Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nálatok mit eszik a baba egy nap? (reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi) fórum

Nálatok mit eszik a baba egy nap? (reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi) (beszélgetős fórum)


9. 94786a70d9 (válaszként erre: 8. - Ancsa09)
2010. nov. 22. 10:01
A gyümölcsök is tele vannak már permetezve.Gondolj csak bele,hogy akinek étel allergiája van,az többnyire tej érzékeny, fruktóz érzékeny... sorolhatnám, a természet addta ételekre allergiás és nem a legyártott élelmiszerekre sajnos. Tehén tejet azért adnák,mert már lehet,az orvos szerint,mellesleg ha tejet nem adsz, gondolom valamelyik tápszert gyártó cég por állagú nyavajáját, amit ha elolvasol tejalapú,csak sokkal drágább és ugyan azt adod,plusz egy kis tartósítószert.Felvágott pedig nem az össze darált párizsi,amibe ki tudja mi van és mi nincs, hanem egy üstölt sonka,mondjuk.Nincs olyan tápszer,amibe ne lenne legalább annyi tartósítószer,mint egy májkrémbe,csak nem írják rá. Gondolj csak bele, hogy egy üveges bébiétel hónapokig eláll a polcon,illetve a baba pudingok is hűtés nélkül vannak a polcon a drogériákban. Átverés az egész bébiétel piac is és lelki furdalást csinálnak az anyákban ,ha nem azt adod nekik,hanem mondjuk a sima tejet.Mert nekem is van,de ebben a világban már egy levegővétel sem egészséges.
2010. nov. 16. 16:34
szia! szerintem nem jó ötlet májkrémet adni egy 11 hós babának. az én védőnőm szerint ráér a gyereknek 2 éves kora után felvágottakat adni! gondold el mi minden van egy felvágotban,vagy májkrémben!! sőt én majd tejet is csak 2 éves kora után adok majd a kisfiamnak!
2010. nov. 15. 17:00
Köszönöm a válaszokat!
2010. nov. 15. 14:57
Reggel kakaó, tejcsi.... (mert már nem kell a tápszer egy éves kor után),majd egy- másfél óra múlva gyümölcsöt, vagy joghurtot,esetleg gabonapelyhet adok Nekik. Ebéd az amit mi eszünk,11 hónaposan már nagyon sok mindent megehetnek. Uzsira virsli- májkrémes kenyér,vagy felvágottas kenyér,kis paradicsommal....majd este tejcsi vagy kakaó.
2010. nov. 15. 14:45
Hú neki már nagyon sok mindent adhatsz a gyümölcsöktől a főzelékekig,husi,tejpép stb,stb...
2010. nov. 15. 14:43

11 hónapos


Bocsánat, de ezt elfelejtettem kiírni!!!

2010. nov. 15. 14:19
Mennyi idős babód?
2010. nov. 15. 14:19
Hány hónaposra gondoltál?
2010. nov. 15. 14:08

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni, nálatok mit eszik a baba egy nap? (reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook