Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az Agykontroll technikáját sikerült már valakinek könyvből megtanulni? fórum

Az Agykontroll technikáját sikerült már valakinek könyvből megtanulni? (tudásbázis kérdés)


2012. jan. 10. 20:10

Én nem könyvből tanultam, hanem az előadáson és nagyon sok mindenre fel tudtam használni! :)

Ajánlani tudom mindenkinek!!!

Egyre jobban!!! :):)

2012. jan. 10. 19:43

Én nagyon régen végeztem el, előtte olvastam a könyvet. Régen nyilván sokkal olcsóbb volt, de ha valahogy ki tudsz rá szorítani pénzt, megéri. Akkor érted meg igazán a könyvet, ha részt veszel az előadáson is. De abban Marinak igaza van, h többszöri olvasással, kitartó odafigyeléssel idővel meg lehet tanulni.

Sok sikert és kitartást!

12. Mari20
2011. jan. 4. 09:20

szia drága

szerintem már irtam neked, igen lehet megtanulni én fél év alatt megtanultam és használtam.... évekig


amikor minden jól ment, abba hagytam... életem legnagyobb hibája volt



pár évvel ezelött elmentem a tanfolyamra és 4 nap alatt ismét elsajátitottam, azóta használom, de más csatornán is fejlesztem magam (a legfontosabb OSHO, a titok dvd, és Balogh Béla tudat alatti 10 parancsolata)



de sajnos azt a magabiztosságot, és minden úgy van ahogy beterveztem... ezt a stabil állapotot, amit már átéltem régen , ert még 100 %-san nem sikerült vissza szereznem, vagy ha igen máshogy.....



kitartás, ezt lexikálisan kell megtanulni, mint a himluszt, vagy verset....

addig mig éjjel álmodból felébredve nem tudod, és nem használod, addig tanuld....


müködik , több mint 200 ezer ember végezte el a tanfolyamot magyarországon....


ha teheted álj be közzénk


józsef krt 26.

könyvesbolt OSHO olvass bele? ha megfog egy mondat , akkor érteni fogod és élvezni, meglátod csodákra leszel képes.....



sok sikert

MAri

11. f64f0d9a69 (válaszként erre: 10. - Anthico)
2010. dec. 14. 13:54

Nem olcsó, de egy életre szól. Én azóta az Ultra tanfolyamot is kijártam, mert meg akartam tanulni a vízprogramozást, meg még sok gyógyító technikát.

Nagyon jól lehet alkalmazni. Hatásosan - ez a lényeg! (Nnna meg, hogy ragadjon a bélyeg!!! :DDD)

10. Anthico (válaszként erre: 8. - F64f0d9a69)
2010. dec. 7. 08:31
Egyetértek. Megéri az árát, még ha picit drága is.
2010. dec. 3. 22:16

Szia!

Hát én nem tanultam a titkot, én csak alkalmazom....eddig sikerrel...2 éve gyógyulok rákból...ezt nem lehet másképp...csak a titokkal...:-)))


Itt a link a Titokról, itt meg tudod nézni, de legalább 3 szor ...hogy megértsd:


[link]


Remélem tudtam segiteni!


Szép estét neked:Napsugár...

2010. dec. 3. 21:01

Valamennyire én is megtanultam könyvből, aztán sok év után elmentem a tanfolyamra. Rá kellett jönnöm, ezzel kellett volna kezdeni.

Amit a tanfolyamon megtanultam azt a könyvből nem tudtam volna.

Szerintem az egyik legjobb befektetés ez a tanfolyam.

7. SF (válaszként erre: 5. - Herczkunetim)
2010. dec. 3. 13:08
Arra, amire végül is használni szerettem volna, nem lehetett hatása:-((( Tovább nem is próbálkoztam.
2010. dec. 3. 12:21

szia

igen

én a 80 években könyvből tanultam meg... fél év kitartó munka,

ha valaki azthiszi hogy egyszeri olvasás elég, téved.

egy fejezetet olvas el egy nap, akár többször is, gondolom azért akarod könyvből, mert sajnálod rá a pénzt, hogy a 4 napos tanfolyamra elmenj....

tudod gyorsan és biztossan ott tudod megérteni...


van egy tuti jó dvd a titok.c. ezt szerezd be a netről is letölthető... ez is segit neked....


jó uton jársz.... kitartást

sok szerencsét kivánok neked igy ismeretlenül is

MAri

5. herczkunetim (válaszként erre: 4. - SF)
2010. nov. 23. 18:02
És szerinted volt eredménye?
4. SF
2010. nov. 22. 19:20
15 éve próbálkoztam vele. Lehet vitatkozni, hogy volt-e eredménye.
2010. nov. 22. 19:06
azóta sem használta senki?????
2010. nov. 20. 15:27
Még nem használta így senki???
2010. nov. 20. 15:12
Az Agykontroll technikáját sikerült már valakinek könyvből megtanulni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook