Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Petefészek ciszta fórum

Petefészek ciszta (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯
642. abri (válaszként erre: 639. - Moofly)
2010. okt. 26. 12:26
Villarosa kapszula, remélem nem számít reklámnak ha leírom, a Flavinnál forgalmazzuk.
641. Kata726 (válaszként erre: 636. - 3a94c16404)
2010. okt. 26. 10:08

Szia!!


Köszi, hogy írtál.Igen az aloe vera gél az jó, de három hónap után van hatása.Azt kell venni amelyikben 99%-os az aloe vera.Én most is íszóm.De szerinted ezek a görcsök miatt fáj a gyomrom ??Mert néha úgy görcsölök mintha most jönne meg!!!

Puszi

640. Kata726 (válaszként erre: 620. - Moofly)
2010. okt. 26. 10:02
Köszönöm!!!
639. moofly
2010. okt. 26. 09:39
és mi a nagyon jó termék neve? :D
638. szilvi983 (válaszként erre: 637. - Rlibertas)
2010. okt. 25. 19:44
Nekem azt mondta az orvos miután megállapította a ciszták jelenlétét, hogy 3 hónap múlva nézzük meg mi van. Most pedig megállapította, hogy ugyan még van pár, de azt mondta a múltkor sokkal aggasztóbb volt. Nekem is a 3 hónap tűnne reálisnak, főleg, hogy összébb ment.
2010. okt. 25. 16:13

Ma voltam cisztaellenőrző uh-n.MÉg megvan de kisebb, egy ici-picit.51m-ről 38 mm.A doki azt mondta ad neki még 1 hónapot, hogy eltűnjön.HA nem akkor emgműti, pedig ez csak 1 hónap volt.

Remélem ezek jót jelentenek így összeségében.

Meddig bír töpörödni?

MEddig szokás várni? nem 3 hónapig azért, főleg hanem nő?

636. 3a94c16404 (válaszként erre: 618. - Kata726)
2010. okt. 25. 15:11

Szia!

Az aloe vera gélt én is kipróbáltam.Kb. 3 hétig ittam,amikor a dokim közölte,hogy a ciszta még mindig ott van,az aloé-ra meg azt mondta,hogy felesleges...De örülök,hogy neked használt,talán nem kellett volna abba hagynom.

Én néhány évvel vagyok idősebb nálad,nekem is kimaradozik,és nem tudom,hogy klimax kezdődik,vagy a ciszta miatt.

ha nincs cisztád,akkor könnyen előfordulhat,hogy a változó korba lépsz,ami egyre korábbra tolódik.Van néhány ismerősöm,aki alig "negyvenes",de már kezdi a szenvedést.

Puszi

635. Vedo75 (válaszként erre: 622. - Szilvi983)
2010. okt. 25. 14:49

remélem neked is rendben jön majd a sok petesejt, és ott tombolnak majd, h melyik legyen előbb:))

azt én se tudom van e peteérésem, azt se tudom honna lehet tudni. Persze teljesen tudtalan nem vagyok hisz már van 1 gyerek, de vhogy egyre többször érzem, hogy ami volt az nem ua. mit ami van...:/

634. Vedo75 (válaszként erre: 633. - Szilvi983)
2010. okt. 25. 14:45
igen, nekem is inkább ahogy mondta. Még rám se nézett. Nálam is 1 esélye van aszem..a régi dokim más volt. Tudom tudom nem kell a pénzt nézni minidg, de ez fel annyiba kerül, közelebb van és szól meleltte pár érv. De ha meg 9hónapig nem tudok együttmüködni, az nem lenne jó. Persze akkor is lehet még keresni orvost...
633. szilvi983 (válaszként erre: 632. - Vedo75)
2010. okt. 25. 12:32

szia

az 5 hét az valóban sok, de sajnos az ember ilyen. nagyon rossz azt hallani mi nincs rendben stb.

alig bírtam magam rávenni, hogy visszamenjek a 3 hónapos kontrollra a dokihoz. ráadásul a múltkor kicsit rosszul is éreztem magam, mert 1. nem számoltam rá, hogy ilyen nagy a baj 2. nem az bántott amit mondott, hanem ahogy mondta. megbeszéltük a férjemmel, kap még 1 esélyt és megyek máshoz. de most nagyon aranyos volt, normális, úgyhogy egyelőre maradtam...

remélem rendbe jönnek a dolgaid és nem sokára lesz egy pocaklakód! fel a fejjel!

632. Vedo75 (válaszként erre: 621. - Moofly)
2010. okt. 25. 12:04

Szia, antibiotikum:) jogos..csak hát alapvetően babát szeretnék...

Úgy érzem per.pill. hogy hat, a mensinek vége lett. szombaton volt vmi vérzés, de tényleg mintha kiürült volna vmi, aztán azóta nem. Nem fáj lehet nem is az volt.Várom, h szerda reggel megjön e újra a havim...és jó lenne ha abba is maradna nincs kedvem kórházba menni. Bár mivel megdorgált elmegyek, és persze az én érdekem is.

Pityergés, persze. Kicsit túlizgultam magam, és hát gyenge a lelkem. Nem a cysta miatt..hanem h lecseszett inkább amiatt. És amiatt, h megint van vmi, nem tudom legközelebb mit talál, de jó lenne ha semmi.

Megérdemeltem a leszúrász, hiszen 5 hét vérzés után mentem csak...de hát nem akartam hallani, h mi van velem. Fel kellett dolgozni az előzőt is, ami nem könnyű, nekem.

köszi

631. szilvi983 (válaszként erre: 630. - Bcicus)
2010. okt. 25. 11:35
kérdeztem a dokit, azt mondta, nem vesztünk vele semmit. mondjuk lehet, jövő hónapban is vendégük leszek.
630. Bcicus (válaszként erre: 629. - Szilvi983)
2010. okt. 25. 10:49
Olyan hónapban felesleges hormonlabort csináltatni mikor elötte hormon gyógyszert kaptál.
629. szilvi983 (válaszként erre: 627. - Fanny30)
2010. okt. 25. 09:37

Akkor ez tlk olyan mint a Provera. én ilyet egyszer már kaptam, és el is kezdtem örülni, mert az első nem gyógyszeres hónapban tök magától jött meg. Persze aztán semmi, úgyhogy most van egy próbaidő, aztán majd meglátjuk. hogy akkor volt e peteérés azt nem tudom

Az a baj az endos vizsgálattal, hogy amikorra be vagyok rendelve (csak bizonyos időközönként van ott a doki...) akkor még vlsz nem leszek a 3-5. napon. legalábbis a múltkori Provera utáni mensiből kiindulva...

628. Bcicus (válaszként erre: 624. - Szilvi983)
2010. okt. 25. 09:21
Ne szedj semmi hormn gyógyszert a pcos endokrin betegség ezek csak ártanak neki. Viszont mindenképpen 3-5. napi vv kell és 21. napi abból látszik mennyire rosszak a hormonjaid. Az inzulin és cukor terhelés mindegy mikor van, de érdems egyszerre csiunáltatni.
627. fanny30 (válaszként erre: 626. - Szilvi983)
2010. okt. 25. 09:20
Elég érdekes ez a Duphaston,sokat olvastam utánna.Van akinek akkor írják föl amikor babát vár és volt már vetélése kb.12. hétig szedik.tehát terhesség megtartásásra.Én meg azért szedem,hogy megjöjjön a menstruációm.10 napig szedem 2X1-et de ahogy letelik a 10 nap azonnal meg is jön.
626. szilvi983 (válaszként erre: 625. - Fanny30)
2010. okt. 25. 09:16

Én, most hogy Proverát szedek, érzem, hogy időnként zsibbad (fájdalomnak nem nevezném).

A Duphastont mire adják?

Kicsit félek a vizsgálattól, reménykedem, hogy nem lesz siralmas az eredmény.

Olyan nehéz okosnak lenni, hogy mit is kéne tenni...

625. fanny30 (válaszként erre: 622. - Szilvi983)
2010. okt. 25. 09:09
Szia! Én is abban a cipőben járok mint Te,cisztám van baba helyett sajnos....Nem jött meg azthittem babám lett aztán kiderült hogy helyette ciszta van a dologban.Én Duphastont kaptam mostmár 2 ciklusban szedtem,de szerintem Nekem sincs peteérésem.Majd most szerdán megyek a dokihoz remélem jót mond.Először mikor elmentem kiderült 65X60 mm-es cisztám van.A gyógyszer szedése után megjött 1 hétig megvolt a mensesem.Visszamentem a dokihoz akkor a nagy ciszta összement 2 cm-re de viszont lett egy a másik oldalon is az is 2 cm-es.Most itt tartok hogy szerdán megyek vissza,de Nekem nagyon gyanús hogy nagyobb lett valamelyik vagy valami van mert fájdgál meg zsibbad a derekam...
2010. okt. 25. 09:05

igen, tudom, hogy pcos. jövő héten kell mennem endora, de azt olvastam, hogy a ciklus 3. napján kéne menni, ami nálam nem így lesz. lehetnek mások az eredmények így?


abri :mi az a növényi hormon amit írtál?

623. Bcicus (válaszként erre: 622. - Szilvi983)
2010. okt. 25. 09:01
Valszeg pcos vagy. Mienj endo dokihoz. Leginkább a Mensmentisbe Dr Tűűhöz.
2010. okt. 24. 19:42

Sziasztok!

Nekem is megállapította a doki, hogy vannak cisztáim. :(

Tavaly hagytam abba a fogitabit, azóta össze-vissza jött, vagy nem jött, persze babát szeretnénk. Kaptam Proverát (hogy megjöjjön), ezt szedem most, de közben elkezdtem inni cickafarkteát, hátha segít. A zavaró az, hogy a doki szerint nincs peteérésem, úgy meg nyilván nehéz összehozni egy babát :(

Van/volt valaki hasonló cipőben?

621. moofly (válaszként erre: 616. - Vedo75)
2010. okt. 24. 12:38

Szia!

Az antib. nálad antibiotikum,vagy antibébi? :P

Pityeregni? Azon hogy cisztád van,vagy azon ahogy beszél a doki?-a ciszta miatt nem kell,mert nem halálos,és valóban sokaknak van,a doki meg ha bunkónak vagy gorombának érzed,menj másikhoz..

A műtét indokoltsága nem mindig a méreten múlik szerintem,hanem a milyenségétől.(meg ne kérdezd hányféle van,mee nem tom) hehe

Mi szegény nők,minél idősebbek vagyunk,annál több a probléma.Én már 32 vagyok,és nekem sem volt semmi bajom soha. :P

Fel a fejjel te! Ez még nem tragédia,néha ki tudja idegelni vagy megijeszteni az embert,se nem dől össze a világ..

Inkább petefészek ciszta mint prosztata rák......

620. moofly (válaszként erre: 618. - Kata726)
2010. okt. 24. 12:31

Hi!

Vissza kutattalak,de asszem én a klimaxról még oly keveset tudok.(kb olyan 0,1%-ot) :D

Az aloe verában sosem hittem..Segíteni tudunk e? A diagnosztizálásban?-mert ha a doki csak ennyit mondott....

Amúgy anyámnak mondták egyszer hogy korai klimax,és utána születtem én.LOL

619. moofly (válaszként erre: 617. - 3a94c16404)
2010. okt. 24. 12:27

Én csak azóta érzem mióta cisztám van.Izé szokik lenni,meee néha felszívódik. :D

Előtte sosem éreztem semmit...


Te is vigyázz magadra pusz. :)

618. Kata726
2010. okt. 23. 14:23

Sziasztok!

Pár hete leírtam mi a gondom, tudtok segiteni?Kösszi

617. 3a94c16404 (válaszként erre: 614. - Vandaa)
2010. okt. 22. 23:40

Szia,Kicsim!Örülök,hogy pozitívan látod a dolgokat.Műtét utáni fájdalom gondolom,természetes.

Most még nagy stressz alatt vagy,ne gondold,hogy most meg a jobb oldali....

A peteérés tud-e fájni????Tud ám,hogy tud!!!!!Én egész életemben megéreztem,valaki nem érzi.Nekem cataflamot kellett szedni 1-2 napig néha.

Vigyázz magadra:Pusssz

616. Vedo75
2010. okt. 22. 23:14

Sziasztok! Ma nekem is azt mondta a doki, h van 1 42mm petefészek cystam. Írt fel antib. és még vmi másikat, aztán meglátjuk mi lesz. Persze most elmegy 1 hó szabira, de ha bármi van menjek ahol dolgozik, ahol nem is ismerek senkit (persze megint nem mondta mi az amikor mennem kell, ezért olvasgatok itt hátha okosabb leszek). A gyógsz. abbahagyása után elvileg mens-im lesz. Most kb. 5 hete vérzek hol mennyire, ált.ban nem sok, de persze nem mentem rögtön csak vártam (előzőek miatt nem vitt rá a lélek, h halljak megint vmi rosszat), hátha abbamarad a vérzés. Jól letolt. Nagyon rosszul esett.Most látom megérdemeltem. Azt mondta ha eddig nem aggódtam, h 5 hete vérzek,akkor most se kell, mert sok embernek van cysaja.

És nem tudom, ti szoktatok pityeregni a dokinál? Vagy csak én vagyok túlérzékeny, lehet ezért nem beszél, h ne sírjak? hogy lehet kibirni elérzékenyülés nélkül? hogy maradhatnék higgadt?

Még most is csak az van a fejemben, h nem értem hogy történik ez velem, amikor eddig semmi bajom nem volt.

Én nem szeretnék műtétet, ahogy olvasom ez még nem is akkora...mi az amikor már indokolt a műtét?

615. 2b12091acd (válaszként erre: 610. - Rlibertas)
2010. okt. 22. 20:45
szia, nekem februárban volt laparoszkópiás műtétem, 3 éjszakát kellett bent lennem.
614. Vandaa (válaszként erre: 598. - 3a94c16404)
2010. okt. 22. 20:18

Szia Stella!


Köszönöm a jó kivánságokat...Már minden jó, és pozitivan látom a dolgokat teljesen. Képzeld még fáj a hasam a műtét fölött egy 6cm-re jobb oldalon, doki azt mondta majd elmúlik nincsen semmi baj. Műtét után 2hétre meg is jött lassan meg kell jönni újra, de 3 napja fáj a jobb oldali most meg ugyan úgy mint a másik.?( Majd hétfőn felhivom a dokit. Szerinted a peteérés is tud fájni?

Pusza Vanda

613. Vandaa (válaszként erre: 597. - Rlibertas)
2010. okt. 22. 20:13

Szia!


Igen nőt is, fájt alul a hasam, szex közben és ami a rosszabbik része volt pisilés közben...

Azért műtöttek meg mert nagy is volt és magától nem szivodott fel, és több mint 2 hónapja nem is menstruáltam.

❮❮ ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook