Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 4 hete szakítottunk. Lenne esély békülésre? fórum

4 hete szakítottunk. Lenne esély békülésre? (beszélgetős fórum)


2016. febr. 29. 05:44
ha szakitottatok az azert volt,mert nem voltatok boldogok s igy nincs is ertelme a bekulesnek!
12. 67d75b6c5b (válaszként erre: 4. - Micimaci87)
2016. jan. 23. 11:59
Ezek a legények... :)
11. micimaci87 (válaszként erre: 10. - Brough Superior)
2016. jan. 23. 10:27
Most olvasom, amit írtál, nem békültünk ki, de már nem emlékszem, hogy pontosan mi történt...6 év után és sok-sok tapasztalattal a tarsolyban, ugyanezt ajánlanám én is másnak.:D:D:D
10. Brough Superior (válaszként erre: 1. - Micimaci87)
2013. dec. 21. 00:43
Ne legyél szük látókörü a leírtakból ha ki is békülnétek akkor is csak te akarnád és ő meg ugy van vele ha békülsz jó ha nem ugy is jó .. nem szeret ő már téged.. És te meg ne csak őt lásd vannak még bőven jelentkezők akik valószinüleg sokkal jobbak. Ami egyszer vége lett azt megint ujrakzedni nem a legjobb dolog csak az időt huzzátok vele. Ahol egy ajtó bezárul kinyilik egy másik és te vissza akarsz menni ugyan abba a szobába mert félsz az ismertelentől.. ha szeretne akkor virággal , bombonnal , kedves szavakkal , csipkés tangabugyival lepne meg :D De asszem ez nem igy van ! És a szerelem nem fog ujra éledni ebben az esetben ! És ne szomorkodj ! :)
9. ina87 (válaszként erre: 1. - Micimaci87)
2013. dec. 20. 23:20
Te szakitottál vele,igy ha hiányoznál is neki nemfogja feléd kimutatni,ha ténleg ugy érzed h valoban ő kell neked hát akk te kezdeményezd a beszélgetést és mond el neki összintén mit érzel iránta.
2010. nov. 13. 07:03
a kérdés azoknak szól, akik már voltak ilyen cipőben...lett még normális kapcsolat belőle? helyre tud állni még egy kapcsolat miután összeomlott??mert ahogy én érzem talán ő lépne...de én azon gondolkodom, h adjam be a derekam, megéri-e vagy inkább lépjek tovább még ha nehéz is!?
7. Marjann (válaszként erre: 5. - Micimaci87)
2010. nov. 12. 22:13

Ha akarsz tőle valamit, akkor lépj. Ha nem, akkor ne foglalkozz vele.

Mi ezen a kérdés?

6. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Micimaci87)
2010. nov. 12. 21:13
Azt amit érzel. Ezt mi nem tudjuk megmondani.
2010. nov. 12. 21:13
mert én semmiképp nem fogok lépni!!!!!
2010. nov. 12. 21:12
én szakítottam..és nem is lépnék, viszont sajnos minden héten kell lássuk egymást, kóruson, s ez eléggé felkavaró...nagyon zavarban van a legény, s ez nagyon látszik, a barátnőm mondta, h már nem egyszer mondott hirtelen valamit, ami rám volt érvényes, a hi5on nála még mindig együtt vagyunk, s telében is ott vannak a képeim...a kérdés azért tevődik fel így mert holnap megyek bulizni, s állítólag ő is ott lesz, s gondolkodom, h mit tegyek, ha lépne esetleg....
2010. nov. 12. 20:59

Te szakítottál, ő nem akart?

Ha nem fáj neked, és neki sem annyira, akkor üljetek le beszélgetni...bármi lehet szerintem.

2. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Micimaci87)
2010. nov. 12. 20:57
Ha a kibékülést te erőlteted akkor ő semmiben sem fog megváltozni. Csak te akarsz békülni?
2010. nov. 12. 20:56
Majdnem két év után egyszerűen másként kezdett viselkedni...a nyár az eltelt, de most már egy hónapja, h azt mondtam neki, h legyen vége. Én ezt akartam, de most annyira hiányzik. Azt nem bánom, h azt mondtam, h legyen vége, mert már elment bulizni titokban, meg nem hívott telefonon, hazament az esküvőről, mert állítólag beteg volt, de szerintetek ha kibékülnénk lenne esély a boldog jövőre, létezik, hogy rájött volna több mindenre, ameddig egyedül volt?...kérlek főleg azok válaszoljatok, akik már voltatok ebben a hajóban, mert aki nem volt az nem igazán tudja elképzelni, h milyen érzés vagy milyen ez a helyzet....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook