Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan lesznek illatosak a ruhák a szárítógépben? Az illatkendő nekem nem igazán jött be. fórum

Hogyan lesznek illatosak a ruhák a szárítógépben? Az illatkendő nekem nem igazán jött be. (tudásbázis kérdés)


6. kotelesne.andi (válaszként erre: 3. - Csodapók)
2010. nov. 19. 15:58
Szia! Nekem is nagyon puhák a ruhák, csak az illatuk nem marad meg igazán, pedig jó mosószert és öblítőt használok. Ha simán teregetve szárítom a ruhákat, akkor nagyon sokáig érzik az öblítő illat. Nem saját márkás termékekről van szó, éppen ezért nem értem! :-) Bár most alacsonyabb hőfokon szárítottam, és most azért jobb a helyzet határozottan! :-) Szóval lehet, hogy csak a magas hőfokot nem bírja?!
5. kotelesne.andi (válaszként erre: 2. - Bared)
2010. nov. 19. 15:54
Milyen illóolajra gondolsz? Mondjuk amit a drogériákban lehet kapni, vagy valami speciálisat? Köszi! :-)
2010. nov. 17. 19:35
Érdekes.:( Nekem sokkal illatosabbak a ruháim, mióta gépben szárítok, pedig a terhesség óta nem bírom már az erősebb illatú öblítőket, ezért (meg a gyerek miatt) Persil sensitív gélt és Denk mit fehér öblítőt használok csak.
3. csodapók (válaszként erre: 1. - Kotelesne.andi)
2010. nov. 17. 19:27
Szia! Amióta én szárítógépet használok, azóta nagyon puhák és hosszan jó illatúak a ruháink. Szerintem csak jó mosószer és intenzív illatú öblítő kell hozzá. / A saját márkás termékek általában nem ilyenek!/
2010. nov. 17. 19:26
ha a mosóvízbe eleve teszel pár csepp 100%os illóolajat, a szárítógépből is illatosan jön ki a cucc...
2010. nov. 17. 19:24
Hogyan lesznek illatosak a ruhák a szárítógépben? Az illatkendő nekem nem igazán jött be.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook