Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Pénzkeresés neten keresztül - kinek mi jött be? (MLM, linkek nélkül!) fórum

Pénzkeresés neten keresztül - kinek mi jött be? (MLM, linkek nélkül!) (beszélgetős fórum)

1 2 3
2022. febr. 18. 16:12
Sziasztok. Én is találtam egy szuper mlm munkát. Nekem egyenlőre nagyon bejön. Ebbe a hónapban kezdtem, de már elég jó szintet sikerült elérni. Ne féljetek az mlm től. Mindegyik cég más az mlm Ben is, meg kell találni a magunknak megfelelőt, és nem utolsó sorban meg kell tanulni, érteni minden fortélyát!
2021. dec. 9. 14:47

Sziasztok,


Nemrég találtam az alábbi blogot, ahol főleg passzív pénzkeresési tippeket osztanak meg (sajnos angolul, de könnyen érhetően).


[link]


Nekem eddig az EarnApp nevű alkalmazás jött be a legjobban, csak futtatni kell a progamot, és nekem nagyjából heti egyszer fizet:


[link]

2021. júl. 14. 13:35
Pénzkeresés a neten nem egyszerű. Hiába mondja mindenki, hogy hihetetlen ajánlatai vannak, csodát nem lehet csak úgy tenni. De például a kriptovaluták vagy a forex komoly lehetőséget tartalmaznak. És hiába írjátok, hogy nem értetek hozzá, ma már tökéletes szoftverek érhetőek el, mint a metatrader 4 ( [link] ) vagy hasonló társai. Mit gondoltok, a részvényeknél, kriptoknál mindenki maga figyeli az árfolyamokat? Egy fenét, tök jó webhelyek és programok vannak, amelyek segítségével automatikusan tudunk reagálni árváltozásokra és a piaci folyamatokra. Mert nekem nem nagyon van arra időm, hogy egész nap a gép előtt üljek, amióta belevágtam egy felújításba.
2021. júl. 9. 14:20

Folyamatosan hallok az interneten keresni, végül úgy döntöttem, hogy beszállok az értékpapír-kereskedelembe, de mint kiderült, nem minden olyan egyszerű...

Rengeteg tipp és ajánlás van az interneten, milyen brókerek a legmegbízhatóbbak, hogyan válasszunk brókert, mikor jobb elkezdeni, de itt vannak a kérdések: mennyi pénzt fektessek be, milyen összeget érdemes venni, szükséges-e letéti hely, vagy lehet egy számláról kereskedni, és lehet-e keresni az interneten?

2020. dec. 27. 14:00

Sziasztok!

Miután a vírus miatt kiegészítő jövedelmet voltam kénytelen keresni, hamar rájöttem, hogy a kérdőívezés, ptc és hasonlók keveset adnak. Hamar rájöttem, hogy a legjobb lehetőség egy MLM cég, mert kevés anyagi ráfordítással viszonylag rövid idő alatt lehet rendes összegeket keresni. Kerestem hát egy számomra megfelelőt. Szempontok: működő, stabil cég legyen (a ,,most indul" nem tudott megfogni), legyen egyedi terméke, amire van kereslet (ebből lesz a pénz), kockázatmentes legyen (forex, coin, befektetés kapufa, mert ezekhez nem értek), ne legyen pilótajátékgyanús (belső tőzsde, a jutalék egy részét vissza kell forgatni pl. részvénybe) legyen jó a kifizetési rendszere, legyenek hatékony marketingeszközei! Megtaláltam a helyemet. Prémium minőségű egészségmegőrző készítmények, a világ legkedvezőbb utazási ajánlatai, növekvő kereslet, kiváló marketingeszközök, kifizetés akár egy lábon is végtelen mélységből. A következő 20 év legdinamikusabban fejlődő és legjövedelmezőbb üzletében dolgozom. :-)

2020. máj. 12. 09:47

Sziasztok!👋


Szeretnék veletek megosztani egyedülálló üzleti lehetőséget❗️:

✅ Önműködő rendszer.

❌ Nincs kötelező ajánlás.

✅ Korrekt, átlátható és azonnal fizető cég!

✅ A ráfordított pénz 4️⃣0️⃣0️⃣%-át fizeti vissza! (Pénz visszafizetési GARANCIÁVAL!)

🟥 Nem pénzügyi termék, hanem egy egyedülálló korrekt rendszer!

✅Aktív tagoknak 5-féle + juttatás


‼️Hamarosan indul a Vodafone partneri program, csak tagoknak, korlátlan beszélgetéssel🤯


🔴Akár most azonnal elkezdheted, az alábbi linkre kattintva megtalálsz minden további információt magáról a programról és a cégről, valamit az elejétől a végéig átsegít a lépéseken:


uzletilehetoseg4.webnode.hu/ (EZ nem REF link!)


❓Ha további segítségre van szükséged vedd fel velem a kapcsolatot!😉

2020. máj. 9. 20:32
Találtam egyet, hogy milyen lesz, majd elválik, de csak óvatosan és ésszel kell csinálni. Befizetni nem fogok semmit. Amit tud, regisztrációért add 10 USD-t. Ebből lehet felrakni részvényekre, ami a másnapi érték plusszba lesz, akkor kerestél vele. Tudom, tudom. De azt a 10-et próbára teszem! Angol nyelven van, de goole autómatikusan fordítja az oldalt.
61. sshankie (válaszként erre: 58. - 2015fun)
2020. ápr. 10. 00:52
Üdv! Mostanában kezdtem újra keresgélni, de nincsenek jó tapasztalataim. Kérdőívkitöltés, ami nagyon halvány, sok kamu álláshirdetés, MLM, kötelező vásárlás, kötelező eladás,stb. A napokban találtam egy oldalt, ahol hirdetések jelennek meg, de azokat nem kell megnyitni, hanem a felettük lévő kódot -háromjegyű számot- kell beírni egy ablakba. 10 cent 2 másodperc alatt. 10 dollárnál megpróbáltam kikérni, de az első kifizetésnél 150 USD a limit. Semmi gond, 2 óra alatt összekattintgattam a 150 dollárt és kikértem. Akkor közölte az oldal, hogy az első kifizetés további feltétele, hogy 40 általam meghívott regisztráljon az oldalra. Szóval egyelőre kapufa. Csapatban lehetne csinálni. Sajnálatos módon ez tűnt a legígéretesebbnek, de gáz.
60. 2015fun (válaszként erre: 59. - F499cb4607)
2020. febr. 24. 08:08
Van róla pozitív tapasztalat, de ez attól is függ, hogy mennyi időd van rá naponta, és mit szeretnél vele elérni?
59. f499cb4607 (válaszként erre: 58. - 2015fun)
2020. febr. 23. 17:39
Ha van róla pozitív tapasztalat, engem érdekelne.
2020. febr. 23. 14:25
Van itt valaki, aki még keres netes lehetőséget?
2020. jan. 17. 07:53

[link]

Nem tűnik rossz oldalnak. Még csak tesztelem. A kifizetésben van csavar, pár dolgot el kell érni hozzá, de jól fizet.

56. Ildy79 (válaszként erre: 39. - KávéXXX)
2019. nov. 23. 12:06

szia.ez az oldal még működik?ha igen küldenél nekem linket?

ildy.molnar@gmail.com az email címem

55. kk.ida (válaszként erre: 53. - Kk.ida)
2019. febr. 22. 11:09

ez*


bocsi :)

54. kk.ida (válaszként erre: 39. - KávéXXX)
2019. febr. 22. 11:08

szia :)


Ez érdekelne engem. pkriszti970321@gmail.com a cimem :)

53. kk.ida (válaszként erre: 40. - Kathlin222)
2019. febr. 22. 11:07

Szia :)


Ennek érdekelne.


pkriszti970321@gmail.com az email cimem :)

2018. dec. 27. 17:27

Ha értesz valamihez...

[link]

51. Mezei Virág (válaszként erre: 46. - 9f9aa0ac88)
2018. dec. 11. 15:36

Mesélj!

Sikerült sok pénzt keresned? Tapasztalatod?

50. katalin0011 (válaszként erre: 39. - KávéXXX)
2018. dec. 11. 14:39
küldesz linket?
49. Mezei Virág (válaszként erre: 48. - Andilaci)
2018. aug. 17. 13:31
Detto!
2018. aug. 17. 13:26
Én ebben nem hiszek,valahogy kétségeim vannak az ilyen pénzforrásokat illetöen.De ha meggyöz valaki nem bánom.:)
47. Mezei Virág (válaszként erre: 46. - 9f9aa0ac88)
2018. aug. 17. 13:02

Majd, ha sok pénzt keresel, mesélj nekünk róla!


Csak mert kíváncsi lennék, tényleg beválik-e?

Nem olvastam erről jókat még.

De sose nem lehet tudni...;)

46. 9f9aa0ac88 (válaszként erre: 43. - Hunzoli92)
2018. aug. 17. 12:12
köszönöm a linket
2018. aug. 17. 11:25
Én nem bízom a netes munkákban... Nálam az ingatlanközvetítés vált be. Nem kell belegebedni, ugyanakkor iszonyat jól lehet vele keresni. Szeretem a munkámat, megtaláltam a számításaimat. A GDN Ingatlanhálózatnál kezdtem el dolgozni, és baromi jó döntés volt. Megbecsülnek, segítenek, tanítanak, ráadásul rugalmas a munkavégzés ideje is.
44. 86d0584f0e (válaszként erre: 42. - Kathlin222)
2018. márc. 20. 16:25

Én értem, hogy szerinted ez egy létező dolog, de beszéljünk erről 3 hónap múlva is, jó?


Én nem kétkedő vagyok,hanem pontosan tudom, hogy valamikor 2007 környékén, azaz tíz évvel ezelőtt is már átverés volt az ilyen, mert a webes világ másképpen működik, nagyon másképpen.


Téged átvertek, és most átversz másokat is ezzel a nyilvánvaló abszurddal. Egyetlen mentséged az lehet, hogy még nem tudsz róla.

2018. márc. 19. 18:50

Sziasztok találtam eggy jól fizetö honlapot itt a regizös linke és videó amit én csináltam aki szeretne regizzen be valóban fizet be is mutatom videóba azt is :)


itt a regizös link [link]


itt pedig a link hogymit kell csinálni [link]


itt pedig a másik hogy ott kérem ki megint a 4 dik kifizetésemet [link]

42. kathlin222 (válaszként erre: 41. - 86d0584f0e)
2018. márc. 15. 16:43

Nos tudom, hogy vannak kétkedők, ezzel nincs is baj, viszont el kell fogadni hogy ma az internetben van a legnagyobb lehetőség, és ezt felismerte sok cég, oldal üzemeltető és bizony vannak olyan oldalak amik tényleg fizetnek. Hogy miért?

Meg nézel egy videót azzal az oldal pénzt keres, ha megnézi ugyanazt 1000 ember azzal már százezreket kereshet és nem számít neki ha pár ezret kifizetnek, mert az az ezer ember elmondja másnak és legközelebb már azt a videót nem ezren hanem tízezren v százezren nézik meg és az oldal máris milliókat keresett. És ez csak egy vidi, és van belőle sok száz és jönnek még hozzá a hirdetések stb.

És mellékesen vagyok olyan oldalon regizve ahol kérdőívet kell kitölteni és azért is fizet, (mert ha nem fizetne az emberek nem töltenék ki és ők nem ismernék meg a mi szokásainkat és igényfelmérésünket) most már 3 éve csinálom és két havonta utalom ki a pénzt. Mellette 8 órában dolgozom két nyelvet tanulok és esti egyetemre járok. Nem fog meggazdagodni senki belőle nem azt mondom (ez kiegészítés) de bizonyítottan lehet pénzt keresni interneten. Én olyan ember vagyok aki megakarja ezt osztani másokkal, hogy minél több emberhez jusson el :)

2018. márc. 15. 16:02
Ne dőljetek be, a semmiért nem fizet senki. A munkaerőpiacon csak azt adhatod el, amid van:a tudásodat vagy a fizikai erődet.
2018. márc. 15. 15:59

Sziasztok!

Én 1 hónapja regisztráltam egy oldalra és kicsit féltem mert sok az átverés meg pénzlehúzás és alaposan utána jártam. Nem kell eladni semmit, nincs kötelezettség, teljesen ingyenesen is használható (én is így használom).

Egy újonnan indult valós német cég üzemelteti és hirdetéseket meg videókat kell nézni meg posztolni bármiről(amit alapjában sokan facebookon is csinálunk) és mindenre pontot kapunk amit meg pénzre válthatunk és így már sokan ki is kérték a bankszámlájukra.

Ha valaki ügyes és foglalkozik vele 2-3 hét alatt 15ezret utalhat ki. Ez nem meggazdagodásra van de a keresetemet szépen kiegészíti és sok mindenre jól jön :)

Sok magyar használja az oldalt és segítjük egymást mert ha a posztomat lájkolják azért is kapunk pontot.

Ha valakit érdekel, írjon rám és küldöm a regisztrációs linket meg több infót :)

További szép napot!

2017. nov. 17. 09:18

Sziasztok!

Én a napokban találtam egy új oldalt és nagyon jó!151$-t kerestem és meg is kaptam, ezt bizonyítani tudom! Egyszerű, és okostelefon böngészőjéről is megy, tehát ha valahol várnod kell, vagy utazás közben,vagy otthon, bárhol, bármikor csinálhatod, nincsenek 20 perces tesztek, hosszú reklámok sem, csak a telefonod és internet elérés kell hozzá. Bátran ajánlom mindenkinek aki ilyen jellegű pénzkereseti lehetőséget szeretne.

Kérésre emailben küldök linket!

További szép napot kívánok! ☺

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook