Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Aukciós értékeléssel kapcsolatban lenne kérdésem fórum

Aukciós értékeléssel kapcsolatban lenne kérdésem (beszélgetős fórum)

24. kevian (válaszként erre: 22. - Anyuccci)
2010. nov. 15. 15:11
Hát én hívtam is, meg emailt is küldtem neki, hogy szerinte mi lenne a helyes megoldás. Először, csak egy finoman "néz magadba" volt a válasza..
23. Szilvamama (válaszként erre: 17. - Kevian)
2010. nov. 15. 14:55
Adjál neki negatívot, és pont ezt írd le. És tudod: a stílus maga az ember :)
2010. nov. 15. 14:31

Én is jártam hasonlóan a teszen egyszer.A képen egy tök jó Verdás autó volt még a dobozát is lefotózta és az is tök jó volt.2600ft-ért vettem és ami jött helyette....Egy kínai vacak még a doboz is más volt.Ő pozitívval értékelt.Én semlegest adtam és megindokoltam hogy miért.Azért nem negáztam,mert a fiam imádja még ezt is...

De mondom részletesen leírtam hogy mi volt...az meg megjelenik az értékeléseinél.

Nem is reagált rá,tudta hogy vaj van a füle mögött.

21. Zsu-zsanna (válaszként erre: 17. - Kevian)
2010. nov. 15. 14:29

Szia!

Adj negatívot, és részletesen írd le, hogy mi volt a problémád, így látni fogják mások is, és majd óvakodnak Tőle. A Vaterán nem teheted meg, hogy nem értékelsz, mert egy idő után nem fog továbbengedni belépéskor.

20. kevian (válaszként erre: 19. - C95c921ae7)
2010. nov. 15. 14:27
Már akkor hagynom kellett volna az egészet a francba, mikor 3-szor hívtam fel egy hét alatt azért, hogy adja már meg a számlaszámát, meg, hogy kinek a részére utaljak. No és a hab a tortán az volt, mikor az öccse vette fel a telcsijét és kb 10 percig azt hallgattam, hogy a tesója egy mekkora repedt sarkú. Isteni jelek voltak, amire nem figyeltem.
2010. nov. 15. 14:19
Nyugodtan adj negatívot, megérdemli. A te értékelésedet már nem vonhatja vissza, mert azt csak egymással kölcsönösen megegyezve lehet.
18. kevian (válaszként erre: 16. - Leona79)
2010. nov. 15. 14:13
Mert szerinte pont olyan mint a képen...
17. kevian
2010. nov. 15. 14:12

Egyébként egy fp fűnyírót a szegény kis áldozat.

A képen egy szinte tök új játék volt. Mikor megérkezett, azt hittem hanyat vágom magam! Az, hogy csupa mocsok volt, egy dolog. De úgy tűnt, kb két évig érlelhették a napon, mire mindent ilyen tökéletesen kiszívott rajta a nap. A színes golyók a közepén, szinte fehérek lettek, a színes matrica szintúgy. Ütött-kopott vacak. A felét sem adtam volna érte, ha tudom, hogy ilyen. De egyébként Marcell imádja! :)

16. Leona79 (válaszként erre: 15. - Kevian)
2010. nov. 15. 14:10
Mit mondott rá? Miért nem veszi vissza?
15. kevian (válaszként erre: 14. - Leona79)
2010. nov. 15. 14:09
Hjajj, azt tudja, hogy gond van. Kértem vásárolja vissza a vackát. Már több hónapja történt, csak mindig küldi a vatera az emlékeztetőt, hogy nem értékeltem és ilyenkor mindig újra és újra felszívom magam. :(
2010. nov. 15. 14:05
Mit vettél?:) Szerintem tud variálni. A tesz-vesz, meg a vatera egy kaptafa. Vagy ne adj neki semmit! Úgy észre veszi, hogy valami nem stimmelt. Ha meg rákérdez, (úgyis levélben fog), Te elmondod, hogy ez meg ez miatt nem értékelnéd pozitívval, úgyhogy inkább nem értékeltél.
13. kevian (válaszként erre: 11. - Mikebubu)
2010. nov. 15. 14:05

Na ez a lényeg, erre és ebben a formában voltam rá igazán kíváncsi!

Köszönöm szépen lányok a segítséget!!! :D

12. kevian (válaszként erre: 8. - Pgiz)
2010. nov. 15. 14:04
Vacak amit küldött, a képen csili-vili volt. No és még szerinte én vagyok egy hülye k.r.a.
2010. nov. 15. 14:04
A pozitív értékelésen már nem változtathat, de írhat választ a te negatívodra.
2010. nov. 15. 14:03
Természetesen értékelheted negatívra.Ö azért adott pozitívat mert rendesen utaltál,pontos összeget,te természetesen adhatsz negát ha nem azt kaptad amit vásároltál.Te teljesítetted,Ö nem.A vaterán tud reagálni az értékelésedre.
9. kevian (válaszként erre: 7. - Kitta73)
2010. nov. 15. 14:02

Szia! :D


Akkor is negatívot kap mondjuk, ha véleményezhet, ha nem! Átvert, meg akart alázni..megérdemli. Bár játékról van szó, amit a gyerekem imád. Viszont ha tudtam volna, hogy milyen egy leamortizált darab, soha nem veszem meg...

8. pgiz
2010. nov. 15. 14:00

Adj negatívot, de indokolnod kell.(Az árut nem kaptad meg, vagy hibás, nem azt kaptad, amit vettél.)Ha csak késés, akkor nézd meg, hogy benne van-e a szabályos időben,vagy nem a megállapodás szerint küldte.Reagálhat a kritikára.

Írj konkrét problémát, akkor segítek, hogy jogos-e.

2010. nov. 15. 13:59
szerintem írhat róla megjegyzést,vagyis elmondhatja véleményét a te értékelésedről
6. kevian (válaszként erre: 4. - Marcsix)
2010. nov. 15. 13:57
Szia! :D Oké! :))
5. kevian (válaszként erre: 3. - Lili74)
2010. nov. 15. 13:57
Pont a vateráról lenne szó.
4. marcsix (válaszként erre: 2. - Kevian)
2010. nov. 15. 13:57

Szia :D


Nem tudok hozzászólni :)) csak beköszöntem :))

3. Lili74 (válaszként erre: 2. - Kevian)
2010. nov. 15. 13:56
Nekem úgy rémlik, h pl a vaterán tud reagálni a negatívra is. A többin nem tudom.
2010. nov. 15. 13:55

Engem értékeltek, pozitívan. Én még nem értékeltem, de ha megtenném negatívat adnék.

Mi van ilyenkor. Ő tud a negatív értékelésemre reagálni? Vagy ő már leadta a pozitívját és ezzel letudta?

2010. nov. 15. 13:53
Aukciós értékeléssel kapcsolatban lenne egy kérdésem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook