Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
33405. fklara
2019. aug. 12. 19:08

Sziasztok! Kétségekkel, izgalommal, parával várom a közelgő időpontomat.

Olvasgatok, naplókba kopogtatok, de többnyire sikerült kiválasztani már régen be nem jelentkezett felhasználók naplóját.

Mivel minden infó érdekel, kérlek, jelezzétek, ha beengednétek a naplótokba. Köszönöm előre is!

Volnának kérdéseim is Hozzátok :):

1. Úgy olvasom, hogy a legtöbb műtét a Szent Imrében történt. Van köztetek, akit a Honvédban műtöttek? Érdekelne ottani tapasztalat? Illetve, hogy műtött-e valakit Dr Nádai Zoltán? A vele kapcsolatos vélemény nagyon érdekelne!

2. Nekem nem kellett UH eredmény, csak mammográfia. Ennek mi lehet az oka szerintetek?

3. Olvastam, hogy elöl kapcsos melltartókat vettetek. Van ennek jelentősége? Én megmutattam egy ALDIS sport melltartó fotóját a dokinak, és rábólintott. Az viszont nem elöl kapcsos volt. Az elöl kapcsosnál nem is látom a fotókon, hogy ott hogyan állítható a körméret?

4. Itt a fórumban olvastam valahol, de sajnos már nem találok vissza oda, hogy valaki MRSA-t emlegetett. Ezek szerint valaki műtéti fertőzést kapott? Vajon melyik kórházban?


Nagy a zsongás a fejemben. Szégyellem, de elbizonytalanodtam. Minden infót hálásan megköszönök!

33404. Szisz1
2019. aug. 8. 23:00
Sziasztok,nekem most volt 2honapja hogy műtöttek, aki most akár belevágni ne gondolkodjon,az ember élete teljessen megváltozik😊
33403. mashy
2019. aug. 8. 17:53
Sziasztok, újból itt vagyok, ismét erőteljessé vált a kisebb mell iránti vágyam. 85F/G, 164cm vagyok, 75kg, jelenleg fogyókurazom (remelem aug-ban is lemegy 4kg). Most visszaolvasok és kopogok néhány naplóba és majd kérdezek, mert nem választottam még orvost sem. Bp., Debrecen esetleg Miskolc is szóba jöhet. szép nyarat!
33402. viameda (válaszként erre: 33401. - Tunuske)
2019. aug. 7. 20:30

Szia!

Engem is beengednél a naplódba? Én sem értek hozzá hogyan lehet. :)

Köszi

33401. tunuske (válaszként erre: 33400. - Fklara)
2019. aug. 6. 08:14

Szia.

Beengedtelek. Ne parázz, nem lesz semmi probléma! Én is alig vártam, hogy megműtsön, de műtét előtt én is elbizonytalanodtam, tuti kell ez nekem??? Elszántad magad, ez az első lépés. Természetes, hogy aggódsz. Én is nézegettem az oldalakat, szövődményeket. De úgy voltam vele, jó doki, szép munkákat csinált, a jelenlegi állapotomtól csak jobb lehet ..... és így is történt.

Engem azóta kicseréltek, annyira természetesnek érzem az állapotom, hogy nem is emlékszem már milyen nagyokkal 😁 na jó tudom, de egyáltalán nem hiányzik.

Olvasd el a naplóm, kérdezz nyugodtan!

33400. fklara (válaszként erre: 33393. - Tunuske)
2019. aug. 4. 20:54

Kedves Tunuske!

Szeretnék információt kérni, vagyis inkább biztatást. Már megvan az időpontom a műtétre, intéznem is kellene a dolgaimat az altatóorvossal, szóval az idő is sürget már, de totál el vagyok bizonytalanodva.

Fizikailag nincs túl sok problémám, bár estére azért már elegem van a súly cipeléséből, de annyira terhemre van már, hogy nem tudok egy normális göncöt venni, és ha szembe jön valaki velem, az első, hogy a mellemet bámulja, szinte hallom, ahogy mondja, milyen ciki egy ilyen pici nőnek ekkora mell (!), szóval szeretnék megszabadulni ettől a 85 G-H tömegtől, de parázok rendesen.

Kaphatnék egy kis segítséget? kerestem az emlegetett naplót, hátha engem is beengednél, de nem tudom, pontosan mit kell tennem hozzá! Köszönöm előre is! :)

33399. Krik
2019. júl. 30. 13:28
Nincs mit :) Tb-s alapon voltam nála és igen vállalja .Bármi kérdésed van nyugodtan írj :)
33398. viameda (válaszként erre: 33397. - Krik)
2019. júl. 29. 21:44

Köszi! Magánban voltál nála? TBre vállalja?

Nekem sajna kötelezö mammora járni 30 éves korom óta, uh a lelet nem lesz gond. :)

33397. Krik
2019. júl. 29. 13:54

Szia Viameda !


Nagyon pozitív csalódás volt a doki :) Nagyon jó fej volt. Nem kellett sokat várni sem. Én mivel egy hétre rá kaptam időpontot így nem tudtam semmi eredményt vinni , de mondta , hogy elég egy ultrahang vizsgálat aztán hívjam újra és beszélgethetünk a műtét időpontjáról. Annyit mondott még , hogy mammográfiát csak 35 év felett kér .

33396. viameda (válaszként erre: 33384. - Krik)
2019. júl. 26. 18:38

Szia Krik!

Elmeséled mi volt Jósvay dokinál? Mit kellett végül vinni? Jó fej? Őt nlztem ki én is. :)

33395. viameda
2019. júl. 26. 14:28

Sziasztok! Elkezdtem visszaolvasni, de rengeteg. :) Már régóta kacérkodom a gondolattal, én 90E vagyok, 178 cm. Nem tudom mit lehetne ebből kihozni, hátam nem fáj, de utálom, hogy nem kapok már magamra semmilyen normális ruhát,és sportolni se tudok töle rendesen.

Tudtok esetleg ajánlani egy jó dokit/kórházat Budapesten? Milyen feltételek kellenek ahhoz, hogy TB alapon műtsenek? Fáj a műtét után?

Köszi előre is!

33394. Bellecica (válaszként erre: 33393. - Tunuske)
2019. júl. 26. 07:23
Szia Tunuske, bekopoktatnék én is, ha lehet.
33393. tunuske (válaszként erre: 33392. - Tsillagocska)
2019. júl. 25. 22:51

Szia.

Kopogtass a naplómba, beengedlek. Én vezetem az elejétől kezdve a történetem.

Én 80/85-H-I voltam, most 80/85-C.

Dr Jósvay műtött TB alapon.

Új-boldog ember lettem.

Csak annyit mondok NE HABOZZ, VÁGJ BELE, MEGÉRI!!!!

2019. júl. 22. 00:48

Sziasztok! Uj vagyok itt, eleg sutan mozgok meg ezen a feluleten. 75G meretem van most, kisebbiteni es felvarratni szeretnem. Volt valakinek ilyen meretekkel ilyen mutete? TB alapon is beleferhet? Nekem asszimetria is van, de nem tudom h eleg nagy-e a kulonbseg.

TB alapon Josvay, Varga Zsombor es a Honvedban valamilyen Csaba (Halmy talan) a jeloltem, maganban Sobor Gyorgy, Kovacs Ferenc, Pap Peter egyelore.

Van itt valaki, aki valamelyikuk szikeje ala fekudt?

Kepeket ha tudnatok mutatni, arakat esetleg, tapasztalatokat, nagyon jo lenne.

Olyan rengeteg itt a hozzaszolas, es nem tudom hogy lehet itt teman belul keresni.

Mas doki javaslat is erdekel persze.

Aki tul van rajta, milyen valtozasokat tapasztal a mindennapokban? Minden tapasztalatnak/tanacsnak orulok! Koszonom szepen!

Ui.: ha esetleg nem igy kene kerdezni, azt is szivesen veszem, ha valaki segit abban, hogy hogyan keressek a topikok kozott es a topikokban.

33391. FeDoMi (válaszként erre: 33390. - Moncsi085)
2019. júl. 17. 15:28

Én Tamás Róbertnél voltam.

Elmondta elméleti szinten, hogy mik a feltételek.

De igazából ránézésre állapította meg, test tartásból is látta, logásból és a böröm is meg van vékonyodva, határozottan állította, hogy bele férek.

Annyit kért, hogy kérjek egy beutalót a házi orvosomtól.

75F vagyok és Ő azt mondta, hogy kb 30-40%-ot kéne eltávolítani, az lenne az ideális és így lenne egy C méretem.

Augusztusban megyek majd következő konzultációra, addigra beszerzem a papírokat és vizsgálatokat.

33390. Moncsi085 (válaszként erre: 33385. - FeDoMi)
2019. júl. 15. 06:37

Szia!

Kinél voltál dokinál? Hogy érted, hogy elméletileg megy tb-re!?

Hogyan nézi meg, hogy bele esel e a 0,5%-ba!?

Nagyon érdekelnének a részletek, mert hasonlóak a méreteim, csak nekem 80F.

Köszönöm ha válaszolsz!

33389. Moncsi085
2019. júl. 14. 23:00

Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt Nálatok! Igyekeztem sok kommentet olvasni,de a kezdeteket (vagyis hogyan induljak neki az “útnak”) olyat nem igazán olvastam. Gondolom az a naplóban lesz.

Kedves Tunuske beengednél!?

Szeretném tb-re megcsináltatni és érdekelne, hogy van e esélyem...

33388. tunuske
2019. júl. 13. 21:55

Sziasztok!

Itt vagyok, nem tűntem el, csak sűrű volt ez a pár hét.

Szóval elmúltam 11 hetes, naplómat képpel folytattam, akit érdekel kukkantson be.

Én szuperül vagyok, kicseréltek, új élet, boldogság.

33387. Szisz1
2019. júl. 13. 13:14
Sziasztok,én csütörtökön voltam 5hetes,azthittem már lassan a sebek rendbe lesznek,ma alul a szélén ahol jo sok bőr lett vissza hajtva,varva,jött egy kis genny belőle,most meg olyan mintha viz folyna belőle,szerintem kicsit szét nyílt,járt valaki így?Normális ez?
33386. Mézsi2 (válaszként erre: 33384. - Krik)
2019. júl. 12. 09:04

Szia.

Ha van mammográfia és mellultrahang leleted az hasznos lesz.

Akkor már az időpontról is beszélhettek.

De olvass vissza,mert minden infót megtalálsz.

Sok sikert!

33385. FeDoMi
2019. júl. 11. 13:21

Sziasztok,


Most találtam Rátok :)

Pár hete döntöttem el, hogy szeretném megcsinaltatni vagyis kisebbíteni a 75F méreteimet és elméletileg fog menni TB-re. Első konzultáción voltam már, most intézem majd a beutalókat és vizsgálatokat, valószínűleg majd őszre lesz időpontom kb.

Olvasok minden kommentet visszamenőleg is, de mindenkinek a tapasztalata érdekelne.

Naplokba ha esetleg benézhetnék, megköszönném :)

33384. Krik
2019. júl. 11. 12:41

Sziasaztok!

Ma kértem időpontot Dr. Jósvay doktor úrhoz és kaptam is 22.-re,viszont a kérdésem a következő lenne hozzátok, hogy kell e vinni magammal valami orvosi papírt vagy valamit,mert ezt elfelejtettem megkérdezni ? :)

Esetleges tapasztalatok ?:)

Köszi előre is .

33383. clarisse (válaszként erre: 33382. - Laura1993)
2019. júl. 11. 12:21
Nem követelmény hogy szervi bajod legyen. Vágj bele, megéri :)
33382. laura1993
2019. júl. 11. 10:43

Sziasztok, én azt szeretném kérdezni, hogy ezt a műtétet mindenképpen megcsinálják tb-re ha kivesznek mindkettőből 0.5%-ot? Mert most utánanéztem és elvileg ennyi a követelmény.


Csak mert nekem nincsenek olyan problémáim ettől, hogy pl gerincferdülés, de nagy, logó melleim vannak (tinédzserkoromban nagyon túlsúlyos voltam, nagyobbak és lógosabbak a melleim mint az 56 éves anyámnak aki kétszer szült...), és azon kívül, hogy utálom ahogy kinézek nagyon zavar, hogy ott van, a felsők mindig ez miatt nem jók rám, a melltartó mindig kényelmetlen, állandóan igazítgatnom kell, fáj a hátam melltartóban a súlytól amikor 'fenn akarom tartani' őket hogy ne lógjanak... már 10 éve ez az álmom hogy megszabaduljak ettől a tehertől.

33381. nikeri
2019. júl. 7. 18:19

Műtét előtt kérdeztem J-t sportolás tekintetében. Nekem azt mondta 6 hétig szigorúan tilos minden sport. Persze alkudni akartam, rákérdeztem és biciklizni? Erre Ő: Az nem sport? A semmilyen az semmilyen mozgásforma!

Csütörtökön leszek 8 hetes, így eddig tényleg szigorúan betartottam. Tegnap először álltam neki komolyabb nagytakarításnak, fürdőfelújítás után mire végeztem a csempe takarításával éreztem itt ott szúrkál a cicim, illetve ma is, eddig ilyen nem volt. Attól hogy jól érezzük magunkat kívülről szinte semmi nem látszik, belül is kell hagyni időt a regenerálódásra. Már nagyon hiányzik a sport nekem is, de úgy döntöttem 15.-e körül megyek a 2 hónapos kontrollra addig nem állok neki, inkább megbeszélem J-vel.

33380. Domira (válaszként erre: 33378. - Szisz1)
2019. júl. 6. 12:32
Ez engem is érdekelne. Nyilván attól is függ, milyen sport, de mégis, pl. egy csoportos torna vagy úszás, jóga, stb. mikortól fér bele teljes biztonsággal?
33379. Nikol. (válaszként erre: 33378. - Szisz1)
2019. júl. 6. 08:38

Szia!



Mondta az orvos hogy sokáig nem szabad sportolni ( 1-2 hónap ). Én bicikliztem. Vigyáztam nyilván, de semmi gondom nem volt vele. :)

33378. Szisz1
2019. júl. 5. 23:38
Sziasztok,műtét után ki mit sportolt és mikor kezdte?
33377. clarisse (válaszként erre: 33375. - Balalaika)
2019. júl. 4. 21:30

Szia,

simán bele tudsz férni a TB által finanszírozott kalapba.

Azt viszont mérlegelned kell, hogy még nagyon fiatal vagy, esélyes a gyermekáldásra, viszont egy ilyen műtét után nem szoptathatsz.

33376. balalaika (válaszként erre: 33375. - Balalaika)
2019. júl. 4. 20:54
Ja, igen, az kimaradt, hogy nem csak az esztétikával van bajom; némi gerincferdülés, erős hát- és nyakfájdalmaim vannak. És nagy bánatomra nem tudok hason aludni, mert akkor még erősebb hátfájdalom jelentkezik.
❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook