Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Olcsó, jó bécsi szálláslehetőség...? (Wombat's, Hostel Hütteldorf?) fórum

Olcsó, jó bécsi szálláslehetőség...? (Wombat's, Hostel Hütteldorf?) (tudásbázis kérdés)


4. emagdi (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2014. máj. 4. 22:27

hát, a wombats az leginkább egy kollégiumi szobához hasonlítható. ha többen mentek, akkor ki tudtok venni egy egész szobát (talán 3 v 4 fős a legkisebb), ha nem, akkor marad a csoportos szoba, 6 random összerakott ember. emeletes ágyak.

de ha ezek a körülmények megfelelnek, amúgy rendben van.


azért szerintem nézz körbe a booking.com-on, lehet találsz valami kevésbé hippis szállást :))

2014. máj. 4. 20:09
Mi a Hotel in Hernals-ban vettünk ki egy franciaágyas szobát, hosteleket keresgéltem és véletlenül találtam erre a helyre. Lehet, hogy azért, mert Novemberben mentünk, de akkor nagyon olcsó volt, ún. "gazdaságos szobaként" volt feltüntetve és azt írták, közös fürdő, de külön fürdője volt a szobának, minden nap ürítették a szemetet, tiszta volt. Ja és a belváros sem volt messze.
2010. nov. 10. 14:50
tudtok jó szállást? mi a Hütteldorfban már voltunk, az jó. most láttam a Wombats City Hostel - the base nevű helyet, olcsó nagyon...tud valaki róla valamit? esetleg más helyről?
2010. nov. 10. 14:49
Olcsó, jó bécsi szálláslehetőség...? (Wombat's, Hostel Hütteldorf?)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook