Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Volt már valakinek méhtest polipja? fórum

Volt már valakinek méhtest polipja? (beszélgetős fórum)


18. lolitarita (válaszként erre: 17. - Rozica22)
2011. febr. 8. 21:37
Igy utólag neked is Boldog Újévet!!!
17. rozica22 (válaszként erre: 16. - Lolitarita)
2010. dec. 30. 22:38

én ma voltam kontrollon és hála Istennek, minden rendben van.

Nagyon boldog új évet és nagyon jó egészséget kívánok neked!

2010. dec. 12. 16:17
Ja nem,rosszul írtam!!! 10 nap és kész!!
15. rozica22 (válaszként erre: 13. - Lolitarita)
2010. dec. 11. 21:57

Na ugye:)! Így utólag már tényleg könnyű volt mondani,hogy nem kell félni, ugye?

Na de addig... :) Örülök,hogy sikeresen túl vagy rajta, és reménykedjünk, hogy nem lesz a szövettannál sem semmi gáz. Én jövő hét elején /vagy közepén/ fogom a dokit felhívni, hogy mikor mehetek kontrollra...

Várj csak... Hogy-hogy már csak a szövettanra kellett várnod a műtét után? Azt ott a helyszínen nem tudják rögtön megcsinálni nem? Arra is kell 2-3 hetet várni. Vagy nem? Nekem igen...

hogy is van ez?

2010. dec. 11. 19:12
Akartam írni: "már csak a"
13. lolitarita (válaszként erre: 12. - Rozica22)
2010. dec. 11. 19:09

Szia!!!

Hát szájzsibbasztást nem kaptam de az altatás az k...va jó volt!!!!Túl vagyok rajta én is és tényleg nem volt semmi gáz!!Képzeld a férjemet hazaküldtem,hogy ne parázzon,engem meg időközben behívtak.Mire az 51-re (út) ért már hívtam,hogy készen vagyok.Már csaka szövettanra várok....

Azzal már remélem nem lesz gáz!!!

Jó pihit neked.Megyek gyúrok az X faktorra.....

12. rozica22 (válaszként erre: 11. - Lolitarita)
2010. dec. 2. 17:54

igen, jóindulatú barátaim azt mondták,hogy nem véletlen az arcom két oldalán éreztem a zsibbadást :)

A számat nem lehetett lezsibbasztani...

Tényleg nincs okod a félelemre. Van már időpontod? Tudod-e mikor mehetsz?

Kíváncsi vagyok a te beszámolódra is.Nyugi...

2010. dec. 2. 16:36

HÚÚÚÚ!!!Szia!!!

Nagyon köszönöm a beszámolódat!!!!

Megnyugtattál!!!Most már derűsebben látom a dolgokat!!!

Köszönöm!

A sok beszédről nekem is lenne mit mesélnem.....

10. rozica22 (válaszként erre: 9. - Lolitarita)
2010. dec. 1. 22:38

Magam is meglepődtem, én amilyen pánikolós-félős vagyok minden orvosi beavatkozást illetően, azon gondolkodtam, Úristen, emiatt izgultam szét az agyamat?! Kb. 10 perces művelet volt az egész. A kézfejembe szúrták a kanűlt vagy mit:) és közben az aneszteziológus kérdezgetett:van-e v.milyen betegségem (magas vérnyomás, cukorbetegség, gyógyszer-érzékenység, stb.), közben egy másik nővér? altatóorvos? párhuzamosan a kikérdezéssel, a kézfejemen lévő fecskendőn át már adta is az érzéstelenítőt-altatót. Pár másodperc lehetett az egész, csak azt éreztem, hogy az arcom két oldala elkezd zsibbadni. És nagyon gyorsan elaludtam. Még álmodtam is valamit, de arra már nem emlékszem,hogy mit.Az ébredésem már a kórteremben volt, amikor is arra emlékszem,hogy a betegápoló fiú mondta,hogy ölelem át a nyakát, hogy áttegyen az ágyra. Én szót fogadtam, pedig nem is volt annyira helyes fiú :) Pár perc múlva jött a doki,kérdezte,hogy vagyok.Szédülés, hányinger, semmi!? Mondtam neki is, hogy ezért izgultam ennyire? Megkérdeztem tőle, mennyi ideig tartott a műtét, azt mondta, 5 perc. Hihetetlennek tűnt,de valóban nem lehetett sok, mert 11.00 óra körül már felöltözve utcai ruhában vártam a zárójelentést és mehettem haza. Ja és még előtte el kellett mennem pisilni... Minden ok. volt! Mehettem is.Óriási megkönnyebbülés volt.Leginkább az előtte lévő stresszelés merített ki. Útravalóul még elmondta,hogy kb. 2 hétig tilos az ülőfürdő és a házasélet, minden mást ugyanúgy lehet, mint előtte. Na én délben már itthon is voltam, szerencsére közel van a kórház, aludtam egy kicsit, miután a családnak beszámoltam :) és este már mentem hastánc edzésre.:) Igaz kicsit lazábban, az ugrálást kihagyva. De akkor kicsit fáradt és álmos voltam, mert előtte már 1-2 éjjel alig aludtam:)A műtét után volt vérzés,kicsit vérezgetek most is de nem egészen úgy, mintha menses lenne. Már múlóban van. Ja és én évek óta tampon-párti vagyok, nekem az a legkényelmesebb, de most erre az időre átváltottam az anionos betétre. DM-ben töredékéért kapható, mint az eredeti LoveMoon betétek. És jó, ajánlom neked is.

Tehát ne félj, nem nagy ügy az egész műtét,előtte nekem is mondták, de így hogy már megtapasztaltam, valóban nem az!! Ne félj, ne izgulj, felesleges, hidd el nekem.Gyorsan túl leszel rajta. Ja és 2 hét múlva kell kontrollra menni, addigra talán megjön a szövettan eredménye is .

Bocsika, kicsit hosszúra nyúlt a beszámolóm.Nem tudom miért mondták,hogy sokat beszélek :)Aljas rágalom!

Várom a beszámolódat, sok sikert,és NE FÉLJ, NE PARÁZZZZ!

9. lolitarita (válaszként erre: 8. - Rozica22)
2010. nov. 30. 21:40

Szia!!!

Nagyon jó neked !!!!

Örülök,h túl vagy rajta!

Az enyém holnap lett volna de elhalasztották mert megjött!!!(lúzer vagyok)

Milyen volt???

2010. nov. 30. 21:23
Nos, én már túl is vagyok. Sokkal hamarabb végeztünk,mint gondoltam volna. Semmi fájdalom, vagy kellemetlenség s félelmen kívül...Holnap már dolgozni megyek :)
2010. nov. 28. 18:16

Néha teljesen józanul gondolkodom: ugyan már, mi baj lehetne.Reggel megyek,este jövök.De néha nagyon be vagyok tojva. Hála Istennek, már nem sok idő van a félelemre. Kedd reggel fél 8 :)

Igen rutinműtét, csakhogy pont ilyenkor érintik érzékenyebben az embert az előforduló banális történetek. Gyermekek mandulaműtét közben, fiatal anyuka harmadik gyermek szülése közben, idős nő véletlen kancsóból kloroformot iszik...

Reménykedjünk,hogy ez csak másokkal fordulhat elő :)

6. lolitarita (válaszként erre: 5. - Rozica22)
2010. nov. 26. 09:28

Szia!!!

Én is jövőhéten megyek.Azt mondták,hogy nem kell félni!!!!

Rutindolog,abszolút fájdalommentes,a szövettan pedig azért történik mert mindent el kell küldeniük!!!

Én is parázok kicsit de ez szerintem normális!!!

Nyugodj meg,nem lesz semmi!!!

5. rozica22 (válaszként erre: 3. - 78ba92151e)
2010. nov. 23. 21:11

mesélnél valamit erről, én mához egy hétre kaptam időpontot,akkor megyek méhszájpolip műtétre..

Kicsit félek :)

4. rozica22 (válaszként erre: 2. - Lolitarita)
2010. nov. 21. 19:41

érdekelne engem is a téma, mert nekem a méhszájamon van polip,és még az idén rá akarom magam szánni a műtétre, de kicsit félek...

Ha már két éve nem múlt el :)

ugyanis akkor diagnosztizálták.

Nem kéne tovább halogatni.

2010. nov. 15. 23:20

Szia!

Nekem tavaly volt polipom és végeztek is egy egészségügyi kaparást.Krisz

2010. nov. 15. 21:36

Sziasztok!

Volt már valakinek méhtest polipja??

2010. nov. 15. 20:53
Volt már valakinek méhtest polipja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook