Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Segítsünk egymásnak a mindennapokban, ide leírhatod mi nyomja a lelked, örömöd, bánatod fórum

Segítsünk egymásnak a mindennapokban, ide leírhatod mi nyomja a lelked, örömöd, bánatod (beszélgetős fórum)


1 2
45. Bettyna78 (válaszként erre: 44. - Anyuci91)
2010. nov. 16. 08:21
Szia Anyuci91 meg fogadom a tanácsod:) és köszönöm a biztató, szavaid
2010. nov. 16. 06:09

Kedves Bettyna!

Először is gratulálok neked a három gyermekedhez nagyon szépek és aranyosak. Kívánom neked, neveld fel jóegészségben és sok szeretetben. Elhiszem ők a mindeneid az életed értelmei még, ha sokat is kell értük dolgozni, fáradozni. Bocs, ami a férjedet illeti le kell ülni vele komolyan beszélni és egy kicsit állj a sarkadra és vegye ki a részét a család nevelésből, hiszen nem csak a tervezésnél kell jelen lenni, hanem a feladatok ellátásában is kötelessége ki vennie a részét.

Én a helyedben úgy helyreraknám, hogy a lábán nem állna meg. Én a páromra nem panaszkodhattam ezen a téren derekasan ki vette részét az apai feladatok ellátásában. Én szívemből szeretném, ha nem kellene állandó feszültségben élned kétségek között és egy boldog és kiegyensúlyozott feleség lehetnél. Sok szeretettel üdvözöl tégedet Ágnes

2010. nov. 15. 15:45
A párommal kapcsolatba nem volt ő mindig ilyen a lányokkal rengeteget segített csak most csinálja mióta meg van a pici eleinte azért mert anyukám haza jött Angliából mivel ő kinn él és itt volt velem 4 hónapos koráig és gondolta ketten anyuval meg oldunk mindent gyerekek háztartás na de mikor vissza ment anyám akkor se törte magát hogy segítsen akár egy fürdetésben is ezt szóvá tettem és azóta akárhányszor a fejéhez vágom mindig veszekedés a vége olyan sokat vagyok egyedül magányosan érzem magam valamikor rá jön akkor ki takarít vagy vacsorát készít de az ritka de hát ez van nem tudok vele mit csinálni
42. Bettyna78 (válaszként erre: 39. - Anyuci91)
2010. nov. 15. 15:26
Szia Anyuci91 ide raktam fel a képeket az adatlapomon megnézheted és köszönöm szépen a jó kívánságaidat amúgy ebben a járványban vagyunk a fiam még mindig lázas én már kicsit jobban vagyok de az nem is érdekel csak ő gyógyulna már meg nekem remélem a lányaim nem esnek bele de sajnos nem lehet tudni.
2010. nov. 15. 07:17
Szomorú vagyok, mert úgy tűnik, a párom elmegy:(Az éjszaka erről álmodtam..olyan vagyok, mint mosott sz....r:(
2010. nov. 15. 07:02

Nekem két felnőtt lányom van a nagyobbik 29 éves már lassan jövőre a 30.életévét tölti, a kisebbik pedig 23 éves ő is 24 lesz jövőre. Én is keresztül mentem ezeken. Az én férjem sosem hanyagolta el őket úgyanúgy résztvett az ápolásukban.

Fel a fejjel és remélem mindent sikerül megbeszélnetek. Szívélyes üdv.Ágnes

2010. nov. 15. 06:58

Kedves Bettyna78!

Bocs, hogy megkérdezem nem véletlenül a hoxán a Babák és Mamák oldalra tetted fel gyermekeidet, hiszen ott kerestem, de hiába? Igen ez idegesítő valóban családban mindig akad valami probléma. Ráadásul nem volt otthon, mert mindketten lebetegedtetek és jó lett volna a segítség ilyenkor. Javulást kívánok nektek mielőbb gyógyuljatok meg. Én szívesen pesztráltam volna, gyermekedet, de sajnos mindenhol nem lehetek.

Jóegészséget mindannyiotoknak és vigyázzatok biztos ez a járvány, ami most van elkaptátok.

Szívélyes üdv.Ágnes

38. Fáradt* (válaszként erre: 37. - Bettyna78)
2010. nov. 14. 17:41
Ez pocsék volt tőle!Gondolom nem csupán ketten szenvedünk az alkohol végett.(
2010. nov. 14. 11:03
Sziasztok én nem vagyok túl jól tegnap este összevesztem a párommal míg én beteg voltam és a kicsi fiam is, akivel egész nap az ölembe kellett tartsam mert tiszta láz volt szóval nagyon ki voltam addig a kedves egész nap itthon se volt sőt még részegen is jött haza és én ezt szóvá tettem és jól össze vesztünk nem tudom én vagyok hárpia hogy ilyenekért szólok de szerintem ez nem volt szép tőle:((((
2010. nov. 14. 09:41
Újra itt vagyok.Egy szép esküvőn vettem részt,majd a vacsorán,lakodalmon,és találkozhattam a kedves rokonaimmal.Nagyon boldog vagyok/pillanat.Hasonló jókat nektek is!
35. Bettyna78 (válaszként erre: 34. - Fáradt*)
2010. nov. 13. 18:17
köszönöm szépen!de jó neked mész lakodalomba én is már ugy ki rúgnák a hámból ezer éve nem voltam szórakozzni biztos jol fogjátok magatokat érezzni
34. Fáradt* (válaszként erre: 33. - Bettyna78)
2010. nov. 13. 11:56

Gyönyörű gyerekeid van,büszke lehetsz rájuk!

Nekem is fáj a torkom,de ma ki kell bírnom..azonnal készülődöm és lakodalomba megyek!Nagynéni vagyok!

Kár,hogy nem dobhatok a menyasszonytáncba egy 100-ast!Ha lenne,megtenném!

33. Bettyna78 (válaszként erre: 24. - Anyuci91)
2010. nov. 13. 09:08
Raktam fel képeket a fiamról és a lányokról:)
2010. nov. 13. 08:53
amúgy ma jó idő lesz legalább ez lesz jó ebben a napban:)
2010. nov. 13. 08:52
Sziasztok csajok!torok gyulladást kaptam alig bírok nyelni:( minden bajom van és fiam meg lázas volt az éjjel jön a foga felül szerintem már látszik a hegye ugy hogy nem sokat aludtam az éjjel ma nem leszek valami fitt az biztos:(((
30. gyöngyimama (válaszként erre: 29. - Fáradt*)
2010. nov. 13. 08:47
Szerintem is nagyon jó,nagyon szeretem én is pedig már elég régóta együtt vagyunk.
2010. nov. 12. 14:56
Egy csók,egy ölelés,egy érintés,egy simogatás...?igazán nem is kezdeményezés,de jól esik a férfinak...ha lesz belőle valami,hát kinek fáj???Egy próbát ez is megér...és ne is úgy tegyetek,mintha kezdemény lenne.!Én még mindig megszimatolom a párom,ha pl:frissen borotválkozott,vagy fürdött..az olyan jó!!Nem?
28. Letcho (válaszként erre: 15. - Bettyna78)
2010. nov. 12. 08:40

Szia!

Én igazából nem tettem semmit , nagyon fiatal voltam amikor mi összejöttünk 16 éves, ő meg 21 szóval kettőnk közül ő volt a tapasztaltabb, aztán egy idő után szóvá tette hogy mindig csak ő kezdeményez én miért nem, egyszerűen lehet ezt szoktam meg nem tudom, mondtam neki hogy nekem ez nem megy , egy ideig piszkálhatta a dolog, úgy érezte nem szeretem. Aztán teltek az évek és ő belenyugodott, talán most tartunk ott, hogy ritkán én is kezdeményezek, de ez nem igazán jellemző még most sem, belenyugodott, és ennyi, tudja hogy én ilyen vagyok, és már elfogadta, de szerintem ha egyből megváltoznék, az már furcsa is lenne neki, szerintem nem értené.

27. Bettyna78 (válaszként erre: 24. - Anyuci91)
2010. nov. 12. 06:59
Majd ma ha elalszik rakok fel képet róla
26. Bettyna78 (válaszként erre: 24. - Anyuci91)
2010. nov. 12. 06:56
Pistikének hívják most 8 hónapos :)
25. Bettyna78 (válaszként erre: 23. - Fáradt*)
2010. nov. 12. 06:55
egy év ??? az nagyon sok tényleg annyi idő mire látszott rajtad valami?
2010. nov. 12. 06:51

Kedves Bettyna!

Nagyon szeretem a gyerekeket szívesen pesztrálnám a kis aranyost hogy hívják azt a kis édest?

Üdv.Ágnes

23. Fáradt* (válaszként erre: 19. - Bettyna78)
2010. nov. 12. 05:57

Nagyon jó!Egyél pár szem kockacukrot izomláz ellen!

Az a baj,kell egy év mire a sport meglátszik.Én is sokáig csináltam a felüléseket,aztán amikor megbetegedtem,abba maradt.Már sajnálom magam!Sakkozok..az is sport.:-))

2010. nov. 12. 05:48
Egy kellemes tornagyakorlat, ami kell a jóközérzethez, feltétlenül fontos, de túlzásba sem kell vinni. Menetközben a gyermek is bekapcsolódik és vidám hangulata lesz tőle. Üdv.Ágnes
2010. nov. 12. 05:47
megyek adok enni a babámnak már órdít a nappaliban a szőnyegen
2010. nov. 12. 05:46
most szeretnék venni egy relax end tone maszírozót hátha be segít szerintetek milyen van már valakinek?
2010. nov. 12. 05:45
Jó reggelt!most elkezdtem tornázni kemény 4.napnál tartok délelőtt hasprés a játszószőnyegen a kisfiammal ugy játszok vele kukucs játékot:)mikor felülök akkor mondom "kukucs" 100 adik felülésnél már nehezemre esik beszélni is de ugy el van velem a földön ő is aztán karba altatom sajna így alszik akkor comb erősítés és délután mikor alszik szoba bicikli most olyan izomlázam van hogy alig bírok menni de nem adom fel ma fojtatom tovább
2010. nov. 11. 19:47

Sziasztok!

Már reggel felfigyeltem a témára,csak nem volt időm bekapcsolódni.Egyelőre csak figyelek,mint rangidős!

de máris bátorítanám a kedves súlybajosokat...álljatok szembe a párotokkal és vizsgáljátok meg részletesen..vajon ő,nem változott.?

Ha nem,akkor lehet a fogyókúrát kezdeni...(mellesleg a pasik nagyon szeretik a finom husikat az ágyban)

2010. nov. 11. 09:33
Sziasztok nagyon örülök ennek a fórumnak,végre egy emberi fórum,Erika
16. gyöngyimama (válaszként erre: 13. - Letcho)
2010. nov. 11. 08:05

Sajnos gépezett,miatta kellett pénzt felvenni,

ráadásul devizahitelt,majdnem elment a házunk!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook