Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Csalódás a köbön x factor! fórum

Csalódás a köbön x factor! (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Nézitek az X-Faktort?

2010. nov. 20. 21:19

Azt hiszem az ilyen jellegű műsorokra mondják, hogy nagyobb a füstje, mint a lángja. Lángja nincs is.


Olyan szinte gyenge volt ma mindenki, hogy nem értem, hogy kerülhetnek be ilyen emberek egy tehetségkutató műsorba!


Vastag Tamás- nyálas kis.....a hangja nem tudo hova lett a february song óta!

Vastag Csaba- nem vagyok benne biztos, hogy ez a félénk fiú nem reklámfogás. Aki félénk nem ugrik az asztalra az első meghallgatón. Ha meg ennyire más kívül meg belül akkor az elég gáz!


Dorka, Veca- unom a nyervogásukat akkor is, ha van hangjuk. Erős energikus hangra vágyom.


Norbi- no commnent, rossz volt ránézni, Keresztes tiszta bohócot csinált belőle csak úgy, mint magáról adásról adásra!


Wolf Kati maradjon a Vuknál, erőtlen, gyenge. Celin Dion? Mh viccnek is rossz, egyformán énekel akár csak Takács Nicolas aki még az egyformasága ellenére is a legkellemesebb.


Tudod , tudom ne nézzem hát nem is fogom.

Mert Ördög Nóri aki ezzel a rövid hajjal inkább Harangozó Terire emlékeztet elviselhetetlen ezzel képmutató, mesterkélt magatartásával.


Off!


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook