Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Őszi mustármag kúra! Tapasztalatok? fórum

Őszi mustármag kúra! Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


3. Slumber89 (válaszként erre: 2. - Patyoma)
2010. nov. 16. 12:34
Lehet benne igazság akkor, írják is sok helyen, hogy a pattanásos bőrt is helyreállítja!
2. patyoma (válaszként erre: 1. - Slumber89)
2010. nov. 16. 12:16
A húgom akkor csinál ilyet, amikor nagyon sok belső pattanás van, és elmúlik neki olyankor. Nem tudom tényleg ettől-e, de ő hisz benne.
2010. nov. 16. 12:04
Azt hallottam, hogy ősszel és tavasszal ajánlott Mustármag kúrát tartani, mert kitisztítja a bélrendszert, ezáltal a szervezetünket is. A kúra abból áll, hogy reggel reggeli előtt egy púpozott teáskanál mustármagot egy nagy pohár vízzel rágás nélkül lenyelünk, majd este lefekvés előtt még egy ilyen jön. 2 hónapig kell csinálni becsülettel és állítólag megszépül a bőr, a haj, jobb lesz a közérzet, mert a kis magvacskák a bélbolyhokból kitúrják a lerakódott anyagokat, így a hasznos bevitt tápanyag nagyobb része és jobban tud felszívódni a szervezetünkben. Van benne logika, nem? Akad olyan valaki aki már tapasztalta a kúra áldásos hatásait? Írjon! várom a tapasztalatokat a témában,mert én is szeretném mihamarabb belevetni magam a 2 hónap tisztulásba :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook