Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Medela swing vagy eletric mini mellszívót ajánljátok inkább? fórum

Medela swing vagy eletric mini mellszívót ajánljátok inkább? (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 6. 16:06
a medela swing szuper jó, de nem mindenkinek van rá szüksége. Ahol igazán segít: ha teljes mennyiséget kell napi szinten fejni, illetve tejcsatorna elzáródásnál. Én ilyeneket (valamint avent elektromosat) adok bérbe, és a medela swing-gel nagyon nagyon elégedettek az anyukák, és reménytelennek tűnő tejcsatorna elzáródást is ki tudott mozdítani ! :)
8. Orsy27 (válaszként erre: 7. - Fd8e423e9e)
2010. nov. 21. 23:24
Nekem Avent kézi volt leginkább, mert 4 hónapig fejtem a tejcsit a kislányomnak. A Medela elektromosát is használtam amikor már nem bírta a karom, és az is jó volt.
7. fd8e423e9e (válaszként erre: 4. - Orsy27)
2010. nov. 21. 20:53
melyik fajtáját próbáltad, és az aventtől a kézi, vagy kézi, de válthatsz elektromosra fajtája az igazi?
6. fd8e423e9e (válaszként erre: 5. - Fildus)
2010. nov. 21. 20:52
köszönöm
2010. nov. 21. 18:01
Nekem mini elektric van a medelatol. Én nagyon, de nagyon szerettem és nyugodt szívvel ajánlom!
2010. nov. 21. 17:58
Az elektromos Medela szerintem jó, ha mindenképpen elektromosat szeretnél venni. (Az Avent kézi az igazi egyébként.)
2010. nov. 21. 17:38

Szia!


bár arra nem kérdeztél rá, de saro gépit ne vegyél. Nekem nem vált be. Csak ha esetleg a boltban mégis arra kacsintanál...

2010. nov. 21. 17:34
nekem avent kézi mellszívóm van és nagyon elégedett vagyok vele,igaz ezzel is meg kell tanulnod fejni ez az igazság,most már kb.5 l tejem van a hűtőben a fagyóban,előző gyermekemnél is bevállt így kizárólag ezt kerestem,remélem tudtam picit segíteni
2010. nov. 21. 17:29

Megéri a swing-be beruházni? Vagy elég az eletric mini? A leírás alapján a swing jóval többet tud, több tartozéka van, képes a kezdeti szívóhatást (pl. amíg nem indul meg a tej) is produkálni stb. Viszont nagyon drága!


Néztem még az avent elektromos mellszívóit is, azok elég hatékonyak?


Mindeképpen elektromosban gondolkozok, mert van egy alap kézbetegségem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook