Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyibe kerül egy félhosszú haj vágása Székesfehérváron a Fanni Szalonban, illetve az O'haj Szalonban? fórum

Mennyibe kerül egy félhosszú haj vágása Székesfehérváron a Fanni Szalonban, illetve az O'haj Szalonban? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 16. 13:33
nincs mit :)
2010. nov. 16. 13:29
Ez egészen jól hangzik. Főleg hogy saját tapasztalat. Köszi!
2010. nov. 16. 13:24
én mióta megnyílt csak a plázába járok. bemész nem is kell várni v, ha kell akkor sem sokat. én odajárok azóta illetve a 2,5 éves lányomat is odahordom. ha otthon megmosod a hajad fodrászat előtt akkor ők nem mossák meg csak bespriccelik vízzel, ha szükséges és 1250 v 1290 a vágás. nekem eddig csak jó frizurákat vágtak.
2010. nov. 16. 13:19
Ez a két helyet ajánlották. Nagyon elegem van már az elrontott frizurákból. Itthon vagyok a kislányommal sem időm, sem pénzem 2 hetente fodrászhoz járni. Olyan helyet keresek, ahol a fodrász megmondja, szerinte mi illene hozzám. Próbáltad már a Plázát?
2010. nov. 16. 13:12

Szia!


Miért nem mész a plázába hajatvágatni? nagyon jól dolgoznak és nem is drágán dolgoznak ;)

2010. nov. 16. 13:07
Mennyibe kerül egy félhosszú haj vágása Székesfehérváron a Fanni Szalonban illetve az O'haj Szalonban?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook