Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Rubint Réka és Norbi a szigeten.... fórum

Rubint Réka és Norbi a szigeten.... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2007. szept. 8. 00:21
Csinálják, én nem foglalkozom velük.
86. 4f7b3317b2 (válaszként erre: 15. - 1a50c86bb0)
2007. szept. 6. 21:56

Hat, azert itt az igényesség-igénytelenség kérdésén többről van szó érzésem szerint. Nem az a ciki, hogy valaki sznob, hanem hogy buta, mint a tök. Na, az ciki. Márpedig az ő megnyilvánulásaik ebben a videóban, ami nyilvánvalóan vágottanyag, rendkívüli módon ordítanak a butaságtól. A Szigetben pont az a szép, hogy eltűnnek kultúrális, társadalmi határok és egymás mellett szórakozik a sokdiplomás atomfizikus és a lilahajú punk, vagy a kortárs festőművész és a felkapott valóságsósztár...mindez nemzetközi kivitelben, valóban ritka nyitott Woodstock-os hangulatban. Ennek is megvan a saját szépsége és mivel semmi nem kötelező, mindenki akkora és olyan szeletet szakít ki belőle, amilyet és amekkorát szeretne. Az hogy az ember Covent Garden-be jár, vagy kizárólag művészmozikat látogat, stb. egyáltalán nem zárja ki, hogy a Szigeten is megtalálja a neki tetsző programokat. Vagy azt gondolod, hogy a sok tízezer ember (beleértve a magyar kultúrális-társadalmi-politikai-közéleti élet krémjét is), az mind igénytelen? Ne vicceljünk már, kedves Andrea, ezt te sem gondolhatod komolyan.


Nekem ebből a videóból sokkal inkább az jön le, hogy mennyire korlátolt ez a két ember és ez valóban magyar tulajdonságnak tekinthető, hogy csak bizonyos dolgokat akarunk meglátni és ha az nem fér bele az általunk mesterségesen kialakított és "elfogadható", vagy "megszokott" cetlil felpántlikázott skatulyába, akkor sopánkodunk és szidjuk azt, amit nem ismerünk, vagy nem értünk. Na, ezt szégyelheted, kedves Andrea....

85. jemma
2007. szept. 4. 18:15
én nem osztom a véleményüket, de mégsem engedném el a gyerekemet egyedül a szigetre!
84. rosewood (válaszként erre: 83. - E71af41436)
2007. aug. 31. 19:58
Ez igaz, csak a fenenagy szólászabadásg nem mindig jó. Előttem leírták magukat a felsőbbrendűség és a stílus miatt....
83. e71af41436 (válaszként erre: 82. - Rosewood)
2007. aug. 31. 19:57
én a médiaszereplőkről is azt gondolom,ugyanolyan lyukból pottyantak mint én....
82. rosewood (válaszként erre: 81. - E71af41436)
2007. aug. 31. 19:55
De Te legalább azt mondod: egy részéről! Ilyen a világ, összetett. persze, hogy a nagyon szélsőséges dolgok normálius, mondjam inkább úgy egészséges értékrendű embernek nem tetszenek, de nem lehet általánosítani. Aki a médiában megnyilatkozik, válogassa meg a szavait, a stílusát, nem?
2007. aug. 31. 19:45
elvonatkoztatva attól,hogy amit mondtak azt nem ők mondták...nos maximálisan egyetértek...valahogy nekem is hasonló a véleményem a szigetesek egy részéről....
2007. aug. 31. 18:03
Húúú... Eddigi "sztárszülők" gyermekeit látva pedig egyenes út vezet a Larácskának ahhoz, hogy a szigeten, koszos ujjú pasitól, bedrogozva...
79. 5464505f6a (válaszként erre: 39. - 5464505f6a)
2007. aug. 26. 20:47
Nos?
78. rosewood (válaszként erre: 77. - 0c97fbb607)
2007. aug. 21. 13:07
Hát igen, és ennek nem a módszerükhöz van köze, ami kétségkívül hatékony, hanem az emberekhez, akár a mássághoz való hozzáállásukban. merjen bemenni egy piercinges lány RR órájára ezek után. Mert miért is ne tehetné meg?! Akár... Attól, hogy vki piercingetvisel, nem biztos, hogy ne élne egyébként egészségesen.
77. 0c97fbb607 (válaszként erre: 76. - Ordas)
2007. aug. 21. 12:35
Nem csodálkoznék ,ha meredeken megcsappanna a népszerűségük:))))
76. Ordas
2007. aug. 21. 12:33

Sziasztok!

Megnéztem és gusztustalanak találom,ahogy magyarázkodik.Mért nem vállalja fel amit gondolt,vagy mért mond ilyet ha tudja mivel jár.elvégre egy ismert személy akármilyen unszimpatikus is.nem egy észkombály a csaj.Szerintem a Norbi meg nem is vállalta,hogy kimagyarázza.

75. d606bc0fd7 (válaszként erre: 74. - Erikpipi)
2007. aug. 21. 09:07

Nem értem miért vagy ezen kiakadva :)


Mindenki Norbira fúj, miközben esszük a szemetet!

Ki garantálja pl, hogy a 100%-os narancslében 100% narancslé van :)

Ez egy ilyen társadalom és kész, csak őt a meggazdagosádon kivül jó cél is vezérli, mert van akit az sem.

2007. aug. 20. 09:19

Na még egyszer nekem senki nem mondja, hogy Norbi nem a pénzért csinálja. S végre elmagyarázhatná, hogy lehet update a só, és az ásványvíz.

Botrányt és orgiát ígér Norbi a fogyiműsorban


"A kövér ember jó üzlet, véli Schóbert Norbi, aki Gyôzike módszereit is beveti majd a Nagy Fogyás címû mûsorban. Valójában nem az érdekli, hogylefogyjanak a rábízott szereplôk, hanem hogy minél nagyobb részt hasíthasson a sokmilliárdos fogyasztópiacból

– Amikor tíz éve elkezdtem a Duci programot egy kis edzôteremben a Király utcában, nem gondoltam volna, hogy milliárdos üzletté fog dagadni – kezdte Schobert Norbi.– Az elsô filmemet 300 ezer forintból forgattam le, két kamerával, baráti alapon. Ebbôl nôtte ki magát késôbb az egész országot behálózó Update-program.

Könnyû belátni, hogy a fogyipiacban még óriási lehetôségek vannak, hiszen Magyarországon csupán a forgalmazott élelmiszerek 2%-a tartozik a kímélô termékek közé, míg Németországban ugyanez az arány 50 %.

Norbinak nem csak egy játék, hanem üzlet is a fogyiműsor

– Ennek a játéknak nem az lesz a lényege, hogy ki nyer – magyarázta a fitnessguru.– Álszent lennék, ha azt mondanám, csak azért veszek részt ebben a mûsorban, mert szeretnék segíteni lefogyni annak a hat embernek, aki az én csapatomban lesz. Ez a mûsor valójában üzleti kérdés is, és eszköz arra, hogy sokkal több emberhez eljusson a fogyás egy könnyû lehetôsége. Aki azt mondja, hogy ez számára csak küldetés és nem üzlet, annak ingyen kellene osztogatnia kímélô termékeket. Annak, aki szeretne a figyelem középpontjában lenni, szüksége van a Gyôzike-ritmusra, vagyis hogy szaftos balhékkal is felhívja magára a figyelmet, mert az eredmények sohasem olyan érdekesek. Éppen ezért én sem fogok visszariadni egy-egy botránytól a mûsor alatt.

Norbi úgy érzi azonban, hogy a piacért folyó versenyben nem lesz szégyenkezni valója, hiszen a tévémûsorból ki fog derülni, hogy az ô módszere nem önsanyargatásból áll, sôt.

– Az Update egy hedonista program– vallotta Norbi.– Az én csapatom versenyzôi esténként igazi orgiákat rendezhetnek majd fröccs ivással, zöldségchips evéssel, olasz kajákkal. Ez pedig szimpatikusabb lesz a nézôknek, mint egy olyan diéta, amiben egész nap méricskélnek és csak répát rágcsálnak. Nem szeretném, hogy Szandra alulmaradjon, mert, ha a versenyt el is vesztem, minenképpen nyerni fogok, és remélhetôleg több követôt nyerek. Ez mindenkinek jó üzlet a TV-nek is nekem is, Szandrának és is jó üzleti lehetôség.

2007. aug. 19. 23:45
Megnéztem...visszataszitóan viselkedtek...most még jobban utálom őket!
2007. aug. 19. 23:17
Én nem vagyok irigy se Rékára se Norbira. valahol egyetértek velük , az már másdolog hogy nemúgy fejezték ki magukat ahogy azt kellett volna.
71. Ancika
2007. aug. 19. 21:58

ehh utálom a műciciket és a műnőket!

blöeeeeeeeeee!!!

70. Ancika (válaszként erre: 51. - Rosewood)
2007. aug. 19. 21:57

de jól megfogalmaztad!!! köszike!!

az eleje óta törzslátogatója vagyok a szigetnek. mindezt 40 évesen!!! multikulti esemény az tény! minden évben találok valakit amiért ott kell lennem, legalább 1 estét,..

intolerancia pfujjjjjj!!!

(idén a 12 éves lányom is jött volna meg a 42 éves barátnőm is, ha nem mondják le a cornell koncertet)

69. cskata (válaszként erre: 62. - Gerna)
2007. aug. 19. 21:42

Jajj, nagyon gááz.. semmit sem magyarázott meg, a koránkelő kislány meg ott ásítozott az ölében..:D


Az a vicces, hogy szerintem senki sem az "általánosításán" (koszos a körmük; lehet, hogy tetves..stb..) akadt fent, hanem magán a STÍLUSON és bizonyos SZÓHASZNÁLATON, mondatokon!

Hol érdekel bárkit is, hogy Rékának nem tetszik a Sziget..? Na és? Vannak még ezzel így páran..

Viszont egyetlen intelligens ember sem beszél ilyen alpári stílusban riporterek és kamera előtt! És ha nem beszél így, akkor nincs mit úgy összevágni, hogy ekkora visszhangja legyen a dolognak..

Mindenesetre sikerült alaposan legyőzni a belé oltott konzervatív elveket..:)

68. rosewood (válaszként erre: 67. - Gerna)
2007. aug. 19. 15:13
Azért vitte, mert képmutató.
67. gerna
2007. aug. 19. 15:05
És mi a fenének vitte magával a kislányt? azt mondta, így tudta csak megoldani, nem volt kire hagyni... (??!!??)
2007. aug. 19. 12:35

biztos hogy összevágták az anyagot de mi az ami vágatlanul kerül a tévébe?

ha nem mondanak olyat akkor nincs mit összevágni....a reggeliben meg tényleg csak a magyarázkodás volt a gyerekkel a kézben...

rengeteg canyuka van itt a portálon is és nem hinném hogy azon gondolkoznának hogy a 4éves kisányukkal mit is csinálna egy férfi...érthetetlen számomra ez a viselkedés és életfelfogás...mindenki másként fejezi ki magát,ki tetoválással,ki pierchinggel,de attol még senki sem rossz ember.

2007. aug. 18. 23:34
A Liptai eleg egyertelmuen kifejezte a kerdeseiben a velemenyet. Rendesen megoregedett azota, hogy utoljara lattam. A Csisztu pedig idegesitobb, mint valaha.
64. 0c97fbb607 (válaszként erre: 63. - Gerna)
2007. aug. 18. 23:20

Megnéztem.Hebegett ,habogott,a gyereket védőpajzsként tartotta maga előtt.....

Még mindíg hatalmasat csalódtam bennük,mint emberekben.

63. gerna
2007. aug. 18. 23:07
Felhozom, a link miatt
62. gerna
2007. aug. 18. 17:45

Megvan! aug. 15-én volt: video is van



[link]

61. 0c97fbb607 (válaszként erre: 60. - Gerna)
2007. aug. 18. 17:43
Azt nem láttam
60. gerna
2007. aug. 18. 17:41
Azt én is láttam, de a Mokkás interjú???
2007. aug. 18. 17:39

" [link] "


Ezt néztem meg,erre reagáltam végig ebben a fórumban.

58. gerna
2007. aug. 18. 17:33
Még csak a tegnapiak vannak fent.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook