Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet helyreállítani az orrcsepptől tönrement nyálkahártyát? fórum

Mivel lehet helyreállítani az orrcsepptől tönrement nyálkahártyát? (beszélgetős fórum)


2010. nov. 15. 15:30
Euphorbium homeopátiás orrcsepp
2010. nov. 15. 10:23

Fiziológiás sóoldat, orrcsepp formájában.

Vagy most reklámozzák a tengervizes orrspray-t. Aqua Maris a neve - asszem

2010. nov. 15. 09:13
Patikában lehet venni ampullás "bilógia sót". ezt kellene venni és csöpögtetni az orrba. A fiamnak írta ezt a doki, amikor ilyen gondznk volt.
2010. nov. 15. 08:39
Egyszerű orrkenőcs,patikában Kapható(kb. 300 Ft)
4. t.Ili (válaszként erre: 1. - Providence)
2010. nov. 14. 23:48

Próbáltad már,hogy só mélyen bekened a szőlőzsírt?

Nekem ez segített legtöbbet.

2010. nov. 14. 23:01

nekem volt már, h rutascorbint ajánlott az orvos orrnyálkahártya hylrehozatalára (de nekem baleset miatt "robbant szét" az orrnyálkahártyám), illetve neogranormon.

Amúgy, van ismerősöm,. aki szenved ettől, és sztem az a legtutibb, ha nem vizes orrfolyásod van, hanem sűrű, akkor nem orrcseppet használsz napközben, hanem tengervizes orrsprayt, mivel az ki se szárítja a nyálkahártyát, viszont feloldja a trutyit, és könnyebben kifújható lesz. Orrcseppet csak éjszakára ilyenkor, meg reggel, vagy max. naponta 5x, hogy az orrdugulást oldja, gyógyító hatása érvényesüljön, viszont, ne szárítsa ki a nyálkahártyát.

Vagy ha már nagyon muszály gyakrabban használni, akkor gyerekeknek való orrcseppet vegyél!

Vizes orrfolyásnál meg pont az a jó, ha szárít, uhogy ott nyugodtan használd, de azért persze ott is módjával!

2010. nov. 14. 22:30
Sajnos nekem is van néha ez a problémám. Van egy orrcsepp, ami nyálkahártya helyreállítós, narancsos, citrusos kivonattal. Na, az kb 3000huf, és annyit sem ért, mint egy sima orrcsepp. Na attól sem levegőt nem kapsz, sem a nyálkahártyád nem javul. Nem emlékszem sajna a nevére, de ha ilyet ajánlanak, nehogy elfogadd!
2010. nov. 14. 22:26

Évek óta küzdök ezzel a problémával.Gyakran kiszárad az orrnyálkahártyám, illatokat-szagokat is nagyon rosszul érzem.

Küzd valaki hasonló problémával?Esetleg nincs valakinek valami hasznos tanácsa a kezelésére?

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook