Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Pozitiv terhességi teszt - de még orvos nem látott - és a folytatás... fórum

Pozitiv terhességi teszt - de még orvos nem látott - és a folytatás... (beszélgetős fórum)


1 2
33. struki
2011. jan. 2. 13:07

Úristen, csak most néztem ide. Nagyon sajnálom hogy így alakult :( Írhatnám én is azt, hgoy ne add fel, meg ne szomorkodj, de azt hiszem, ilyenkor úgyis ezt hallod mindenhonnan, és igazából erre szerintem csak az idő a gyógyír.

Tényleg nagyon sajnálom, de talán valaki valamiért így akarta.

Talán az lenne a legjobb, ha nem is tudná az ember a kritikus időszakba, hogy terhes, akkor legalább nem aggódna.

A következő biztos, hogy összejön. Össze kell, hogy jöjjön. Esetleg ha beszélnél valami orvossal, nem lehet hogy tudnának ajánlani valamit. (Bár gondolom ez már megtörtént)

És végül hogyhogy mohácson kötöttél ki?

Szorítok nagyon ...

32. ab4b6bc17d (válaszként erre: 31. - F8528030f9)
2010. dec. 7. 12:08
Köszönöm. Bár egyenlőre nem szeretnék még próbálkozni. Ez a mostani nagyon durva volt, a doki megnyugtatott, hogy annyi vért vesztettem (struki nem Pécsre mentem végül!), hogy simán meghalhatok... jó tudni, hogy így segítenek itt Mohácson a bajban és hogy ennyire biztatnak.
31. f8528030f9 (válaszként erre: 30. - Ab4b6bc17d)
2010. dec. 7. 12:06
Szia!Fel a fejjel!!Nekem van olyan ismerősöm aki az első gyerkőc után kétszer elvetélt!Harmadjára egy ma is markos legényke fogant!Hidd el sikerülni fog!:)
2010. dec. 7. 12:03
.... a folytatás megint vetélésbe torkollott :(((( vasárnap műtöttek. KÉsz, vége, azért ez már durva, hogy egy év alatt 2x elvetélek...
29. ab4b6bc17d (válaszként erre: 27. - Struki)
2010. nov. 26. 10:38
Köszi, ez kellett. Hálisten én nem vérezgetek, csak a félsz van bennem lelkileg.
28. ab4b6bc17d (válaszként erre: 26. - Betti125)
2010. nov. 26. 10:38
Ismerős helyzet, ismerős érzés. Amíg az ember nem éli át, eszébe sem jut, hogy baj is lehet.
27. struki (válaszként erre: 25. - Ab4b6bc17d)
2010. nov. 26. 09:28

Ne aggódj, semmi gond nem lesz. Én is véggig aggódtam az első 12 hetet, és állandóan hívtam a dokit, aki mindig megnyugtatott. Én elég sokat barnáztam, és egyszer véreztem is, de mint utólag kiderült, csak a vizsgálattól.

Minden rendben lesz, és ne gondolj semmi másra, csakis arra, hogy ott van bent a pocidban, és ő annyira élni akar, hogy mindent megtesz azért, hogy egyszer csak a karjadiban legyen. És észre sem veszek, egyszer csak már ott is lesz :) Olyan gyorsan megy az idő.

26. betti125 (válaszként erre: 25. - Ab4b6bc17d)
2010. nov. 26. 07:40
Én is igy vagyok, hogy folyton aggodom. Nekem is 4hét múlva kellett volna mennem legközelebb, ami még 2 hét múlva lett volna. De már éjjel nem tudtam aludni, mert folyton arra gondoltam, hogy mi van, ha már nem is él. Ezért szerdán reggel felhívtam a dokit és mondtam neki, hogy úgy látom sok folyásom van, erre mondta, hogy menjek be és megnéz. Igy megnyugodtam, mert azt mondta minden rendben van. Mondtam neki, hogy macerás egy beteg vagyok, de azt mondta, hogy neki ez pár perc és a férjem jobban sajnálja. :) Menj be Te is és megnyugszol. Egyébként nekem is volt egy vetélésem 6-7hetesen és ezért aggodom egyfolytában én is.
25. ab4b6bc17d (válaszként erre: 24. - Struki)
2010. nov. 25. 13:44

Én is így vagyok vele, hogy tényleg nem ér ennyit.


Enélkül is folyton-folyvást bennem van, hogy egyáltalán él-e még ez a baba? Olyan hosszú ez az egy hónap... tiszta ideg leszek, mire kell menni megint a dokihoz, hogy vajon meghalljuk-e a kis szívhangját... mert ha nem...

24. struki (válaszként erre: 23. - Ab4b6bc17d)
2010. nov. 24. 15:06
Ez mekkora egy genyaság, hogy csak 12 héttől adnak igazolást. :( Ne is izgasd magad, nem ér ennyit az egész :)
23. ab4b6bc17d (válaszként erre: 22. - Struki)
2010. nov. 24. 08:06

Sajnos nem, mert pont 7 hetesen vesztettem el, s hívtam tegnap a dokit, azt mondta, hogy szocpolhoz csak 12. héttől tud adni igazolást.


Hát, nem fogom magam ezen izgatni, a végén még megárt. Ez így alakult és kész, annak idején nem kellett volna - szó szerint - a bőrömre előre inni.

22. struki
2010. nov. 23. 20:43

De nem azt mondtad, ogy volt egy babád, akit elvesztettél? Erre ilyenkor nem lehet hivatkozni?

(Bár én ehhez a témához hülye vagyok, lehet hülyeséget kérdezek)

21. ab4b6bc17d (válaszként erre: 20. - Betti125)
2010. nov. 23. 10:52
Hát, akkor viszont vissza kell fizetnünk a pénzt.
20. betti125 (válaszként erre: 19. - Ab4b6bc17d)
2010. nov. 23. 08:41

Szia!

Én úgy tudom, hogy a 20. héttől fogadják el a szocpolnál a terhességet.

19. ab4b6bc17d (válaszként erre: 18. - Struki)
2010. nov. 23. 07:35

Igyekszem.


Na, de most újra aggódom. Hogyan győzhetem le affeletti aggódásom, hogy minden rendben van a pocimban?


Meg ráadásul - jártatok már úgy, hogy néhány héten belül letelik a szocpol ideje, amire persze nem születik meg a babócám, viszont, ha viszek egy igazolást arról, hogy hány hetes vagyok és mikor fogok szülni előreláthatólag, akkor a tartozás átalakul kölcsönné... nem ciki ezt kérni a dokitól, hogy állítson ki még egy igazolást ezekkel az adatokkal?

Ha tudtam volna annak idején, hogy ezt ilyen szigorúan veszik, nem megyek bele a két gyerkőcbe! Meg olyan rossz amúgyis, hogy ott lebeg a fejed fölött a bárd, hogy ha nem szülöd meg a másodikat, akkor lesújt, amikor pedig még nem érzed, hogy jöhet a második... jó, most már érzem, de persze elkéstem... faramuci ez az egész helyzet.

18. struki (válaszként erre: 17. - Ab4b6bc17d)
2010. nov. 19. 14:36
Gratulálok :) A kilók miatt ne aggódj :)
2010. nov. 19. 12:29

MOST MÁR A DOKI IS MEGERŐSÍTETTE ÉS GRATULÁLT. A folytatásban: ma reggel is hányingerrel ébredtem, nem erős, de örülök neki, ez esetben jót jelent. A súlyom aggaszt, mert abba kell hagynom a fogyókúrát, de így több leszek sajna mint 100 kiló :(

Viszont, ha visszaveszek a kenyérfélékből és az édességből...

16. ab4b6bc17d (válaszként erre: 15. - Struki)
2010. nov. 19. 12:27
7 hetes vagyok, (eddig) minen okés!!!!!!!!!!!!!!! Jaj, de boldog vagyok!!!!!!!!!!
15. struki (válaszként erre: 14. - Ab4b6bc17d)
2010. nov. 18. 19:29

Ezek szerint sikerült elérned a dokit! Biztos minden rendben lesz!

Remélem pénteken már gratulálhatok :)

2010. nov. 17. 13:54

Na, kismamák, beszéltem telon a dokival, akihez járni szeretnék, sajna ma tudott volna fogadni, de nem tudok még elmenni a munkából. Viszont holnap kell hívnom és akkor pénteken valszeg megnéz.

Szorítsatok!

Olyan jólesett, hogy ő is gratulált...

Nem létezik, hogy ne legyen minden rendben!:) érzem, hogy rendben kell legyen!

13. ab4b6bc17d (válaszként erre: 11. - Nikletty)
2010. nov. 17. 12:42

Köszi, viszont kívánok minden jót!


Egyébként annak idején - miután túl voltam mindenen - a doki a kezébe fogta a kezem és azt mondta, ne aggódjak, a következő rendben lesz! Úgy hogy ebbe kapaszkodom most is, ill. a tudatosan pozitiv gondolatokba :)

12. anyuccci (válaszként erre: 6. - Fehérleander)
2010. nov. 17. 12:21

Drágám ami késik nem múlik!:)

Én is sok terhessel találkoztam és mindenhol ebbe a témába botlottam és lám....


Ha kéred a modot akkor össze vonja azzal a fórummal.:)

2010. nov. 17. 12:06

szia én csak drukkolni szeretnék!


(én májusban vesztettem el egy picikét, várjuk hogy újra sikerüljön)


puszi

10. ab4b6bc17d (válaszként erre: 6. - Fehérleander)
2010. nov. 17. 11:52
Bizony az, nekem két barátnőm is most lett terhes, csak egy kicsit előznek meg időben :)
9. ab4b6bc17d (válaszként erre: 4. - Manon)
2010. nov. 17. 11:52
Köszi, azért jó a biztatás!:)
8. ab4b6bc17d (válaszként erre: 5. - 211d16142a)
2010. nov. 17. 11:51

Én meg egy hónapos lehetek.

Milyen tüneteitek vannak?

Azért kérdem, mert én már nem emlékszem az előző terhességem tüneteire, csak annyira, hogy a lányomnál nagyon jól jött, amikor - édesszájúságom ellenére - undorodtam minden csokitól (nem is híztam sokat a terhességem alatt).

Most ugye, miután elmaradt a mensesem, a melleim nagyon érzékennyé váltak az elején (most már nem annyira) és kb. úgy egy hete érezgetek hányingereket. Nem erőseket, de épp eléggé, hogy pl. ne tudjak bemenni a férjem éttermi konyhájába :)

Ja, és pattanásaim lettek :)

7. ab4b6bc17d (válaszként erre: 2. - Anyuccci)
2010. nov. 17. 11:48
...de akkor mi lesz ezzel a fórummal? Nem tudom törölni.
6. fehérleander (válaszként erre: 2. - Anyuccci)
2010. nov. 17. 11:34
Oké-oké jelen pillanatban én nem akarok gyereket. De miért érzem azt, hogy kimaradok valamiből, csak mert nem lesz harmadik ? :-) Tök buli lett volna együtt kismamáskodni.
2010. nov. 17. 11:24
Szia, én is kb. öt hetes vagyok, és csak jövő hétfőn megyek majd ultrahangra. Szorítok!))
2010. nov. 17. 11:24

Szia


Biztosan minden rendben lesz és van is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook