Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik a legjobb fajta fotópapír? Mindegy, hogy milyen márkát választok a nyomtatóhoz, vagy van a nyomtatóhoz való? fórum

Melyik a legjobb fajta fotópapír? Mindegy, hogy milyen márkát választok a nyomtatóhoz, vagy van a nyomtatóhoz való? (tudásbázis kérdés)

2010. nov. 17. 12:57
:)
2010. nov. 17. 12:56
értem, és köszi a válaszokat :)
2010. nov. 17. 12:52
Fotópapírnál minél nagyobb a DPI száma, annál tisztább, jobb a kép. Színes nyomtató elég hozzá. Naptárt egy külön programmal meg lehet csinálni, ha kerettel készíted, akkor az is ott lesz. Viszont először a szerkesztés szükséges.
2010. nov. 17. 12:50

Szia!

Nekünk Cannon nyomtató van és volt hozzá fotohall-os papír papír de kiváló a tesco-s is.

Mikor nyomtatásra kerül a sor kiválaszthatod, sima A4-s vagy photo paper (nálunk így van írva) 10*14 vagy A4, keretet is külön választhatok, de ha nem akarok akkor nem állítom be. Nekünk soha nem folyt még el, igaz szoktam hagyni száradni egy pár percig.

2010. nov. 17. 12:47
a sima nyomtató is jó ehhez vagy fotó nyomtató szükséges?
2010. nov. 17. 12:44

Melyik a legjobb fajta? Mindegy, hogy milyen márkát választok a nyomtatóhoz vagy van a nyomtatóhoz való?

Naptárt szeretnék nyomtatni, akkor úgy kell beállítani a nyomtatást, hogy teljes oldalas fénykép? Akkor nem lesz keret benne ugye? Kell még valamit állítani, hogy teljes A4-es naptár legyen belőle? Mire kell odafigyelni, hogy ne folyjon a festék miután kinyomtattam?

2010. nov. 17. 12:44
Fotópapír?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook