Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Esküvő megszervezése fórum

Esküvő megszervezése (beszélgetős fórum)


7. Pocy88 (válaszként erre: 4. - Tryßi)
2009. jún. 24. 18:03

Szia!


Szigetmonostor-Horány. A Duna partján tudtok egybe kelni, ami a szálloda udvara =) Csodás hely.

2009. máj. 10. 18:28

Sziasztok!

Mi július 10.én szeretnénk öszeházasodni. Az Öttevényi Kastélyszállót választottuk ki, most kérünk áajánlatot, ha megfelel, akkor belevágunk.

Annyira reménykedek hogy minden összejöjjön...

Próbálunk faragni a költségekből, bár sosem terveztem nagy esküvőt, igazi családias hangulat lesz, 37en lennénk...

Szabadtéri esküvőebn reménykedünk, ha az időjárás is úgy akarja, és utánna egy családias eszem.iszomot, olyan igazi lagzit nem szeretnénk tartani...

Még nem tájékozdtam hogy az ilyen dolgok mint meghívó, torta mennyibe kerülhetnek, most kezdek utánna nézni.

Szerintetek mennyibe kerülhet kb egy 37 fős esküvő, minimalita stílusban ? :)

2009. máj. 10. 12:26

...jaaa

max gödöllőig kéne.

2009. máj. 10. 12:25

sziasztok!


a párommal július 11-én házasodunk össze.Szabadtéri szertartást szeretnénk.és nem találunk helyszínt.de nekem olyan kéne aminek van szállója is.mert a párom osztrák.

és ausztriából is hívunk vendégeket!

3. Sünciné (válaszként erre: 2. - Évi75)
2007. szept. 6. 22:27

Szia Évi!

Köszönöm, hogy probálsz segíteni de az az igazság, hogy időközben találtunk egy nagyon jó helyet. Köszi mégegyszer!!!!!!!!!!!!!!

2007. szept. 6. 22:04
szia!sok boldogságot nektek.segíteni sajnos nem tudok, de van egy esküvöszervezö barátnöm.rákérdezek, hogy ilyenkor mi van?
2007. aug. 20. 13:31

Sziasztok!

2007. november 24-én lesz az esküvőnk. Mivel mindkettőnknek a második házassága, ezért csak szűk családi kőrben meghitten ünnepelnénk. Szeretnénk az ételeket saját magunk elkészíteni. Egy problémánk van, hogy nem találunk olyan helyiséget ahová az ételt és italt is bevihetnénk és ott lehetőség lenne ezek tárolására. ( hűtő, tűzhely ). Ha valaki tud segíteni kérem üzenjen.

Előre is köszönöm!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook