Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez most mi? Terhesség? fórum

Ez most mi? Terhesség? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 17. 17:36

Igen voltam is.Sajnos egy elhalt magzatot kezdtem el kivérezni,a doki "besegített" úsztam a fehér asztalon a vérben és közben zokogtam-Saját felelőségre hazajöttem-reggel vissza kontrolra.

Senkinek nem kívánom ezt az érzést.De a tanulság a vérre mindig figyeljetek oda! Nem játék...

Jah és kaptam róla egy ultrahang képet mielőtt kikaparták volna.

Nem tudom miért adta ide az orvos.

Egy biztos többet nem próbálkozom,elegem van ebből a szenvedésből.Úgy látszik nekem az a sorsom,hogy 1gyerekem legyen,de ő legalább már itt van.Neki sem jó ha lelki beteg az anyja.

2010. nov. 17. 13:52
Én ilyenkor mindig orvost javaslok.Az a biztos.
2010. nov. 17. 10:23
Hívd fel az orvosodat és kérd ki a tanácsát, esetleg csinálj tesztet előtte.
2010. nov. 17. 07:05

Mindenképp tesztelj!!!

És a továbbiakat ennek függvényében tedd meg.

A dokibácsinak mindenképp jó infó ilyen esetben, h pozi v negatív a teszted.

2010. nov. 17. 06:41
Igen,én is orvosra gondoltam,de előtte nem ártana egy pozitív teszt.Félek,hogy nehogy méhenkívüli vagy egyéb baj legyen.Már van egy nagylányom vele anno ilyet nem tapasztaltam.
2010. nov. 17. 06:39
Nem,nem vagyok én görcsös.Csak nem értem! 14-én halvány rózsaszínnel kezdtem aztán nagyon elkezdtem vérezni.Másnap reggelre mint akiről levágták és azóta sincs semmi. Velem ilyen még nem fordult elő!
3. 9e36cbb27b (válaszként erre: 1. - Reni0214)
2010. nov. 17. 06:39

Mikor már meg kellene jönnie a mensidnek csinálj nyugodtan tesztet.

Próbáld meg, mert ha mégis baba van a dologban, és netán lenne valami, akkor a doki tud mondani/tenni valamit ennek érdekében hogy minden rendben legyen.

2. 82499f2528 (válaszként erre: 1. - Reni0214)
2010. nov. 17. 06:36
Nem lehet így tudni,ne akarj görcsösen gyereket mert pofára eshetsz.Majd ő tudja mikor akar jönni...Nyugalom!Várj pár napot és csinálj tesztet!:)
2010. nov. 17. 06:33

Babát tervezünk hónapok óta így nem is védekezünk. Ebben a hónapban 16-án kellett volna megjönnie azaz tegnap,de 14-én megjött.

Mérges voltam-megint egy rossz hónap,mindegy majd legközelebb.Csak,hogy a vérzés 1napig!! tartott de akkor nagyon aztán semmi egyetlen csepp vér sem.Nem értem velem még ilyen soha nem történt!! Mitől lehet?? Én mindig rendesen menstruálok. ?? Szerintetek? Ma reggelre meg barnáztam egy picit.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook