Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tapasztalatok, vélemények megélt szeánszokról, megidézett "szellemekről" fórum

Tapasztalatok, vélemények megélt szeánszokról, megidézett "szellemekről" (beszélgetős fórum)


23. Kebili
2010. nov. 27. 11:27

Hát ez nem sok tapasztalat eddig :-(


Akik érdekeltek e témában gyertek és meséljetek!!!

2010. nov. 17. 14:47
Bancsa, csak annyi tudással rendelkeznek, mint amennyivel életük során rendelkeztek. Ezért a jövőről hiába kérdezed.
21. Kebili (válaszként erre: 20. - Bancsa1981)
2010. nov. 16. 13:40

Húúú, ez nagyon izgalmas! Én úgy gondolom nem bírtam volna idegekkel.

Mindenképp írjál még, ha van még ilyen történeted!

2010. nov. 16. 10:02

Szóval a sztori dióhéjban:

Először 4-en próbáltuk ki, a szobatársaimmal, úgy, hogy a tűzre gondoltunk, és erőteljesen elmozdult a pohár az "igen" felé. Az ujjbegyeinkkel szinte csak morzéztunk, de néha olyan erővel suhant a pohár az asztalon, hogy egyikünk-másikunk ujja lecsúszott. Felváltva kérdezgettünk a vendégtől(szellemtől?), volt, hogy idióta válaszokat adott, de volt, hogy egy éjszakán át bőgve beszélgettünk. A múltról kérdeztük főleg, a jövőről nem szívesen beszélt. Tetszését és nemtetszését nyilvánította ki bizonyos dolgokkal kapcsolatban. Lerondázta a barátnőmet a pattanásai miatt, és azt mondta egy másik szobatársamra, hogy hülye p*csa, mert folyton ugyanazt kérdezgette a barátjával kapcsolatban. Amikor azt kérdeztük, tudna-e minket bántani, azt felelte igen, és megmondta kit közülünk. Aztán az asztal széle felé vitte a poharat, egészen addig, míg a barátnőm csuklója a gyertya lángja fölé ért, aztán megállt. Akkor esett le, hogy simán megégethette volna magát, ha nem figyel arra, hogy elkapja a karját. Egyszer-kétszer a szintről más is bekapcsolódott, voltak idétlen kérdések is. Arra a kérdésre pl, hogy mi a baja a Darwin elméletnek, azt a választ kaptuk, hogy a sejtnél hibádzik.

A szobatársamnak azt mondta, hogy a nagynénje megmérgezte ciánnal a férjét, akiről úgy tudták öngyilkos lett...

Azt mondta megkeres minket telefonon, erre megcsörrent a szinten a vezetékes..

Aztán egy idő múlva már folyamatosan a 666-os számot írta arra a kérdésre, hogy ki ő. Folyton koncentrikus köröket rajzolt, és azt írta a lelketek az enyém. Na ekkor fejeztük be abban a felállásban a szellemidézést.Később még én Olaszországban idéztem, de az csak a társaimnak volt megdöbbentő. Magyarul kérdeztük és mindig olaszul válaszolt.


Egyelőre ennyi, majd még írok konkrétabb dolgokat, most dolgom van, mennem kell.

19. Kebili (válaszként erre: 16. - 3265084553)
2010. nov. 16. 09:24
szerintem ezeket a trükköket ki lehet szúrni...
2010. nov. 16. 06:20

Itt minden kérdésre választ kaptok:


[link]

2010. nov. 16. 06:17
16. 3265084553 (válaszként erre: 12. - Kebili)
2010. nov. 16. 06:02

Igen. Ezen a videón James Randi bemutatja a leggyakrabban alkalmazott trükköt:


[link]

15. gyöngyszemü (válaszként erre: 6. - 3265084553)
2010. nov. 15. 22:32
Hasonlón voltam párszor. Nem így kellett volna meggyőzni a Vágót! Úgy hogy a médium nem ér hozzá a kisszékhez...
14. Kebili (válaszként erre: 13. - Bancsa1981)
2010. nov. 15. 16:52
Oké. Várom a sztorit.
13. bancsa1981 (válaszként erre: 11. - Kebili)
2010. nov. 15. 16:48
Bocsi, le kellett lépnem, mert felébredt a kislányom. Bővebben leírok mindent, ha lesz időm...A lényeg, hogy főleg este/éjszaka idéztünk,legalább 3-an, maximum 5-6-an. Ráparáztunk a dolgokra, mikor a 666-os számot ismételgette a "vendégünk" és fenyegetett minket. Az asztalra voltak alkoho9los filccel felrajzolva a betűk és a számok. Egy kisméretű üvegpoharat érintettünk meg ujjbeggyel, az írta az üzeneteket.
12. Kebili (válaszként erre: 6. - 3265084553)
2010. nov. 15. 16:47

A lottóötösöm lett volna ilyen biztos, hogy te is hozzá fogsz szólni a témához! ;-)

Megnéztem, érdekes.

Én elfogadom, hogy lehet akadálya a szkepticizmus egy ilyen kapcsolat létrejöttének.

Más vélemény?

11. Kebili (válaszként erre: 5. - Bancsa1981)
2010. nov. 15. 16:33

Szia! Ez is érdekelne. Bővebben kifejtenéd?

Hányan voltatok, milyen napszakban történt, konkrétan mi az a poharas-táblás módszer és hogyan jelentkeztek a szellemek, majd milyen aggasztó dolgok történtek veletek.

Épp csak a lényeget nem mondtad el :-)

10. Kebili (válaszként erre: 4. - Papp Szilvia)
2010. nov. 15. 16:30

Ez is érdekes. Az igazság az, hogy én is várom ezeket az élményeket, bár félős típus vagyok.

Szóval akkor ez az élmény nem jó érzéssel töltött el. Sajnálom.

2010. nov. 15. 16:28
A szellemidezes c.forumban a 31-es beiras hiteles es erdekes :)
8. Kebili (válaszként erre: 2. - Missanonim)
2010. nov. 15. 16:25

Szia! Nem, nincs (még) ilyen tapasztalatom, viszont nagyon gondolkodom rajta. Az utóbbi egy hónapban bújtam a netet és olvasgattam az ilyen témájú beszámolókat.

Az Afrodita által említett szellemidézés fórumot is végigböngésztem.

Engem azonban olyan élmények érdekelnének igazán, amik hiteles(ha van ilyen) médiumokon keresztül történtek. Szóval hogy pl. ajánlottak/neten találtál egy ilyen személyt aki ezt a szolgáltatást nyújtja és felkerested.

7. bancsa1981 (válaszként erre: 5. - Bancsa1981)
2010. nov. 15. 16:11
*korunkban
2010. nov. 15. 16:10

Érdemes megnézni az alábbi videót:


[link]

2010. nov. 15. 16:09
Mi egyetemista koromban elég sokszor idéztünk szellemet, de egy idő után aggasztó dolgok történtek velünk és bepánikoltunk. A technikánk a poharas-táblás szellemidézés volt, nem konkrét személyre gondoltunk, hanem a tűzre és akkor mindig "jött" valaki...
2010. nov. 15. 16:04

nem szeánsz,de láttam már szellemet.15évesen miután meghalt mamám,egyik éjjel az ágyamhoz jött,kinyitottam a szemem és azt láttam hogy háttal siet el...aztán zörgés és enyi...reggel a polcról le voltak esve a kazetták, a terítő meg szépen a fotelra terítve mellé...

1hónapig anyámmal mertem csak aludni!!!!:(

2010. nov. 15. 15:56

[link]


Szerintem ez is ilyesmi fórum...

2010. nov. 15. 15:54
Sajnos nekem nincs semmi ilyen élményem, de érdekel a téma, tehát én is kiváncsian várom, hogy ki mit ír. Kebili, Neked esetleg volt valami tapasztalatod?
2010. nov. 15. 15:51

Nem fűzök nagy reményt hozzá, hogy beindul a fórum, mert igazán máshol is csak jelentéktelen hozzászólást találtam a témával kapcsolatban, DE ide várlak mindnyájatokat akik részt vettek már bármilyen kivitelezésű szeánszon (médiumon keresztül beszélő, kisasztalos-ceruzás, táblás, poharas, kulcsos, gyertyás stb.).

Osszátok meg velem valós élményeiteket! (Ellenvélemény is érdekel, ha azt intelligensen kifejted.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook