Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mellkisebbítés tapasztalatok fórum

Mellkisebbítés tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellkisebbítés képei
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
33735. Rizsa66
2020. jan. 23. 19:40
Sziasztok.Hallottatok olyat h a hazi orvos nem irhat beutalót vercsoport es ellenanyag vizsgalatra?
33734. Titike (válaszként erre: 33732. - Szandi1994)
2020. jan. 23. 18:25
Szia! Megkérdezném, mennyiert csinálja a Doktor Úr? Erre nem találtam sehol információt. Köszi
33733. HNiky777
2020. jan. 23. 13:44

Sziasztok! Februárban megyek vissza kontrollra az uh eredménnyel. Legkésőbb áprilisban le szeretném tudni a műtétet. Jósvay doki kb. mennyi időre ad időpontot műtétre?


És bekopogtattam egy pár naplóba. Beengednétek, légyszi? Nagyon kíváncsi vagyok az eredményekre! Köszönöm előre is! :-)

33732. Szandi1994
2020. jan. 23. 12:26

Sziasztok!

Szeptemberben voltam konzultáción a Honvéd korházba Haller Ákos doktor úrnál. Akkor február 28-ára kaptam időpontot. És eljött, bő 1 hónap van hátra. Végül nem a Haller doktor fog műteni hanem Kálnay Tamás. 85F a méretem és ma beszéltük meg, hogy C-s melleket fog nekem varázsolni. Nagyon izgulok, hátra van még egy EKG meg labor és még az aneszttel kell találkozzak. Szívesen meghallgatnék valakit aki már végig járta ezt az utat, akár e-mailes beszélgetéssel is. Kérlek bátorítsatok mert nagyon nagyon izgulok bár közben várom is, mert évek óta készülök rá. Köszönöm mindenkinek.

33731. Norikaa (válaszként erre: 33727. - Kilencujjú Logan)
2020. jan. 22. 21:33
Miért a Nádai doktor? Munkáit láttál? Sok szerencsét holnapra írd le mi volt!!
33730. Norikaa
2020. jan. 22. 21:32
Csajok! Honvédban dr. Fekete Attilánál volt már valaki?
33729. VendrinerPiroska (válaszként erre: 33727. - Kilencujjú Logan)
2020. jan. 22. 12:49

Kösz a helyzetjelentést. Kíváncsi vagyok, hogy ők mit mondanak. Szerintem azért a csajszinál kérdezz rá, hogy hány ilyet csinált már. Ha fizetsz, jobb a biztonság.

Ahogy láttam azokban a naplókban, ahová beengedtek, saját cicikből is lehet nagyon szép,formás kebleket varázsolni, implantátum nélkül is. Én mindegyiket elfogadnám az enyém helyett. Persze Te tudod.

2020. jan. 22. 08:57

Sziasztok, engem is a Jósvay fog műteni...hamarosan. 😱

Izgulok, de igazából örülök hogy végre itt az idő 😊

Igyekszem sok fehérjét enni, meg vitaminokat, aszpirint, egyéb nem orvos által felírt gyógyszereket nem szedtem egy hónapja.


Én már hónapok óta olvasok utána a dolgoknak, ez a bevásárló listám:

-gombolós, zipzáros, patentos laza felsők, pulcsik és pizsik (ami ugye pont nem volt eddig, mert mellben kinyílik, de elvileg ezt könnyebb fevenni)

-kemény párnák (alváshoz hogy kényelmes legyen, karokat felpolcolni, stb) kinek kb hány darab kellett?

-sportmelltartó amit fel lehet zipzárazni

-beleugrós cipő aminek nincs sarka és nem csúszik a talpa

-antibakteriális, színtelen-szagtalan folyékony szappan (amivel egyszerűbb meg higénikusabb mosdani mert nem kell magamhoz dörgölni)

-aszalt szilva, és bélflóra helyreállító joghurt (olvastam hogy volt akinek ilyen baja volt a műtét után)

-műkörmöt leszedetni

-testékszert kiszedni

-hajat befonni szorosra hogy ne legyen útban


Tanácsok ezen kívül? Írtátok hogy a sportmelltartó nem volt jó, milyen típus működne?

33727. Kilencujjú Logan (válaszként erre: 33697. - VendrinerPiroska)
2020. jan. 21. 23:08

Sziasztok!


Jelenlegi helyzet az, hogy pénteken megyek a Honvédba Nádai doktorhoz, meglátjuk ott mit mondanak, bár úgyis tudom, hogy ennek fizetős lesz a vége. Február 4-én Rusz doktorhoz megyek, aki telefonba nagyon normális volt, remélem élőben is hasonló lesz. Még Traubot és Csuhait keresem fel, illetve visszamegyek a Szent Imrébe ahhoz a csajszihoz, aki megadta a mobilszámát a konzultáción, mert miért ne, több szem többet lát. Holnap megyek UH-ra, nem hiszem, hogy azzal bármi probléma lenne, így mindenkihez tudom majd vinni ezt a leletet. Már elkönyveltem magamban, hogy mélyen a zsebembe nyúlok, de igazából direkt erre a célra tettem félre, ráadás lett volna, ha TB-re sikerül. Kíváncsi vagyok ki mit mond az implantátumos ötletemre (ugyebár Jósvay doktor nem javasolta egyáltalán), igazából csak a kerek forma miatt akarom, aggódok, hogy a sajátból nem lesz olyan szép kerek.... Edzés nálam stabilan megy május-június óta, plusz az étrend, bár eszek azért mindenfélét, de a cukrot, lisztet kerülöm, és közel 20 kiló lement. Annak örülök, hogy kicsit tolódik a műtét, mert az utolsó 1-2 hónapban le akarom pucolni magam teljesen diétával amennyire lehet. Meglátásom szerint leghamarabb március végén leszek műtve, de inkább április, addigra szerintem gond nélkül meglesz az álomforma.


Addig is nézegetem a naplókat, várom az élménybeszámolókat :)

33726. Rizsa66 (válaszként erre: 33725. - Gizimama)
2020. jan. 21. 22:46
Szia.Nekem február 13 án lesz a műtétem:)Szurkolok nagyon.A hálapénz engem is érdekelne.Ha tudnátok erről adni infòt örülnék:)
33725. Gizimama
2020. jan. 21. 21:46
Sziasztok, rég nem jelentkeztem, mert hónapok mentek el a vizsgálatokkal. Végre meg van az időpontom, február 06-án lesz a műtét a Szent Imrében dr. Jósvaynál. Be vagyok tojva rendesen. A doki rám bízta, hogy vegyek valamilyen melltartót és azt vigyem be magammal a kórházba, a lényeg, hogy nem lehet merevítő vas benne. Ezt a bénázást, amit rendeztem. Vegyél valamit, amit nem tudsz kb. felpróbálni, mert nem tudni mi lesz a végeredmény. Arra most így már rájöttem, hogy az elöl zippzáros kilőve. Fél óra fetrengés után sem tudtam felpróbálni, mert ahogy egyik helyen beletuszkoltam, a dinnye többi része kiszökött a másik felénél. Szóval egy hagyományos melltartót vettem, amit persze jó ideig egyedül nem tudok majd felvenni.... Hadd kérjek pár megnyugtató szót azoktól, akik már túl vannak a műtéten, hogy kibírható a fájdalom ugye? Volt valami praktikátok, hogy otthon a lefekvés, felkelés hadműveletet hogy lehet megoldani vagy annyira azért nem volt erős a fájdalom? Volt 2 császárom, hát azért az nagyon fájt. Ha ledőltem, olyan voltam mint egy hátára fordult bogár, alig tudtam felkelni. Légyszi priviben írjatok hálapénz, boríték ügyben, hogy kb mennyit szokás és hogy mikor?
33724. VendrinerPiroska (válaszként erre: 33723. - JessyMolly)
2020. jan. 21. 16:03
A debreceni lehetőségekkel valaki foglalkozott az előző oldalon, de én azért én még érdeklődnék a Klinikán is. Gondolom, ott is van emlő centrum, ott biztosra megmondják, hogy van-e tb lehetőség. Nekem a rheumán az orvosnő dr. Gáspárt ajánlotta, aki, ha nem tévedek, Debrecenből indult. Nem tudom, hogy műt-e még ott, de gondolom, a tb nála már felejtős. A budapesti Szt. Imrében és a Honvédban végeznek tb támogatott műtétet. Konzultációs időpontot kell kérni telefonon és ott majd megmondják, hogy lehet-e tb-re. Én is vittem a leleteimet (csigolya csúszás, sérv), de nem igazán foglalkozott a gerincproblémákkal az orvos, hanem a mérettel. Különben érdemes itt a fórumban utánaolvasni dolgoknak, mert sok a hasznos info. Sok sikert! :)
33723. JessyMolly
2020. jan. 21. 14:28

Sziasztok.

Érdeklődni szeretnék Debreceni vagy Nyíregyházi orvosról van e valaki nem tapasztalata mellkisebbítes terén .

Illetve a tb támogatja e és azt mennyi idő míg el intézi az ember hova induljak ez ügyben.gerincműtetem volt már 17évesen is ,jelenleg is csigolyacsuszás -sérv is van.2 gyermek után mostmár szeretném kisebbíteni mert nagyon nagyok .köszönöm a valaki ezekre tud információt adni

33722. ew** (válaszként erre: 33711. - Ciklonka)
2020. jan. 21. 10:37

Szia! Készülsz naplót írni?

Holnap gondolok rád! Majd írj, hogy mi volt! 🤞🏽😊

33721. ew** (válaszként erre: 33718. - VendrinerPiroska)
2020. jan. 21. 09:48
De úgy éreztem, ha elmegyek oda is akkor megint veszítek egy csomó időt. Remélem nem fogom megbánni.:)
33720. ew** (válaszként erre: 33718. - VendrinerPiroska)
2020. jan. 21. 09:46

Szia!

Én csak a Szent Imrében voltam.

De ha nem ragaszkodnék annyira ahhoz, hogy most év elején meglegyen a műtétem, futnék egy kört ott is!

33719. ew** (válaszként erre: 33715. - Titike)
2020. jan. 21. 09:45

Szia!

Nekem tb-re fogják csinálni.

33718. VendrinerPiroska (válaszként erre: 33715. - Titike)
2020. jan. 21. 00:36

Ha orvosilag a méret miatt indokolt, akkor 100% TB támogatott a mūtét.


Lányok: volt olyan köztetek olyan, aki a Honvédban is konzultált mielõtt a Szt.Imrében landolt?

33717. Kanga000 (válaszként erre: 33709. - Titike)
2020. jan. 20. 14:09
Köszönöm Titike. Ez baromi drágának tűnik, szerintem inkább másnál nézelődöm. Voltam amúgy a Nemzetközi Plastikai sebészeten, ott felvarrás-kisebbításre mondtak 950-et, én azt is drágálltam, pedig ott a doki normális volt (Gyulai Pál utca). Legtöbb helyen 800 ból a kombinált műtétet ki lehet hozni.
33716. Titike (válaszként erre: 33714. - Sztia)
2020. jan. 20. 10:29
Szia! Engem is érdekelne a naplód. Hol kell kopogtatni?
33715. Titike (válaszként erre: 33712. - Ew**)
2020. jan. 20. 10:22
Szia! Megkérdezhetem mennyibe kerül a műtét? 😀
33714. Sztia (válaszként erre: 33711. - Ciklonka)
2020. jan. 20. 07:13

Szia!

Jelentkezhetsz a naplómba, ha gondolod.

33713. Sztia (válaszként erre: 33708. - Kristin44)
2020. jan. 20. 07:13

Szia!

6 hét után fokozatosan el lehet kezdeni sportolni.

33712. ew**
2020. jan. 19. 23:34

pont itt láttam én is egy olyat, hogy T nélkül csinálták meg neki és azóta fogalalkoztat a téma....

mikor voltam jósvaynál az időpontomért rá szerettem volna kérdézni, hogy ez kinek és mikor mehet, jó lenne egy heggel kevesebb.de aztan ugy jottem ki, időponttal ☝🏽🤦🏻‍♀️, hogy erről nem is érdeklődtem. Azóta bánom...

33711. Ciklonka
2020. jan. 19. 20:50

Sziasztok!

Január 22-én lesz a mellkisebbítő műtétem a Szent Imrében dr. Jósvay fogja elvégezni. Kinél tudnék egy kis információhoz jutni? Köszönöm!

33710. VendrinerPiroska (válaszként erre: 33709. - Titike)
2020. jan. 19. 18:34

Számomra is csábító lenne egy db függőleges vágás, horizontális nélkül, viszont:

Megnéztem az Amerikai Plasztikai Sebész Társaság hivatalos honlapját és ott azt mondják, hogy a függőleges v. un. "nyalóka" típusú mellkisebbítés, csak abban az esetben ajánlott, ha a csökkentés csak kisebb mértékű, inkább meg van ereszkedve a mell. Nagymértékű csökkentésnél inkább a T v. horgony technikát javasolják. Persze, hogy hol húzódik a határ a kisebb/közepes és a nagynak számító kisebbítés között, azt nem tudom, és sebész sem vagyok.

33709. Titike (válaszként erre: 33704. - Kanga000)
2020. jan. 19. 16:52
Szia! Én voltam nala múlt héten, 10.000 ft volt a konzultáció. Ott adja oda a részletes árkalkulációt. Nekem a kissebbítés 1.000.006 ft lenne. Elég nyers a modora és azt mondta hogy már ezer éves technika a T vágás. Ő nem így műt. De azt nem értem, hogy a többi plasztikai sebész ezt a módszert miért nem csinálja. Szerinte nem értenek hozza es az ő módszere a jó. Közölte velem, hogy fogyjak le kb. 5 kilót, mert csak akkor tud szép eredményt elérni. Túlságosan nyers volt.Nem igazán tudom, hogy kihez menjek...teljesen elbizonytalanottam.🙄
33708. Kristin44
2020. jan. 19. 13:30

Sziasztok!

A műtéten már túl esett fórumozóktól kérdezném, hogy a műtétet követően mennyi idő múlva lehet sportolni? Nyilván persze függ a gyógyulástól is, de esetleg mondd erről valamit a konzultáción a doki, hogy mennyi ideig kell kímélni az aktív mozgástól a ciciket?

33707. Kanga000 (válaszként erre: 33705. - Tunuske)
2020. jan. 19. 12:24

Szia,

Kopogtathatok én is? Dönteni szeretnék és jól jönne minden információ....köszönöm

2020. jan. 19. 02:15

Sziasztok Csajok!:)

Érdekelne fotó vagy tapasztalat Dr. Balajthy Tibor munkáival kapcsolatban. Mellkisebbítés. Nekem már volt 4 évvel ezelőtt egy mellkisebbítő műtétem , amit a Pécsi Da Vinci magánklínikán végzett el a Dr. Tizedes. Nem igazán vagyok megelégedve az eredménnyel esztétikailag . A másik problémám, hogy mára teljesen visszakaptam a mellem eredeti méretét .:) 85/E Járt már valaki hasonló helyzetben, hogy visszanőttek a mellei?:) Elvileg februárban van időpontom Baján a Dr. Juhász Gáborhoz, szintén mellkisebbítő műtétre. Róla nagyon sok jót hallottam. Viszont itt olvasgattam a fórumon és jókat írtok a Dr Balajthyról is, sőt ami felkeltette a figyelmemet az a vízszintes metszés nélküli plasztika. Esetleg van valakinek tapasztalata ??? Nagyon megköszönöm a válaszokat! :)

❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook