Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Karácsonyra olcsóbbak vagy drágábbak lesznek a Vodafone-nál az előfizetéses készülékek? fórum

Karácsonyra olcsóbbak vagy drágábbak lesznek a Vodafone-nál az előfizetéses készülékek? (tudásbázis kérdés)


9. Sylvia81 (válaszként erre: 8. - Ac7e7ad779)
2010. nov. 12. 14:20
Vagy elfogy. :(
8. ac7e7ad779 (válaszként erre: 7. - Sylvia81)
2010. nov. 12. 14:11
Köszi, akkor várok még, bár eléggé közkedvelt típust szemeltem ki lehet ez lesz a "vesztem" (Nokia C5) és ez feljebb megy majd.
7. Sylvia81 (válaszként erre: 6. - Ac7e7ad779)
2010. nov. 12. 14:09

:)

Értelek.

Az a gáz, hogy az árképzést a mezei eladók nem ismerik, a felsővezetés meg épp eléggé félti a kis seggét, no meg a fizuját ahhoz, hogy bármi ilyesmit kiszivárogtasson. Simán kirúgnák érte őket. :)

A trend elvileg az, amit én leírtam, mert így is logikus, bár lehet, hogy egyes típusoknál van eltérés.

6. ac7e7ad779 (válaszként erre: 5. - Sylvia81)
2010. nov. 12. 13:56
Én meglévő telefonra pályázok, tavaly meg a férjem nézett ki egyet, és meg akartuk várni a karácsonyi akciót, hogy "na majd akkor olcsóbb lesz" erre felfelé ment az ára. Most nem akarok így járni, azért tettem fel a kérdést, hátha van itt olyan, aki ott dolgozik és tudja mi a trend évek óta, vagy esetleg rendelkezik valami bennfentes infóval.
2010. nov. 12. 13:38

A meglevő, tehá már ajánlatban levő telók árai lefelé mennek, mert december elejére hozzák ki az új telefonokat. És utóbbiak értelemszerűen drágábbak, mert újdonság. Ezeket jan-febr. környékén érdemesebb megvenni.

Már akciós telefon árát hülye lenne felfelé vinni, mert az évvégi nagy hajrában tuja az előfizetői számot is jelentősen növelni. Ha drágít, a nép megy a másik 2höz. Magyon éles a verseny.

Régebbi típusoknál viszont ugye kérdéses, mennyi van még belőle?

2010. nov. 12. 13:24
de sok karácsonyi akció is van (új készülékekkel, hogy ne tudd összehasonlítani az árat), viszont ezek általában utólag már nem tűnnek olyan kedvezőnek :)
2010. nov. 12. 13:23
legtöbbször árat emelnek karácsony előtt , hisz úgyis megveszed
2010. nov. 12. 13:18
Mindjárt belenézek az üveggömbömbe és megnézem ;)
2010. nov. 12. 13:14
Karácsonyra olcsóbbak vagy drágábbak lesznek a vodafone-nál az előfizetéses készülékek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook