Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 8 hós kisfiamnak most tört át a 4. és 5. fogacskája, a napirendünk teljesen felborult és alig eszik, mit tehetek? fórum

8 hós kisfiamnak most tört át a 4. és 5. fogacskája, a napirendünk teljesen felborult és alig eszik, mit tehetek? (tudásbázis kérdés)


2010. nov. 11. 13:13
szegénykémnek folyt ki a vér a kis száján este mikor áttőrte úgy sajnáltam reggel vettem észre hogy a bal metsző foga melletti fogacskája is át bökte és a másik oldalon is már nagyon fehéredik...
2010. nov. 11. 13:08
Panadol baby!Nekunk semmi nem valt be meg a kup se!Csak a Panadollal tudott aludni!
2010. nov. 11. 12:53
Ja: nekünk még a Dologélt javasolták, de sem ez, sem a másik nem jött be.
2010. nov. 11. 12:52

A kislányom majd minden fogával így volt. Most jönnek a hátsó őrlők, és mondja is hogy fáj neki, kicsit a hője is magasabb, gyakrabban van kaka. És ő is több tejet kér (tehéntejet vagy junior italt kap, mikor melyikhez van kedve).

Én Chamomilla Vulgaris 15 CH-t adok neki, főként délután-este. Most már el tudja szopogatni, de amíg kisebb volt, teáskanál vízben hagytam feloldódni, és lassan, cseppenként megitta. Neki ez használt.

2010. nov. 11. 12:34
A mi orvosunk szerint ez természetes jelenség, az a lényeg, hogy folyadékot igyon, sokat. Ha kibújnak a fogacskái akkor visszaáll minden a régi kerékvágásba.
2010. nov. 11. 11:59
ő a második kisfiam de ilyen sztrájkot a nagyobbik nem csinált...dentinoxot és nurofen szirupot adok neki,de valaki mondta hogy létezik egy jobb gél de azt csak receptre lehet,tudja valaki a nevét?
2010. nov. 11. 11:52

Pár nap alatt elmúlik ez az állapot....

Addig adj neki tápi, esetleg pépes kajákat, gyümiket.

Természetes reakció, hiszen fáj az ínye!


Nekünk nagyon bevált a homeós kúp :)

2010. nov. 11. 11:52
Nálunk is felborul a napirend,megváltozik az étvágy,a közérzet ilyen nagy események alatt:)Ne aggódj,elmúlik.Az a lényeg,hogy eszik.
2010. nov. 11. 11:51
volt így valaki mert már olyan szépen evett csak reggel és este ivott tápszert most meg egy nap akár négyszer is ...
2010. nov. 11. 11:50
8 hós kisfiamnak most tőrt át a 4.és5.fogacskája a napirendünk teljesen felborult és a tápszeren kívűl szinte semmit nem eszik:-(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook