Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Akinek kerámia héj van a fogán, tudna segíteni? fórum

Akinek kerámia héj van a fogán, tudna segíteni? (beszélgetős fórum)


16. Negi
2017. márc. 15. 08:24
Van akinek direkt vagy porcelán héj van a fogán? Mennyire vált be?
15. cfdaa69024 (válaszként erre: 14. - Zsu8998)
2017. febr. 18. 13:30
Szia! Én a smilecenterbe voltam, de nem ajánlom. Erősen túlárazott a hely, ahogy pedig kezelik az embert bőven hagy kivánni valót maga után. Az orvossal beszélni alig lehet, a portán keresztül üzengetnek rendszeresen a többi beteg előtt. Szerencsére nem volt sok kezelés, konrollra meg már nem is mentem vissza. Azóta a Volom doktorhoz járok. Kedvesek, tisztelettel kezelnek.
2017. jan. 29. 01:21

Sziasztok! Engem is erdekelne a hollywoodi mosoly titka. :)

Hova erdemes menni Budapesten? Minden tapasztalatot szivesen olvasnek.

13. b111 (válaszként erre: 12. - Szilvia34)
2015. júl. 12. 23:40
Én is igy jartam és meg nincs vége a rémálomnak!
2015. máj. 7. 19:20

Kedves sorstársaim,

Nemrégiben jártam a SmileCenternél, és borzasztó tapasztalataim vannak. Nyilván azért fordultam hozzájuk mert esztétikus, formában és színben egyforma felső első 4 fogat szerettem volna. Az egyik korona volt. Elég hosszú a történet, de röviden összefoglalva KERÜLJÉTEK EL ŐKET! Abszolút amatőrök. A 4 fogamra elkészült porcelán héjak mind mind más formájúak voltak és még színben is mindegyik fogam más színű volt!!!


Mikor megláttam az első viaszmintát, nem akartam hinni a szememnek. Lófogakat láttam a viaszmintán, más más színben. Intelligensen megkérdeztem, hogy miért nem a saját formáimat kaptam vissza és miért mások színben, ezt nem gondolhatják komolyan.


De igen, komolyan gondolták hogy ez rendben van. 3x kértem hogy javítsák a viaszmintákat, hiszen 2 fog között még rés is volt, de nem értették meg hogy egy esztétikus foghéj 4 fogon szimmetrikus kell hogy legyen. Sajnos 3x szenvedtem végig az ideiglenes korona és héjak leszedését, csiszolását, injekcióktól már az ínem is tönkrement, és a végeredmény borzasztó lett.


Sírni tudtam volna az elkeseredettségtől, és bántam hogy a két egészséges szép fogammal mit tettek!


2 hosszú hetet vártam mire elkészültek a viaszminták (más fogorvosnál ez pár óra!!) amiket az ügyfél megkérdezése nélkül egy lapát fogra alakítottak ki. Kérdem én, hol itt az együttműködés, ügyfél központúság, talán illene megkérdezni az ügyfelet, hogy ezek a minták megfelelnek vajon ha egy életre ragasztják be?


De számos egyéb fatális hibát is elkövettek! Abszolút amatőrök.

Még mindig nem tudom elhinni, hogyan működhet ez a SmileCenter. Senkinek nem ajánlom, sőt, szívesen elmondom és képekkel illusztrálom bárkinek mennyire amatőr munkát végeznek. (lehet hogy a fehérítés amit egy gép végez az megy nekik, nem tudom).


Dióhéjban annyit, hogy 2 hét alatt 3x próbálkoztak, mindig ugyanazzal a lapát fog mintával játszani, és még mindig szörnyen csúnya eredményeket felmutatni, miután feladtam. Visszakértem a pénzemet, és átmentem a régi fogászatomhoz, ahol 2 nap alatt!, nagyon kedvesen, segítőkészen, ugyanannyi pénzért megcsinálták a porcelán héjakat és a koronát szép formára, egy színben.


Ez a SmileCenternek nem ment. Az biztos, hogy mindennek lehet őket nevezni, csak igényesnek nem!


Kerüljétek el és ne ide menjetek ha szép foghéjakat szeretnétek.

Bármilyen egyéb kérdésben szívesen adok további részlet információt.


Üdv, Sz.

2014. nov. 8. 10:01

Kedves Dorsszika!


Kerámiahéjjal szeretném a frontfogaim közti réseket eltávolítani, s olvastam, hogy van hasonló tapasztalatod.

Érdeklődnék, hogy a Smile Centerben végzett fogfehérítésed (mely ha jól tudom, javasolt héjfelragasztás előtt) tökéletesre sikerült? Minden fogad egyforma fehér lett?

2 év után mi a véleményed a héjakról? Strapabíróak? 10-15 év rájuk a garancia, ezt követően újra kell őket csináltatnod?


Köszönöm válaszodat!


Üdvözlettel:

Andi

2013. máj. 30. 01:42
Smile center , a parlamentnel van :)
2013. febr. 28. 16:21
A címe! remek :D
2011. dec. 30. 23:27

na nekem is van nekem 6 fogamra kellett mert nagyon hézagos.!

nagyon megéri az eredmény gyönyörű , a fogaim olyanok mint a sztároknak én 2 év csináltattam.

Szerintem vágj bele :) de ha érdekelne vmi írj nyugodtan!

7. lucmuc (válaszként erre: 6. - Lucmuc)
2011. okt. 20. 10:58
Na, senkinek sincs tapasztalata? :S
2011. okt. 16. 10:07

Sziasztok!

Tudna még vki tapasztalatokat mondani a kerámia héjról?Mennyire tartós, mióta van fennt, étkezésnél mire kell figyelni? És azt tudja valaki h a későbbiekben milyen gondolt okozhat a fogak lecsiszolása? Egy kicsit félteném a jó fogaimat, de a nagy rés is zavar amit fogszabival nem lehet megoldani.

2010. nov. 16. 15:13
A barátnőmnek van kerámiahéjas felső fogsora és 200ezerbe került Bpesten.
2010. nov. 16. 14:16
wow na akkor tökjó:) nekem most 15 ezret mondott , h egy fog kerül majd annyiba, csk nem tudom ,mert magyarázta ezt a kerámiát, de vmi tömőanyagot is...
2010. nov. 16. 14:13
Kb 8 éve csináltattam. Nem emlékszem, hogy csiszolta volna. Emlékszem 5öt fizettem érte akkor szívtam is a fogam. De még azóta is szuper!
2010. nov. 16. 14:08
nekem letört elől mindkét fogamból egy darbka és azt pótolták ilyen kerámia darabbal.(ha jól tudom azzal :) ) egy kicsit megcsiszolták aztán rögtön fel is tették. hamar meg is volt. az ára nem volt vészes, de asszem a méretétől függ. nekem a kettő összesen 8000 körül volt , vidéken és jópár évvel ezelőtt.
2010. nov. 16. 14:03

Hello!

Ma voltam fogtechnikusnál, mert első 2 fogam között van egy kis szünet és fogszabályozással akartam megoldani, de azt mondta, h annak nincs értelme, mert akkor a többi fogam között lenne szünet, ha az 1. kettőt összehúzná, és inkább a kerámia héjat javasolta.

Na most a kérdés az lenne, h az hogy működik? meg mennyi körülbelül? Mondta h lecsiszolná a fogakat és arra tenné rá. Egyből megcsinálják azt, vagy csiszolt fogakkal kell egy ideig lennem?:SSS vagy hogy van ez?:) választ előre is köszönöm, egyébként azért is javasolta a kerámiahéjat, mivel az első 2 fogamon a zománc kicsit levan kopva, mivel már 2x volt ragasztott szabályzóm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook