Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pilonidalys cisztaja volt már valakinek? fórum

Pilonidalys cisztaja volt már valakinek? (beszélgetős fórum)


8. Anita0027 (válaszként erre: 7. - Dius04)
2010. nov. 18. 09:38
Akkor neked biztos az új eljárással műtötték a cisztádat, a nyitott műtéttel. Arról azt hallottam, hogy hosszabb a gyógyulás, de biztosabb. Nekem még zártan műtötték, és 3év alatt még nem újult ki. Remélem nem is fog már. Viszont akkor nem lehetett túl nagy a cisztád, ha dió nagyságó a heg, ennek örülj.:)
2010. nov. 18. 02:28
nekem nincs varratom, nem vok összevarrva, egy dionagyságú lyuk van rajtam amit mindennap tisztitani kell,
2010. nov. 17. 23:14
Szia! Engem kb 3éve műtöttek ezzel. Nekem nem volt fájdalmas, de kb 1hónap táppénzzel járt. Ezalatt nem tudtam ülni, csak állni vagy feküdni, mert ugye a varrat a derekadon van. Nekem ez volt a legrosszabb. Gyógyulj meg. Amúgy már van ilyen fórum, én oda leírtam a történetemet.
2010. nov. 17. 19:49
hosszunak nem hosszu nekem, de télleg fájdalmas:(
2010. nov. 17. 19:40
hosszú és fájdalmas a kötés csere,meg kellemetlen..:S
2010. nov. 17. 19:28
mondták nekem is hogy hosszú folyamat:(
2010. nov. 17. 18:12
Szerintem nekem ilyenem volt tavaly nyáron.Megműtöttek , utána hónapokig jártam kötözésre...nehezen gyógyult,de mára már oké vagyok.:)
2010. nov. 17. 17:12
Én sajnos tegnaap jöttem ki a korházból mert Pilonidalys cisztám volt tályoggal. pár éve volt már vele gondom akkor csak kitisztották és kész, de megint előjött, bementem a korházba ott megmütöttek, most egy nagy lyuk van a hátsomon, mert ujfajta beavatkozást csináltak rajtam. állitolag ez hosszu yogyulási folyamat. volt már ilyen valakinek? az ossza meg tapasztalatait velem, mert én már kivagyok lelkileg ez a helyzet miatt, hisz ülni se fogok tudni egy dbig:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook