Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Most már tisztázzuk: az alkohol és a fogamzásgátló tabletta fórum

Most már tisztázzuk: az alkohol és a fogamzásgátló tabletta (beszélgetős fórum)


2010. nov. 10. 20:28

csak annyiban befolyásolja, hogy lassabban szívódik fel, szóval arra amire van, nem befolyásolja.

vigyázz, hogy ne hányásig igyál

11. Kispiros90 (válaszként erre: 8. - Kira88)
2010. nov. 10. 20:05
őőő félreértesz..:) nekem soha nincs tervben a hányás..sőt a spicceség sem..csak egy két sör ..aztán kész:)
2010. nov. 10. 20:05
Az ivás nem befolyásolja, csak az esetleges következményei (rövid úton távozik a szesz :D). Ha reggelente szeded a bogyót, akkor az sem, mert bevétel után kb 8 órával már tutira felszívódik :D
9. Kira88 (válaszként erre: 7. - Kispiros90)
2010. nov. 10. 20:05
na akkor úgy gondolod ahogy én:)
2010. nov. 10. 20:04

Szerintem meg ne idd magad hányásig és minden oké lesz.

(sose értettem abban mi a jó ha már rókázik az ember...)

2010. nov. 10. 20:04
Sziasztok köszi mindenkinek..hányásig nem akarok amugy sem eljutni..csak egy két söröcske:))
2010. nov. 10. 20:03
Nem befolyásolja az alkohol a fogamzásgátló hatását.Ami befolyásolhatja az az antibiotikum,de ezt fel is tüntetik a használati útmutatón.
5. Night Angel (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2010. nov. 10. 20:02

Tudtommal nem, én is ittam már (rá) vagyis a bevétel után röviddel ittam rövidet, de nem volt még eddig probléma.

Arra vigyázz hogy ne hányd ki, az nagyobb baj.

Vagy ha tudod hogy este buliba mész, akkor indulás vagy "ivás előtt" 3 órával már vedd be, addigra tuti felszívódik és ha róka lenne a buli vége akkor no para.

2010. nov. 10. 20:02
Én is szedek bogyót, de nem hallottam még sehol, hogy az alkohol befolyásolná a fogamzásgátló hatást!
3. vikucka (válaszként erre: 1. - Kispiros90)
2010. nov. 10. 20:02
sosem hallottam erről. A szesz miatti hányás - hasmenés - az más tészta. Én ugyanúgy ittam a gyógyszer mellett (néha sikerült csúnyán lealjasodni is), de nem lettem terhes.
2010. nov. 10. 20:01

Szia!


Igyál nyugodtan, az alkohol nem befolyásolja a tablettát.

2010. nov. 10. 20:00

Sziasztok..kezdő fogamzásgátló tabletta szedő vagyok..a párommal jól megvagyunk a tablettákat pontosan szedem eddig semmi baj nem volt még, semmilyen mensi késés.(dienillét szedek 4. hónapja )

Nem vagyok nagy iszákos de néha azért jó lenne bedobni pár sört vagy egyéb alkoholszármazékot és utána szexelni egy jót..befolyásolhatja a gyógyszert a szesz? azaz a hatását csökkenti..

Köszi a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook