Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Lefeküdtem és borzasztó volt :( fórum

Lefeküdtem és borzasztó volt :( (beszélgetős fórum)


2011. febr. 17. 18:55
Ez így elsőre olvasva olyan mintha egy 13 évesnek az első szexuális élménye lenne és már leírta magának a szexet :)
2011. febr. 17. 17:45
Keress mást! Ez egy "kétszemélyes" játék!!!
2010. nov. 11. 12:11
Másikat kell keresni a többi pedig egyre jobb lesz.
17. 7717d911a9 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. nov. 11. 00:18

Hozzá kell tennem hogy a nőnek is meg kell becsülnie magát (testét, lelkét, nőiességét)

és a férfinak is (testét, lelkét, férfiasságát)


Ha két ilyen ember találkozik az már "érettnek" tekinthető, meg tudják becsülni egymást, mivel magukat is megbecsülik. (önszeretet)

16. 7717d911a9 (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. nov. 11. 00:05

Ez nem valami szép dolog mert a barátod csak "használ" téged. Lehet hogy nincs tudatában, de "szex-gépnek" tart. Az ilyen embert csak a saját felgyülemlett szexuális feszültségének a levezetése érdekli. Persze a nő ilyenkor megalázva érzi magát, mert úgy érzi nem figyeltek rá és kihasználták.


Szerintem tisztázzátok a dolgot és ha a kapcsolat nem bírja el az igazságot akkor sokkal jobb ha szétmegy.


Nem kötelességed szerencsétlennek érezned magad.


Inkább fogadd el a szexualitást, örülj neki, tapasztalj többet.


Egy érzelmileg érett férfinak kötelessége figyelni a partnerére, ráhangolódni, és teljesíteni minden kívánságát a szexben.


Ugyanez fordítva...


A feszültséglevezetés az nem szex. Az csak egy önkielégítés. Egyedül is meg tudja csinálni.


A kérdés az hogy vagytok -e annyira érettek hogy örömöt tudjatok okozni egymásnak és élvezitek -e.


Szóval..."Megszoksz vagy megszöksz?"

15. Havran
2010. nov. 11. 00:00
Lehet a barátod nem is tudja mit hogyan kell csinálni.
14. Havran (válaszként erre: 13. - Havran)
2010. nov. 10. 23:57
nem igyekszik.Bocsi elirtam
13. Havran
2010. nov. 10. 23:56
Beszélj vele ha fontos számodra ez a kapcsolat,mondj el neki mindent öszintén.Ha nem változik semmit és igyekszik akkor szerintem nincs miről beszélni.
2010. nov. 10. 23:49
Ne keseredj el. Ugyan nem kellett volna beadni a derekad, de lesz még lehetőséged fiúval együttlenni úgy, hogy tényleg szerelemből történik. Legközelebb vedd figyelembe a saját igényeid is. Nem kell azért összefeküdni, mert nyomaszt az idő.
11. 9e45ef3d7f (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. nov. 10. 23:49

Nem, nem lesz mindíg így, már ha nyiltan megbeszéltek mindent.



Néha én is érzetem ilyet, szinte kín volt egy-egy szeretkezés a férjemmel, a gyerekem apjával.


Volt, hogy az aktus közepén zokogva toltam le magamról.



Másnap meg a csúcsra juttatott, pedig az egész szeretkezést csak a bűntudat miatt kezdeményeztem.



Mindent, mindent meg kell beszélni. Azt, hogy Te mire vágysz (és teljesíteni fogja), azt, hogy Ő mire vágyik, és azt Te is teljesítsd neki.



Azt vallom: MINDENT MEG KELL BESZÉLNI!!!!!!!!!!!!!!


Nekünk ez bejött, miután bevallottuk a titkos vágyainkat egymásnak sokkal jobb lett minden.

10. Salome* (válaszként erre: 7. - Nívea)
2010. nov. 10. 23:49
Tudom és félek ettől! :(
9. Salome* (válaszként erre: 8. - C6766641b8)
2010. nov. 10. 23:49
nem azzal nem volt semmi :(
2010. nov. 10. 23:48
Amúgy arról a fiúról van szó,akiről írtál már egy másik fórumban?Az izmos,aki szereti a természetességedet.
2010. nov. 10. 23:47
Ja, és ez az egész hatással lehet a későbbi kapcsolataidra, ha ennyire rossz nyomokat hagy benned. Szerintem még most lépj, míg nem késő.
2010. nov. 10. 23:46
Ha nem ért a szóból, se másból, akkor keress mást.
2010. nov. 10. 23:46
Dehogy lesz ugyan így!A palid meg egy önző alak...Nem csak azt kell nézni,hogy magunknak jó legyen..szerintem lépj,mert lelkileg már most is tönkrevágott téged..:S
4. tafonta (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. nov. 10. 23:44
nem lesz ez mindig így, ne aggódj!:) Azt a fiút pedig felejtsd el gyorsan!
2010. nov. 10. 23:42
Szerintem keress mást, ezt a fiút pedig hanyagold!
2. Salome* (válaszként erre: 1. - Salome*)
2010. nov. 10. 23:39

tudnák = tudnék

bocsánat!

2010. nov. 10. 23:38

Lefeküdtem a barátommal és borzasztó volt! :(

Az utóbbi hónapokban amúgy se jó a viszonyunk és ne először volt ilyen, hogy hányingerem van.

Olyan stresszes és feszült vagyok és voltam. Sírni tudnák most is és fáj alul a hasam

Egyszerűen ki kell írnom magamból! :( Úgy érzem ilyenkor, hogy ez már mindig mindenkivel ilyen lesz és semmi jót nem ad ez a dolog. Annyit próbálta, hogy csóknál rá akartam vezetni, hogy finomabban és lassabban csinálja és az volt a válasz nem kell ezt egyformán csinálni! Hát nem is arról van szó, de csak az lenne a lényeg, hogy két ember egymásra hangolódjon. Annyira szerencsétlennek érzem magam úgy érzem ez már mindig így lesz! :( Ugye nem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook