Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyermekfotó másképp … fórum

Gyermekfotó másképp … (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyermekfotó másképp …

23. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 22. - Livcsi1028)
2011. jan. 31. 22:35
Azért nem kizárólag a műtermi körülmények határozzák meg a képek árát...
2011. jan. 31. 19:11

Imádom a gyerekfotókat és a mióta nekem is vannak gyerekeim én is lelkesen fotózom őket. Egy ideje pedig másokét is, mert sokaknak tetszett, amiket csináltam. Persze én lényegesen olcsóbban....

De tény, hogy nem műteremben csinálom őket. A természetes fénnyel való fotózás híve vagyok.


[link]

21. Annamari80 (válaszként erre: 20. - A25519fea2)
2010. nov. 21. 21:44
igen, ezzel abszolút egyetértek! :)
2010. nov. 20. 17:03
tényleg nem olcsó, megnéztem az árakat, de ahhoz képest meg igen, mennyi hülyeséget tudnak venni az emberek ami múlandó, ez pedig örök emlék marad egy életen át.
2010. nov. 20. 17:00
szerencsés vagyok ilyen tekintetben, párom fotós, és van egy kis műterme is :)
2010. nov. 19. 18:07

Évekkel ezelőtt voltam műtermi fotózáson, csak úgy... megleptem magam.

Tényleg meglepődtem, soha olyan jó fotók nem készültek rólam, sem korábban, sem azóta.

Szerintem ég és föld, ha egy profi, vagy ha egy -akármilyen tehetséges- amatőr csinál képet.

Gyerekekről meg pláne nehezebb - gondolom. Megnéztem a képeket az oldalon és csodálatosak. Ehhez érteni kell.

17. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 16. - 10ee523fed)
2010. nov. 16. 21:42
Igen. Ez teljesen egyéni.
2010. nov. 16. 21:34
Ti tudjátok, kinek mit ér meg. Én ennyi pénzt biztos nem erre szánnék...
15. Annamari80 (válaszként erre: 11. - 10ee523fed)
2010. nov. 16. 17:56

Önmagában egy program kevés. Csak jó alapanyaggal lehet dolgozni. Tehát, majdnem tökéletes fotókra van szükség, a képszerkesztő programmal már csak az utómunkálatokat kell elvégezni. Sőt, önmagában az is kevés, ha valakinek profi gépe van, de mondjuk nem ért hozzá. Ilyenkor jó egy fotós.

Én nagyszerűnek tartom, hogy ma már nem kell "messzire" menni ahhoz, hogy a babánkról, gyermekünkről ilyen kiváló minőségű képek készüljenek. Évekkel ezelőtt ilyet csak az Anne Geddes albumokat lapozgatva lehetett látni.

Az ára valóban "húzós", de szerintem egyszer belefér. Persze nem létszükséglet egy ilyen fotósorozat, de szerintem évek múlva jó visszanézni az ilyen képekre.

Ha pár év múlva lesz kistesó, akkor én tuti megkeresem Juditot! ;-)

14. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 11. - 10ee523fed)
2010. nov. 16. 15:16
Azért ez nincs teljesen így. Egy átlagos felhasználó, aki csak hébe-hóba készít fotót családi eseményekkor, az nem fog tudni ilyen képeket készíteni, főleg nem shareware programokkal.
13. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 10. - Adamjuditfoto)
2010. nov. 16. 15:11

Igazad van, tényleg elfelejtettem, hogy még van dolgod a fotók elkészítésével is.


Ne érts félre, nem mondtam, hogy bármi bajom is van vele! (Főleg, mert a képeid szépek:)) Lehetne ez akár 50 ezer is és még meg sem kell indokolni. Nyilván a kereslet kínálat határozza meg az árakat.


Azon gondolkoztál, hogy olyan 10 ezer körül mit tudnál kínálni? Vagy az már az a szint, amivel neked a vállalkozás szempontjából nem érdemes foglalkozni?



Azon gondol

12. Annamari80 (válaszként erre: 1. - Adamjuditfoto)
2010. nov. 15. 20:38

Nagyon szépek a fotók, tiszta Anne Geddes hangulata van. Gratulálok, szuper fotós vagy! :)

Hát, az árak valóban kicsit "húzósak", főleg egy vidékinek, akinek az utazást is meg kell oldania.


Én azért nem panaszkodom, mert kicsit konyítok a Photoshophoz, és valamilyen szinten elsajátítottam a scrapbook technikát is, így fotó albumunk egész mutatós...:)


Gratulálok!

2010. nov. 15. 19:49
Szerintem erre meg az interneten is kiváló programok vannak, nem kell kidobni egy valag pénzt, ezt egy kisbabás szülő értelmesebb dolgokra is tudja költeni.
10. adamjuditfoto (válaszként erre: 9. - ArnoldSchwarzenegger)
2010. nov. 15. 17:20

Kedves ArnoldSchwarzenegger!


A huszas nem egy óráért jár.

Ahhoz hogy ilyen minőségű képeket tudjak adni, ugyanennyi időt töltök az utómunkával is. Ezenkívül megveszem a kellékeket, és mindent amivel elő tudom állítani a digitális és papírképeket képeket, a többi költségről nem beszélve.


De természetesen el fogadom hogy van akinek ez drága és én sajnálom a legjobban hogy nem tudok minden igénynek megfelelni. :)

9. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 8. - Venezuela)
2010. nov. 14. 16:53

Egy huszas egy órás fotózásért, persze egy tucat képet ki is választhatsz.


Lehet, hogy kellene egy "ECO" csomag is. Mondjuk 10 ezer forintért, ami ajándéknak már többek számára szóbajöhet esetleg.

2010. nov. 14. 12:10
Akkor nem is bánom,hogy nem nyitotta meg az oldalt.........inkább bele sem gondolok az árába...:(
2010. nov. 14. 00:04
Azért ezek az árak nagyon húzósak...
2010. nov. 13. 21:14

Megnéztem az árat, hát tényleg luxus. :(( Kár, pedig annyira jó képeket lehetne...

Talán egyszer ez is megfizethető lesz. Sajnos minden babás dolog drága. :((

2010. nov. 13. 20:06
Valóban szépek, de nagyon drága. Mi is hasonlókat készítettünk digitálissal, itthon. Jó párat ki is nyomtattunk, sőt CD-re is ki van írva, és sokkal több darab kép, de szerintem még egy ezresbe se volt benne...
4. bettike2007 (válaszként erre: 3. - 5f6073c825)
2010. nov. 13. 19:50
igen ezzel én is így vagyok,tényleg jók,de drága,digitálissal nagyon jó képeket csinálok...
2010. nov. 13. 18:49

Nekem sajnos ez megfizethetetlen, ez az elitnek való megint csak :(( Akikből egyre több van, úgyhogy biztos megy az üzlet.


A képek viszot tényleg nagyon szépek!

2010. nov. 13. 14:04

Szia!Sajnanekem nem töltötte be az oldalt!

Az lenne a kérdésem,hogy hely ügyileg merre vagy??

2010. nov. 13. 10:08
Karácsony közeledtével szép és különleges ajándék lehet néhány szép fotó.
Sok kérdés felmerül egy ilyen fotózással kapcsolatban, a következőkben néhány hasznos információval segítünk, ha szeretnél kreatív, spontán felvételeket magadról vagy gyermekedről.

Ugrás a teljes írásra: Gyermekfotó másképp …

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook