Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ti hogy tudjátok, hány kalóriát tartalmaz 1 édes palacsinta és 1 húsos palacsinta? fórum

Ti hogy tudjátok, hány kalóriát tartalmaz 1 édes palacsinta és 1 húsos palacsinta? (tudásbázis kérdés)


6. rewt
2012. júl. 24. 15:37

Táblázatból össze adom az összes hozzávaló kalória -értékét.

Ezt el osztom annyi felé ahány palacsintát készítettem.


Az eredmény - szerintem - elégségesen pontos azoknak, akik a be vitt kalóriaértéket akarják tudni.

2010. nov. 19. 14:54
Igazán nincs mit!
2010. nov. 19. 14:48
áháá, köszönöm! mostmár minden világos.:D:))
3. Night Angel (válaszként erre: 2. - *NIKCSO*)
2010. nov. 19. 14:42

Attól függ hogy van megcsinálva, minden lehetséges.


Töltelék nélkül, az én vékony, sima, csak palacsinta tésztám, teflonba azaz olaj nélkül sütve 75kcal és 14.5g ch.


Erre jön még a töltelék, ami lehet light jam, vagy zsírszegény édesítős túró, stb.

Tehát nem elképzelhetetlen a 100kcalos édes palacsinta.


Hortobágyi is lehet ilyen magas kalória tartalmú, ha jó zsíros a hús, sok olajjal készült, stb.

Illetve a rá kerülő szósz amit zsíros tejföllel habarsz be, szóval igen elképzelhető a 700kcal.

És akkor még nem említettem hogy itt hogy lehet elkészítve csak a palacsinta tészta, vastagabb sok olaj került alá, stb...

2010. nov. 19. 14:37
Lehetséges, hogy 1 Hortobágyi húsos palacsinta 700kcal, 1 édes (mondjuk kakaós, fahéjas stb..) 100kcal?
2010. nov. 19. 14:37
Ti hogy tudjátok, hány kalóriát tartalmaz 1 édes palacsinta és 1 húsos palacsinta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook