Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Terhesgondozás majd szülés Szolnokon fórum

Terhesgondozás majd szülés Szolnokon (beszélgetős fórum)


22. Zsanett09 (válaszként erre: 21. - F3454b066e)
2011. márc. 29. 08:52
Én sajnos nem ismerem őket.
2011. márc. 29. 01:40

Emődi sándorról vélemények?


vagy erdődi zoltánról?

20. mgagi (válaszként erre: 19. - Zsanett09)
2011. márc. 18. 12:46
Biztos nehéz lesz, de a vége jó lesz:)))
19. Zsanett09 (válaszként erre: 18. - Mgagi)
2011. márc. 18. 12:44
Köszönöm szépen, már izgulok is nagyon, első szülés! Remélem minden rendben lesz, és kibírom a fájdalmakat, amiket mindenki ígér, hogy lesz majd! Csak pozitívan állok elé, és várom a végeredményt! :) Kellemes hétvégét kívánok! Zsanett
18. mgagi (válaszként erre: 17. - Zsanett09)
2011. márc. 18. 12:25
akkor boldog babavárást és jó babázást, ha már itt az idő!
17. Zsanett09 (válaszként erre: 16. - Mgagi)
2011. márc. 18. 12:01
Értem, akkor itt is olyan, mint bárhol máshol. :) Készítek neki ezt-azt, már össze kellett raknom a pakkot, mert a Dr. úr szerint max 2 hetem van. Kissé már nyílik a méhszáj, és súlyra is múlt héten voltunk 3 kilósak! :) Szóval, Dani baba bármikor csengethet, hogy szeretne már kibújni. :)
16. mgagi (válaszként erre: 15. - Zsanett09)
2011. márc. 18. 11:58

Nem kell ruhát bevinni, csak ha szeretnél. Azért ha úgy gondolod készíthetsz be a babának is ruhát, mert van olyan időszak is amikor olyan sok baba születik, hogy nincs elég babaruha:)

Vannak aranyos nővérkék, de vannak akadékoskodók is. Szóval vegyes :S

Szerintem minden rendben lesz. Jó kezekben leszel.

15. Zsanett09 (válaszként erre: 14. - Mgagi)
2011. márc. 18. 11:52
Ez jó hír, a rendeléseken velem is mindig nagyon rendes. Jó volna tudni a tarifáját is, de majd kiderítem, vagy rákérdezek nála. Az a ciki, hogy már elvállalt, de pénzről szó sem esett. És a kórház milyen volt? Nekem még csak most fogják majd megmutatni a szülészetet. Elégedett voltál? Babának kell vinni be cuccot, a benti ellátás idejére? A környezet barátságos? Köszi a választ! :)
14. mgagi (válaszként erre: 13. - Zsanett09)
2011. márc. 18. 10:28

Szia!

Én ismerem, de nem nála szültem. Ő vett fel anno az osztályra amikor be kellett feküdnöm. Aztán a császárnál ő is bent volt, sőt a szülés után is bejött meglátogatni. Szóval ahhoz képest, hogy nem nála szültem nagyon rendes doki volt, pedig nem kapott pénzt.

2011. márc. 18. 09:45

Sziasztok!

36 hetes kismama vagyok és szolnokon fogok szülni a hetényiben Dr. Mosonyi Attilánál. Van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban? Bármilyen információt szivesen veszek. :) Köszi

2011. márc. 7. 23:38

sziasztok!!!!!!!!!!


szeretném kérdezni,hogy mit ajánlotok?

voltak nekem sok dokijaim szolnokon nem voltam megelégedve velük. nem hogy nem tudtak semmit, a meddőség kezeléssével hanem le is beszéltek a meddőségi központokról illetve félre kezeltek. nem az volt a bajom amire ők "tippeltek"


érdemes -e szülésnél fogadni dokit? vagy inkább szülésznőt érdemes? és kit ajánlotok?

nekünk inszeminációnk lesz most áprilisban , és pozitivan állunk neki úgy hogy sikerülni fog. sikerülnie kell.

és jó doki után kutakodok.

most úgy gondolomhogy magát hogy ki vezeti le a szülést nekem mindegy inkább a szülésnél szülésznőt szeretnék, mivel az fogja a kezem illetve jobban figyel a babára-,és meg szeretném kérdni hogy ha fürdeti a férjemet is vigye:)


viszont ha lesznek ultrahangok akkor hogy a férjem is látja így jobb lenne fogadott doki.

mit gondoltok?


viszont úgy megharagudtam a dokikra hiába volt szolnkon fogadott hogy pézt is sajnálok nekik adni.

11. jenny79 (válaszként erre: 10. - Mgagi)
2010. nov. 14. 16:31
Köszönöm az info -kat. Az első terhességem, (sokat váratott magára a baba) és figyelmes,alapos dokit szeretnék. Szerintem felkeresem majd Zoboki dr.-t, sok jót hallottam róla.
10. mgagi
2010. nov. 14. 14:16

Én Dinyáról hallottam rosszat is.

Most az egyik ismerősöm Zobokihoz jár, és állítólag nagyon figyelmes vele.

Szerintem is rendes, de nem ismerem annyira.

Jenny!

Sok sikert az orvos választáshoz.

9. mgagi (válaszként erre: 6. - Revesz.reka)
2010. nov. 14. 14:11
Anyukámtól én is azt hallottam, hogy Svéd egy részeg doki aki nem figyel a betegeire. De Szerintem aki normálisan beszél vele azzal ő is normális. Akár fizet akár nem.
2010. nov. 13. 21:53

Szia!

Én júniusban szültem dr.Dinya Tibornál. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Kedves nyugodt, és nagyon türelmes.

2010. nov. 13. 15:57
A Svédről hallottam sok jót, de rosszat is. A barátnőm nála szülte az első gyermekét, nem figyelt rá rendesen, nem császározta meg és a babát a születése után újra kellett éleszteni.
2010. nov. 13. 15:52

mgagi!

nem akartam bántani Svédet, az én babám koraszülött volt, és volt egy ladányi csaj, akivel találkoztunk a korán, neki volt az orvosa Svéd A., vele volt nagyon köcsög. Rá pl. rá se nézett. Örülök hogy veled rendes volt, ezek szerint a csajjal volt valami problémája (pedig fizetett is neki).

2010. nov. 13. 15:44
Zobokiról én is sok jót hallottam. Nem igazán szeretnék dokit fogadni én sem. A terhesség alatt viszont szeretnék egy olyan dokit, aki odafigyel, hogy minden rendben van-e.
2010. nov. 13. 15:21

Szia!

Én az elsőt Svédnél szültem. Kellemesen csalódtam benne, mert császáros voltam, és műtét után is bejött meglátogatni amíg bent voltam a kórházba. A 6 hetes kontrollra is visszvárt.

A 2. babámat 2 hónapja szültem Zobokinál.Ő is rendes volt. A varratomat gyorsan kiszedte.

Tornyi is bent volt a műtétnél. De ő nem látogatott meg.Ő VOLT A TERHESGONDOZÓS ORVOSOM.

Egyiket sem fogadtam meg.

2010. nov. 13. 10:52

én nem fogadtam orvost, végül Dr. Zoboki Zsoltnál szültem, pont ő volt ügyeletben. Csak jót tudok mondani róla, nagyon rendes volt végig.


Az egyébként biztos, hogy a szülésznő csinál mindent, a doki csak vágott meg varrt, meg nyomta a hasam ezzel segitve a gyereket.


de nagyon meg voltam elégedve vele, főleg hogy szolnokon ő varr egyedül olyan technikával, hogy nem kell szedni a varratot. ezt megusztam:)

ugy hallottam egyébként hogy 50körül szokott kapni. és aki nála szült csak dicséri.


amugy szerintem fölösleges orvost fogadni, semmivel sem bántak különbül azzal akinek volt orvosa, mint velem, akinek nem volt. szülésznőt megérné, de azt meg nem lehet csak orvossal együtt.


ha elfogadod a tanácsot: Dr. Svéd Attilát ne válaszd. állitolag iszik, és volt akinek 2hét után szedte ki a varratot.

Dr. Tóth Zoltán elvileg a legjobb ultrahangos a megyében, van neki a magánrendelőjén 4d. őt nagyon dicsérik. én nem akartam hozzá menni, mert buliztunk együtt párszor, aztán ugy éreztem gáz lenne. amugy mondom, őt is dicsérik.

2010. nov. 13. 07:00

Te jogod eldönteni kihez szeretnél menni kérdezzél meg egy olyan hölgyet, aki már járt a jóhírű szakorvosnál és arról mi a tapasztalata.

Szívélyes üdv.Ágnes

2010. nov. 13. 00:02
A terhesség legelején járok. "Normális" szülész-nőgyógyász dokit keresek Szolnokon. Kit javasoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook