Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm folyton utánoz!!! fórum

A barátnőm folyton utánoz!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
11. *Gyöngy* (válaszként erre: 7. - Kisgé)
2006. márc. 31. 10:46
Kisgé, te egy erős jellem vagy, aki szívesen veszi, ha mások követik a példáját, szívesen adsz tanácsot is gondolom:)
2006. márc. 31. 10:43
Tényleg érdekes, hogy ez miért történik. Szerintem egy gyengébb, kiforratlanabb személyiség csinálja ezt az erősebbel. Neki nincs/nem alakult ki saját ízlése, így úgy tesz szert arra, hogy majmol valakit. Én azt tenném, feltéve, hogy őszintén szeretem ezt a barátnőmet, hogy kifaggatnám, hogy neki VALÓJÁBAN milyen cucc teszik. Lehet, hogy kiderül, hogy tök más az ízlése csak eddig nem merte felvállalni. Szóval ennek a barátnőnek még jelentős személyiségfejlődésre van szüksége, amit nem hiszem, hogy durvasággal el lehetne érni.
2006. márc. 31. 10:24

Elég érdekes téma.

Korábban úgy 20 éves fénykoromban...volt néhány barátnőm, akik mindig olyan stílusú és fazonú ruhát vettek amilyet én hordtam. Aztán már a szín is egyezett.

Engem nem zavart.

Sőt, ha jól rémlik tavaly egyik bulira úgy mentünk egy ismimmel, hogy totál egyformán voltunk felöltözve :DDDDD

Poénból.

Nincs ebben semmi, szerintem ;)

2006. márc. 31. 09:29

nekem nem volt - szerencsére - ilyen tapasztalatom, de talán jó megoldás lehetne, hogy segítesz a barátnődnek találni egy hozzá illő, hasonló ruhadarabot. Pl: mondja, hogy ő is kabátot akar venni, akkor amikor nézelődtök, és látsz egy olyat ami jó lenne neki, akkor szólsz, hogy "nézd, ez pont a te stílusod, és milyen jól állna neked, stb".

valószínű azért utánoz, mert magától nem ismeri fel, hogy mi az ami jól néz ki, és illik hozzá, s amikor meglát rajtad valamit, és tetszik, akkor eszébe jut, hogy neki is jól állna, és neki is ilyen kell. .. ezt meg lehetne előzni azzal, hogy tanácsot adsz neki, hogy mi az ami neki előnyös.. ha már úgyis együtt mentek vásárolni :)

2006. márc. 31. 09:20
Én nem tudom csajok, de engem nem zavar, ha a barátnőmnek tetszik az a cucc, ami nekem is. Ez nem utánzás, az az oviban volt. Volt egy olyan "barátnőm" aki egyszer szóvá tette nekem, hogy nehogy már ugyan olyan fülbevalónk legyen-mert mondtam, mikor meglláttam, hogy nekem is kell. Persze nem gondoltam komolyan. Már nem vagyunk barátok, persze nem ezért, de a jellemét erősen meghatározza.....
6. 4726e582cf (válaszként erre: 1. - Mokusi)
2006. márc. 30. 16:01

Tessék neki megmondani, hogy nem kedveled, hogy ezt csinálja. Ha megromlik a barátság, akkor nem is volt az.


Sajnos én általában azaz régebben ilyen barátnőket fogtam ki. A legutóbbi mellényúlásom be is sértődött. Tetszett egy fölső, persze együtt mászkáltunk. Két napig morfondíroztam, hogy megvegyem-e, mert pont passzos volt rám. Aztán mikor döntöttem, hogy megveszem, közölte, hogy ő meg kéri a zöldet (az enyém fehér lett volna). Mikor fizetett, én visszaadtam a cuccot és kissé felhúztam az orrom. Hazafele közöltem vele, hogy utálom, ha egyforma cuccban járnánk. Erre besértődött és a barátnőségnek annyi lett. De nem bánom igazán, nem ő volt az egyetlen barátom.

2006. márc. 30. 14:20

nekem is van egy ilyen barinőm. Én már régebben megmondtam neki, hogy utálom, ha elmegyek vkivel vhová, és ugyanabban a ruhában jön, mint én. Nekem ez még ovodában sem jött be.

Persze ennek ellenére volt, hogy elmentünk 1ütt vásárolni, ő cipőt és kabit, mire a vásárlás közepén kitalálta, hogyha nem kap cipőt, akkor ő is kabit vesz, és természetesen ugyanaz a szín tetszett neki is mint nekem. Na 3 óra séta után végre találtam egy kabit, ami tetszett, mire majd kiugrott a bőréből, hogy milyen jól néz ki és neki is kéne egy ilyen. Na aztán -gondolom én- nem túl szépen nézhettem rá, mire visszafogta magát. De a sztorinak nincs vége, két nap múlva felhívott, hogy épp vásárol, és meglátta ugyanazt a kabit, és mit szólnék, ha megvenné magának. Mondtam neki, hogy nagyon jól tudod, hogy nem szeretem, ha ikreknek nézünk ki (kabátot meg nem cserélgeti az ember fehérnemű gyakrisággal), de nem az én pénzemről van szó, szóval döntsd el, mindenesetre én nem fogom azt mondtani, hogy nyugodtan, mert ismered a véleményem. Na aztán ennyi volt, letette a telcsit, majd este felhívott, hogy vett egy másik fajta kabit. (Persze a színe egyezett :) de az már nem érdekelt, mert ez a szín volt a divat).


Azt már meg sem említem, hogy van ugyanolyan gatyánk is (a sztori ugyanez, mármint, hogy együtt mentünk vásárolni), de ha együtt megyünk el valahová, mindig megkérdezi, hogy mit veszek fel, nehogy ikrek legyünk.

2006. márc. 30. 13:28

Lányok könyörgöm milyen barátnő az olyan akinek nem lehet megmondani az igazat????

Mondd meg neki mit gondolsz.

3. veronitas (válaszként erre: 1. - Mokusi)
2006. márc. 30. 13:22

Szia nekem hál'istennek nincs ilyen tapasztalatom, de megőrülnék tőle én is.

nem is tudom, mi lenne a jó megoldás. lehet, hogy ez durva, de szerintem lehet, hogy nem is olyan jó barátnő?

talán beszélned kéne vele, vagy finoman utalni rá valahogy. nem tudok jobbat.

vagy esetleg elhitetni vele, hogy neki ez meg ez áll jól, meg ilyen meg olyan kell neki , szöges ellentéte a tiédnek persze

2. kisgé (válaszként erre: 1. - Mokusi)
2006. márc. 30. 13:17
Miért idegesít ennyire, hogy utánoz? Általában ez van, ha ő neki bejön a stílusod, vagy tök egyforma ízlésetek van. Ha ennyire nem tetszik, akkor beszéld emg vele. Nem lehet? Ő a legjobb barátnőd?
2006. márc. 30. 12:04
A barátnőm folyton utánoz de mindenben. Örjítő!!! Bármit is csinálok utánam, csinálja egyből, ha valamit megveszek utána egyből neki is kell. Az a legrosszabb, hogy a legjobb barátom és nem akarom magbántani. Ti mit csinálnátok az én helyemben. Nektek is van ilyen az ismeretségetekben??
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook