Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Léteznek energiavámpírok? Mit kell tudni róluk? Mik a tapasztalatok? fórum

Léteznek energiavámpírok? Mit kell tudni róluk? Mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Energiavámpírok... Te is ismersz ilyen embereket?

2010. nov. 13. 22:22

Az ismeretségi körömben van egy személy, aki olyan, mintha 'elszívná' a mentális, pszichikai (vagy hogy nevezzem) energiámat. Mindegy, hogy személyesen találkozunk, vagy csak pl. MSN-en, vagy telefonon beszélünk, mindig nagyon fáradtan érzem magam a vele való beszélgetést követően.


Az elmúlt napokban kerültem a vele való személyes kapcsolatot, illetve egy nap sikerült teljesen kiiktatnom (vagyis MSN-en se beszéltünk).


A tapasztalatom: amikor bármilyen formában beszéltünk, nagyon lefárasztott, fáradt voltam, viszont aznap, amikor egyáltalán nem beszéltünk semmilyen formában, egyáltalán nem voltam lefáradva, úgy éreztem, hogy sokkal több az energiám, jobb kedvű voltam.


Tényleg lehetnek emberek ilyen hatással? Pszichológiai szempontból mi ez a tapasztalat, jelenség? Mi a pszichológiai alapja ennek?


Megtehetem azt, hogy szó nélkül megszakítom az ilyen személlyel a kapcsolatot (amennyiben nem köt össze a suli, stb.), hogy "védjem" magam az energia elszívásától?


A probléma az, hogy bár két napig távoltartottam magam ettől a személytől, valami miatt én magam is igényeltem a kapcsolattartást vele. Viszont alig beszéltünk pár percet, már legszívesebben menekültem volna, ugyanis kifacsartnak éreztem magam.


Mit tegyek ilyen esetben?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook