Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Első nőgyógyászati vizsgálat! fórum

Első nőgyógyászati vizsgálat! (beszélgetős fórum)


2010. nov. 19. 10:24
Nagyon köszönöm! Akkor nem izgulok ha az első nem lesz tökéletes!
16. ac808a6b30 (válaszként erre: 14. - Hachiko)
2010. nov. 19. 07:14

Ne izgulj, gondolj arra, ő már sok ilyen vizsgálaton van túl.

Ha bármi bajod van a gyógyszerrel, vissza kell majd menned hozzá.

Nekem az első gyógyszerrel volt. Össze vissza menstruáltam, akkor kipróbáltuk a következőt, amitől állandóan migrénem volt, majd a 3. jó volt látszólag, mert 4 év után jöttek csak ki a mellékhatások, rengeteg májfolt az arcomon, de ne aggódj, szerintem neked nem ezt fogja felírni (ez a Mercilon vagy a Marvelon volt, már nem emlékszem) Ma már vannak jobb gyógyszerek, a lényeg, hogy a próbálkozni kell, remélem, ti elsőre megtaláljátok a legjobbat!

Sok sikert!

15. 37fda6506d (válaszként erre: 14. - Hachiko)
2010. nov. 18. 18:52

Én úgy tudom először 1 hónapra majd 3 havi adag.

Miért lennél fiatal, szerintem nem.

2010. nov. 18. 18:32
Jelenleg nagyszüleimnél tartózkodom hosszabb ideig vidéken Szolnokon. Ezért itt megyek majd el orvoshoz is. És a gyógyszert azt hány hónapra írják ki? Szerintetek nem vagyok fiatal gyógyszer szedéséhez? Vagy ti mit ajánlanátok?
2010. nov. 18. 18:30
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, megpróbálok nem szégyenlős lenni. Még nem voltam dokinál, ez lesz az első. A biztonság kedvéért viszek mindent.
12. Danica16 (válaszként erre: 9. - Zsú1965)
2010. nov. 18. 16:00
Szerintem azért, mert ha beutalót ad, vagy receptet, akkor (legalábbis nálunk) kitöltve adja, eleve így nyomtatja ki.
11. 37fda6506d (válaszként erre: 9. - Zsú1965)
2010. nov. 18. 15:53
Tőlem kérte és a papíromon a lakcím is rajta van. Úgy látszik ahány ház annyi szokás.
10. sutoczkine (válaszként erre: 9. - Zsú1965)
2010. nov. 18. 15:51
Tőlem még sose kérte a doki akihez járok.
9. Zsú1965 (válaszként erre: 5. - 37fda6506d)
2010. nov. 18. 15:49
Csak azt nenm értem, úgy általában, ha maszek rendelésre megyek, miért kérik TAJ kártyámat?
8. ac808a6b30 (válaszként erre: 1. - Hachiko)
2010. nov. 18. 15:48
Az én dokim (IV.ker) 8000-t kért, amikor először voltam nála (rákszűrésnél), később ez azt hiszem 6000-re csökken, de nem csökkent, mert egyéb okok miatt hüvelyi UH kellett, így cakk-pakk sztem nem drága és szeretek oda járni. Relatíve sokadik doki, akivel meg vagyok elégedve, pedig nincsenek nagy elvárásaim (pl. mellvizsgálat rákszűrésnél sztem elvárható egy dokitól, és nem mondhatná, hogy most az egyszer megmutatom, de aztán csináld magadnak, mindezt 12000 ft nem tartalmazta..hm)!
7. sutoczkine (válaszként erre: 6. - Sutoczkine)
2010. nov. 18. 15:46
Mert nem mindegy időtartamra. Bocsi felcseréltem a szavakat.
6. sutoczkine (válaszként erre: 2. - Dorkakoma)
2010. nov. 18. 15:45
Megkérdezik, hogy miért megy, mert nem időtartamra mindegy, hogy valaki csak egy 2 perces rákszűrésre megy vagy egy teljes kivizsgálásra.
2010. nov. 18. 15:45

Szia!


Mindenképp kell a TB kártya, bejelentkezésnél szerintem felesleges elmondani mit akarsz majd, ott úgy is elmondod a panaszod, és megmondod rákszűrést is szeretnél, gyógyszer felíráshoz nem tudom milyen vizsgálatok kellenek (soha nem szedtem).

Nem tudom a többi árakat nekem 3 hónapja volt 5000 ft.

4. v.csilla (válaszként erre: 1. - Hachiko)
2010. nov. 18. 15:42

Bejelentkezésnél nem kell megmondani miért mész, kivéve ha rákérdez.

A vizsgálatkor meg majd adja magát, hogy mit fog csinálni, kell a rákszőrés. Mert ezt ott úgy is megkérdezi, hogy m,ikor volt utoljára.

A díj változó, ezt dokitól függ.

Ne legyél szégyenlős, kérdezz rá a bejelentkezéskor.

Tőlem kérte a magándoki a taj számomat az első találkozáskor.

2010. nov. 18. 15:41

Szia!

A dokinak bemutatkozol és megmondod,h időponot szeretnél.HA kérdez valamit,h mia panasz (amit nem szoktak),akkor válaszolsz.

Ha ott vagy,bemész,elmondod,barnás folyás és gyógyszer szeretnél.Lehet,h javasolja a rákszűrést is,főkeg ha élsz nemi életet,ami a gátlóból gondolható.

TAJ kártyát lehet,h elkéri,meg ha bevisz a rendszerbe,akokr címet is szoktak írni,de semmi extra.És kb 7000 körül kér,bár ez is attól függ,h Pest vagy Kelet-Mo...

2010. nov. 18. 15:40

Szia!


Ha már voltál dokinál (csak itt lesz az első), akkor vigyél minden eddigi leletet. Szerintem a szűrés sosem árt. Kérsz egy általános kivizsgálást, meg egyéb panaszaid is vannak. A bejelentkezésnél szerintem nem kérdezhetik meg telefonon hogy mi a bajod.

Magától nem fog rákszűrést csinálni, azt mindig kérni kell (évente egyszer általában).


A vizsgálat drága lesz, arra készülj fel, 10-15 ezer ft-ot szerintem simán elkérnek.


TB kártya mindenképp kell meg előző leletek (ha vannak), meg lehet hogy személyi meg lakcímkártya is. Minden legyen nálad, vagy ha telefonálsz kérdezd meg hogy miket vigyél.

2010. nov. 18. 15:36

Sziasztok!


Szeretnék a közeljövőben nőgyógyászhoz menni, mostanában nincs minden rendben odalent, menzesz előtt, közben vagy utána barna folyásom van és fáj is a hasam, szeretném ezt minél előbb elintézni félek h valami komolyabb baj van. Ez lesz az első vizsgálatom, magán dokihoz megyek majd. Ha felhívom időpontért kell valami különöset mondani? Mert ha minden rendben odalent és ha már ott vagyok,akkor gyógyszert is iratnék fel, de olvastam h szűrést is szoktak csinálni azt külön kérni kell vagy automatikusan megcsinálja a doki? Kell magammal vinnem bármilyen okmányt? Magándokiknál körülbelül mennyibe kerül egy átfogó vizsgálat?

A válaszokat előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook