Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tud valaki Üllőn olyan női konditermet, ami nem túl dága és jó? fórum

Tud valaki Üllőn olyan női konditermet, ami nem túl dága és jó? (tudásbázis kérdés)

2015. márc. 3. 09:50
7. Obsidian66 (válaszként erre: 4. - Chriszta)
2011. dec. 30. 01:33

Tudom, hogy régi ez a téma, de még most is időszerű.


Nekem is ez a problémám, hogy Üllőn dolgozom, Monor közelében lakom, de nincs egy olyan terem a környéken, ahova menni tudnék a kolléganőmmel edzeni. Ami van, az is 8-kor nyit. Mi pedig állandó éjszakai 12 órában melózunk, reggelenként legalább 1 órát várni kéne csak a nyitásra. Az edzésidőt már nem is számolom. Alvásra pedig alig maradna idő. Úgyhogy ha valaki tud olyan termet ami a közelben van és legalább 7-kor nyit reggel, azt nagyon megköszönném:)

6. Chriszta (válaszként erre: 5. - Hungarita)
2010. nov. 14. 20:22
Írtam !:)
2010. nov. 14. 16:29

Mindig is csak nőibe jártam, nem szeretem, ha fiuk néznek miközben edzek :D Nem tudom miért...

Egyébként köszi az infót, megírnád nekem priviben, hogy mennyi nálatok a havi bérlet, vagy ha van valami akció akkor azt is.. Köszi!

2010. nov. 13. 19:23

hmmmm ...a monorit én és a párom üzemeltetjük .Úgy hogy van némi infóm a környező termekről(ami nem nagyon van).Üllőn én úgy tudom hogy van valami alap felszereltségű régi géppékél.Ez sem csak női (vegyes).Nagyon sokan járnak éppen ezért hozzánk üllőről így is még ha utazni kell mert nincsenek azzal megelégedve..Ezek az infóim vannak.

Meg kérdezhetem mért ragaszkodsz a "csak nőihez?"

2010. nov. 13. 10:00

Köszi a választ, megnézem, bár nekem női kellene..

Egészen biztos, hogy nincs Üllőn kondi, vagy csak nincs hírdetve? Olyan jó lenne... Nincs kedvem vonatozni vagy buszozni emiatt :(

2. Chriszta (válaszként erre: 1. - Hungarita)
2010. nov. 12. 23:24

Szia!

Üllőn nincs ,sőt még a közelben sincs kimondottan női.Viszont Monoron van egy jól felszerelt vegyes terem.Ha délelőtt tudsz jönni akkor nincsenek sokan és kedvezményes ekkor a napi illetve a bérlet ár.

[link]

[link]

2010. nov. 12. 22:43
Ha valaki ismer Üllőn olyan női konditermet, ami nem túl dága és jó, írjon! :) Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook