Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mikor mondjam meg neki, hogy elváltam? fórum

Mikor mondjam meg neki, hogy elváltam? (beszélgetős fórum)


12. zretyi
2010. nov. 11. 18:36

Köszi mindenkinek azt hiszem le is zárhatjuk a kérdést. Megerősítettetek hogy jó az amit csinálok és ez jó érzés!

Mindenkinek szép estét!

11. 40163fd81d (válaszként erre: 10. - 40163fd81d)
2010. nov. 11. 12:30
hány***
10. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. nov. 11. 12:29

Nem értem igazán ,mi is a probléma?:))

Egyrészt te nem hazudtál a kislányaidnak,egyszerűen nem mondtál el nekik dolgokat,amik nem is rájuk tartoznak,semmi közük hozzá.

Már megbocsásson anyád,no meg az észjárása??!!

Talán minden házasság és gyerek után,anyának apának be kellene számolnia az összes párkapcsolatáról,abból az időből amikor még a kicsi nem is létezett?:))

Ez vicces!:)


Én megkérdezném anyámtól,hágy pasija volt,amíg én nem voltam....:))

9. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. nov. 11. 12:20

Édesanyádnak ebbe nem kellene beszólnia... mintha arra gyúrna, hogy ez fájjon a kislányodnak. És akkor mi van? Volt egy férjed, elváltál. Senkinek nincs joga bármilyen megjegyzést tenni a több évvel ezelőtt történtekre. Az anyuka meg a saját esküvői képeit mutogassa, ne a másét. Ő a te életed része volt, nem a kislányodé...

Szóval egy kicsit helyre kellene tenni... Néha én is megmondom a véleményemet - hát nem szokott nagyon tetszeni neki, de ne legyen az ember "bólogatójános".

2010. nov. 11. 12:03
Szerintem bármikor. Ne várj vele, egyszer úgyis kiderül és addig is csak őrlődsz. Lehet hogy lesz egy kis dráma, meg sértődés, de minden ilyen helyzetben van, szerintem ez normális. Beszélgessetek sokat.
2010. nov. 11. 11:55
Egy hét éves gyerek már nem kicsi,hogy ezt ne tudná feldolgozni,hiszen amúgy nem is érinti ez a kérdés...csak bátran mondd el neki,nincs ezen mit szégyellni,titkolni...
6. vviki2 (válaszként erre: 4. - -magnólia-)
2010. nov. 11. 11:51
Szerintem sem kellene ezt felfújni...
5. Szeszipuszi (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. nov. 11. 11:48

Meséld el neki, - szerintem - hogy fiatal voltál, és azt hitted, hogy szerelmes, de csalódtál...

Mondd el, hogy most már úgy érzed, hogy így lett jó minden, mert így találkozhattál az ő apukájával és így megszülethetett ő is, meg a testvérkéje is. Ha ezután hagyod, hogy kérdezzen és őszintén válaszolsz is neki, nem hiszem, hogy haragudna vagy meggyűlölne.

4. -magnólia- (válaszként erre: 1. - Zretyi)
2010. nov. 11. 11:48
Ne haragudj, de nem értem mi a probléma? Ez nem valami komoly dolog, amit titkolni kéne vagy bármi ilyesmi. Megjegyezhetted volna teljesen mellékesen a lányodnak, hogy voltál már férjnél és kész. Nem gyilkosságról van szó, csak egy esküvőről. Az meg, hogy meg fog gyűlölni... Hát van fantáziája anyukádnak... A házasságok fele válással végződik. Lassan az szégyelli magát, aki legalább egyszer nem vált el. Na jó, ez rossz vicc, de ez van. Nem kell ezt felfújni. És én biztos nem ülnék le beszélni erről, mert abból egyből az jön le, hogy ez valami nagyon komoly dolog. Teljesen mellékesen jegyezném meg egy adandó alkalommal.
2010. nov. 11. 11:46
Inkább tőled tudja meg, mint mástól. Itt a hétvége, menjetek el kirándulni és mond el neki.
2010. nov. 11. 11:45
Kár volt hazudni, biztos nem csinált volna belőle drámát. De szerintem most sincs késő beszélni róla.
2010. nov. 11. 11:43

Az lenne a kérdésem hogy mikor mondjam meg 7 éves kislányomnak hogy voltam férjnél?

A helyzet a következő: volt egy kapcsolatom amiből esküvő lett majd három év múlva válás (gyerekünk nem született).Ezután ismerkedtem meg mostani párommal és született két kislányunk. Csak sajnos van egy nagyon problémás nagymama az anyám aki állandóan azzal idegesít hogy majd ha Dóri megtudja az igazat meg fog gyűlölni engem amiért hazudtam neki. De kénytelen voltam mivel anyám mutogatott neki képeket meg ki is rakta jól látható helyre hogy lehetőleg a lányok mindíg lássák.Ezért azt mondtam neki hogy csak elmentunk ruhákat próbálni és csináltunk képeket. Úgy vettem észre nem is érdekli de anyám folyton ezzel idegesít.A tesómék most fognak válni és arra gondoltam talán itt az alkalom mivel úgyis el kell magyarázni nekik hogy mi is zajlik a kereszt szüleikkel.

Ha van aki már volt ilyen helyzetben kérem segítsen mi lenne a helyes megoldás?

Sajna anyámat nem tudom megváltoztatni!!!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook