Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért csökkent a naplómat kedvencnek jelöltek száma? fórum

Miért csökkent a naplómat kedvencnek jelöltek száma? (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. ápr. 27. 13:46
szóval nekem küldött kod idevezérelt pedig erre nem vagyok én kiváncsi gondoltam megnézném a te naplódat ritkán ugyan de kerültek képek a gyerekekről elénk de mostanában...én nem látok...
32. dzsetta (válaszként erre: 21. - Ceea79692f)
2010. nov. 13. 18:55

Szia! Ne haragudj, teljesen félreértettél. Úgyhogy kérlek olvass figyelmesen, mielőtt ilyen hangnemben válaszolsz valakinek, mert attól, hogy ez egy "anonim" blog, nem jelenti azt, hogy nem kell tisztelni a másikat.

Köszönöm.

31. a26b2a1b7e (válaszként erre: 11. - Hoxa)
2010. nov. 13. 12:44
Dejódejó! Nem is tudtam, hogy van naplód! Gyorsan kedvenc lettél ;)
30. Hoxa
2010. nov. 12. 08:00

A naplók olyanok, mint a publikus blogok, ezért olvashatóak.

A titkos naplók, olyanok, mint a titkos blogok, jogosultság kérdése az olvasás.

29. ceea79692f (válaszként erre: 26. - Marjann)
2010. nov. 12. 06:44
Pontosan,attól függ.hogy mit keresel.A napokban kerestem az óvodai díjakat a googliban egy egész fórumot hozott ki a Hoxáról.A Facebokot is kihozza,ha rákeresel,ki kivel,mikor,hogyan....-)))
2010. nov. 11. 22:24
Kíváncsiságból megnéztem a naplóm,19 ember hiánycikk :DD annyi bajom legyen :D
2010. nov. 11. 20:22
Hu nem tudtam elképzelni mi az a tömeges elvánsorlás nálam egyik napról a másikra 14 embert vesztettem...:D má gondoltam h vmi rosszat csináltam...s megbántottam öket...
26. Marjann (válaszként erre: 25. - Ceea79692f)
2010. nov. 11. 18:39

Akkor okosabban csináltad, mint én, de hát tudom, hogy az én hülyeségem:)

Egyébként furcsa, mert beírtam a nevem a googleba és egy fórumhozzászólásom dobta ki..de miért pont azt?:D

25. ceea79692f (válaszként erre: 23. - Marjann)
2010. nov. 11. 18:29
Nick névvel vagy fent,a googli egyébként is megőrzi az információkat,ez az internet!Volt olyan oldal,ahol még az email címem is kikerült a googliba.Sosem választanék olyan nick nevet,amivel a barátaim becéznek,ergo senki sem hinné el,hogy én vagyok a durcáska:-)))
24. 90b84d226e (válaszként erre: 19. - 99279bb06f)
2010. nov. 11. 18:21

Nem, nem vonták össze másik fórummal. ;)


Nem jelezte, hogy van bejövő üzenetem. Törölni szoktam a régieket és hoppá, ott volt több olyan is, amit el sem olvastam, nem is tudtam róla, hogy küldtek.


Más portálon nem vagyok, tehát nem keverem.


Hidd el, ismerem a szabályzatot, reklámozni eszembe se jutott. ;) A hangnemmel nem hiszem, hogy gond lett volna, a tiédről viszont ezt nem lehet elmondani...:P

Amúgy Hoxának írtam nem neked...

23. Marjann (válaszként erre: 21. - Ceea79692f)
2010. nov. 11. 17:46
Én értem mi a problémája... Engem sem érdekel, hogy ki az aki itt fenn van és olvassa, sőt tessék, azért van. De akik itt vannak, azok valami szinten "hasonlóak". Az viszont bosszantó, ha egy felületes ismerős, aki mondjuk tudja azt, hogy téged a barátaid durcáskának szólítanak beüti a googleba és rögtön olvashatja a történeteid, holott azt se tudja mi fán terem a hoxa.
22. kattyus (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2010. nov. 11. 17:41
Köszönöm a választ,mindannyiónk nevében.
21. ceea79692f (válaszként erre: 20. - Dzsetta)
2010. nov. 11. 17:12
Akkor ott egye a fene az egész naplódat!:-(Olyan naplót fogok olvasni,ahol szívesen látott vendég leszek:-(Titkosítsd le és akkor mindenkit ehet a fene a naplód után!
2010. nov. 11. 14:08

Hoxa! Azt bonyolult lenne megoldani, hogy a nem titkos naplókat ne lehessen linkről olvasni?

Engem igazából ez az egy zavar a "nyilvános" naplókban. Mert ha valaki regisztrál, egye fene, olvasson, akit akar, de szerintem az nem olyan jó, hogy beírsz a saját naplódból 3 jellemző szót, és már ooops, ki is dobja a google a teljes naplót.

19. 99279bb06f (válaszként erre: 7. - 90b84d226e)
2010. nov. 11. 13:26

"Hsz-ek számozódnak át..."

Ez azért lehet, mert már millió egy hasonló fórum van, és a Moderátor összevonja azzal, ahova a kérdésedet fel illett volna tenned, és nem egy új fórumot nyitsz! Vagy: olyan hangnemet ütöttél meg, vagy reklámoztál, amit töröl.

Ha elolvasod a felhasználási szabályzatot, abból megtudhatod!


"...levelek bontódnak meg..."

??? Honnan tudod, hogy megbontódtak? Nem láthatod, hogy elolvastad-e már valaki, vagy te. Nem látszik csak akkor, ha meg is válaszolod! Nem kevered össze más portállal a dolgot?

2010. nov. 11. 11:52

Köszönjük a tájékoztatást! :)


Nekem "csak" 8cal csökkent az olvasói létszámom. Amúgy nem hittem volna, hogy ennyien kiregisztráltak azok közül, akik olvastak. Persze simán lehet, hogy más néven újraregisztráltak, és most úgy olvasnak. :)

De így jobb, mert egy valósabb számot ad. :) Aztán már csak az marad kérdésnek ugye, hogy azok közül hányan olvasnak el, akiknek be vagyok jelölve... De ez meg maradjon az ő titkuk. :D

17. 90b84d226e (válaszként erre: 16. - D62762eb79)
2010. nov. 11. 11:50

Látom te okosabb vagy. Lehet nekem is priviben kellett volna megírni. ;)


Lehet, hogy valaki titkon fogalmazásgátlót csempészett a reggelimbe? :)

16. d62762eb79 (válaszként erre: 1. - Hoxa)
2010. nov. 11. 11:46
van ezzel kapcsolatban egy kérdésem, mindjárt elküldöm priviben.
15. 90b84d226e (válaszként erre: 13. - Gurzau.maria)
2010. nov. 11. 11:43
:)
14. 90b84d226e (válaszként erre: 12. - Hoxa)
2010. nov. 11. 11:38

Viccesen fogalmaztam, azért ott a :) jel!!! ;)


Tudom, hogy sok meló, már meghánytuk-vetettük a dolgot. Látod, így, hogy leírtad, már mások is tudják, ha hasonló gondjuk lesz, az mivel magyarázható.

13. gurzau.maria (válaszként erre: 8. - Hoxa)
2010. nov. 11. 11:37

Vagyunk meg ott elegen :)))

Ugy latom egy cseppet jobb a kedved mint reggel. Ne hagyd magad "falkavezer"!!!


Nalam is csokkent, es akkor mi van?!

Ez vagyok en, jokedvu, nyugos, halgatag, depis, vigyorgo, baratkozo, forradalmar(?!), pont mint minden mas ember. Aki kozel erez magahoz, elolvassa a bejegyzeseimet, akit untat vagy mas a velemenye, tovabball. Na bumm!!!

12. Hoxa (válaszként erre: 7. - 90b84d226e)
2010. nov. 11. 11:31

A moderátoroknak ehhez nem sok köze van.

Próbáld elképzelni, hogy egy ekkora, elég sok funkciójú portál mögött mennyi program és adathalmaz, adatbázis lehet...

Vannak hibák, nagyon komplex már az egész, néha ha itt belenyúlunk, akkor ott hiba lesz belőle.

Levelek nem bontódnak meg, ha mégis ilyet tapasztalsz, akkor jelezd és utánanézünk.

Olyan előfordul, hogy kijelez új üzenetet, de nincs is, ez egy fantom programhiba, plusz akkor szokott előfordulni, ha valaki olvasatlanul töröl privit. Ilyenkor sem privi tűnt el, hanem a számozás csúszik meg, éjjel egy program újraszámolja.

Elég komoly általánosításokat jelentettél ki, megkérlek, hogy ilyen helyett inkább a konkrét problémával fordulj hozzánk, mert amit leírtál, elég sértő feltételezés a moderátorokra vonatkozóan.

11. Hoxa (válaszként erre: 6. - Novehaki)
2010. nov. 11. 11:27

Enyémet?

Itt van: [link]

10. d@nu (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2010. nov. 11. 11:27

Épp' az előbb néztem, hogy hoppá, tömeges elvándorlás volt nálad... :D

Egyébként erre gondoltam. :)

2010. nov. 11. 11:27
hehe, jó ez a fórum, még fel se teszem a kérdést, itt is a válasz:D
8. Hoxa (válaszként erre: 5. - D62762eb79)
2010. nov. 11. 11:26
Az enyém is csökkent, brühühü :DDDD
2010. nov. 11. 11:26

Amúgy nem értem amik mostanában történnek. Hsz-ek számozódnak át, tűnnek csak úgy el, levelek bontódnak meg, amikor még csak ki sincs jelezve, hogy egyáltalán érkezett volna.

Tessék a moderátorokra rászólni! ;) Ha nem hatásos akkor üzenem nekik, hogy harapok!!! :D

2010. nov. 11. 11:26
én nem is tudom a naplódat megnézni :(
2010. nov. 11. 11:26
Hoxa, ezt most miért kérded? sokaknak problémája ez? mert nyilván nem magadra gondolsz:/
4. Hoxa
2010. nov. 11. 11:26

Mivel sokan fogják kérdezni, ezért írtam ki és máris hivatalosan is megválaszolom: :)


Eddig, ha egy felhasználó törölte magát, akkor nem aktuálizáltuk azt az adatbázist, amiben az adott naplóhoz tartozó, azt kedvencnek jelölt felhasználók számát tároltuk.


Ma töröltük az adatbázisból ezeket a feleslegesen tárolt adatsorokat.


Mostantól, ha valaki törli magát, automatikusan eggyel csökken azon naplók kedvenc-száma, amit ő korábban jelölt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook