Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Rosszul és keveset alvó csecsemők anyukái gyertek beszélgessünk fórum

Rosszul és keveset alvó csecsemők anyukái gyertek beszélgessünk (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Nemalvós vagy rosszul alvó babák anyukái, segítsetek!

2010. nov. 11. 16:10

Kisfiam 2,5 honapos és borzaszto rossz alvo. Nappal örülök, ha 3 orát alszik összesen, ezt is van mikor 20-30 percekre lebontva. Az éjszakák is borzasztoak. Az elözö éjszakánk pl: 20-0.30ig alvás, evés, szépen visszaaludt magátol az ágyában 1kor. 2.30kor már fenn volt, 3.30ig simogattam a kiségyban majd 4.00ig dajkáltam majd fél5ig aludt, aztán evés, és azota most délután aludt egy orát 2-3ig.

A kettövel ezelötti éjszakán 2.30tol reggelig csak sirt.

Azt hittem, hogy majd idövel javulnak az éjszakák, de szinte mondhatom, hogy egyre rosszabb. Sok helyröl hallom, hogy az ö picije 8-12 orákat alszik éjszaka folyamatosan...

Sajnos egyre nehezebben viselem, egyre fáradtabb, kimerültebb vagyok.

Ti mit hogy csináltok? Hogy lehet kibirni?

Nappalok egyébként nagyon jol telnek, egyfolytáan csak mosolyog a babám. Csak nem értem, hogy én már szinte kuszok mászok a fáradtságtol, és ö hogy birja alvás nélkül?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook