Csináltak már Neked immunvizsgálatot?

2010. nov. 21. 20:49
sosem szoktam ilyet erezni,talan tavaly,de most eleg kifejezetten,ma szinte fäj minden vegtagom,csuklom,combom stb. hallottam hogy mäs is paanszkodott izuleti bajokra,valoban az erös lehüles az oka a hidegfront?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook